11 Ekim 2018 Perşembe 12:59

MODA

Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…

İstanbul en büyük beş uluslararası mücevher fuarından biri olan JewelryShow, Türkiye mücevher sektörünün kapılarını bir kez daha dünyaya açtı. Asya kıtasının en büyük fuar organizatörü UBM Asia'nın Türkiye ofisi UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. İstanbul Altın Takımı - Ekim 2018, iki gün boyunca 800'ün üzerinde firma ve markayı, 16.000'i aşkın bilgisiyle bir araya getirecek. Fuarda; Uluslararası Alım Heyeti Programı'nda da 1.000'i aşkın alıcı da ağırlanıyor.

  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
  Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018 Başladı…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanin En Büyük beş mücevher fuarı Arasında yer alan, Türkiye'nin ilk tek Uluslararası mücevher ihtisas fuarı ettik Olan İstanbul Jewelry Show - Ekim 2018 bugün Başladı. Açılışı UBM Rotaforte Kurucu Ortağı Şermin Cengiz, UBM Türkiye Genel Müdürü Atilla Marangozoğlu, Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, İstanbul Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Atayık ve Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı, 33 yıllık tecrübesiyle UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. düzen düzenleniyor. 11Ekim 2018 Perşembe günü açılan Istanbul Jewelry Show - Ekim 2018, 14 Ekim 2018 Pazar gününe kadar CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi'nde devam ediyor.

Istanbul Jewelry Show Ekim 2018'de; altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş eşya, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-teçhizat ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarını 800 aşkın firma ve marka, fuara özel ürün ve koleksiyonları, 16.000'i aşan sektörü profesyoneline sunuyor.

Mart 2018 fuarında, 30.042 web sitesi ile birlikte 1.250'den fazla firma ve markayı buluşturan İstanbul Jewelry Show'un, Ekim 2018 Fuarı'nda yepyeni rekorlara imza atması bekleniyor. Fuarcılık, iş görüşmeleri ve imzalanacak anlaşmalarla, Türkiye pazarı ihracatının% 80'ine yakın bölümünün gerçekleşmesini hedefleniyor.

UBM Rotaforte Kurucu Ortağı Şermin Cengiz: “Fuarımız Dünya Gündeminde İlk Sırada”

UBM Rotaforte Kurucu Ortağı Şermin Cengiz, “33yıldır organize ettiğimiz Istanbul Jewelry Show’u, sektörden aldığımız güçle bugün 845’den fazlakatılımcının yer aldığı, dünyanın sayılıfuarlarından biri haline getirdik. Tüm sektör profesyonellerinin gündeminde ilk sırada yer alan fuarımızı 47. kez düzenlemektengurur duyuyoruz. 2017 yılında 3,2 milyar dolarlık ihracat yapan Türkiye Mücevher Sektörü, ihracatının %80’ine yakınını Mart ve Ekim ayında düzenlediğimiz fuarlar kapsamında gerçekleştiriyor. Fuarımız kapsamında yapılacak yeni anlaşmalar ile sektörümüzün gücünü bir kez daha artıracak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Dünya Mücevher Piyasası Bir Arada

2018 yılının ilk organizasyonu olan Istanbul Jewelry Show Mart 2018 Fuarı’nın kırdığı rekorlar, dünya mücevher sektörünün bütün dikkatini Ekim 2018 Fuarı’na yöneltmiş durumda. Nitekim T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği, Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) ve UBM Rotaforte’nin organizatörlüğündeki düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programıkapsamında1.000’i aşkın alıcı ağırlanıyor. Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Kuzey Afrika ve Uzakdoğu ülkelerinden gelen alıcılar Türkiye Mücevher İhracatının %80’ine yakın bölümünün fuar süresince yapılan iş görüşmeleri ile gerçekleştirilmesinde büyük rol oynuyor.

Usta ve Genç Tasarımcılar Designer Market’te!

Her yıl Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) ve UBM Rotaforte tarafından organize edilen Designer Market, bu yıl da usta ve genç mücevher tasarımcılarını aynı platformda bir araya getiriyor. Fuar alanında özel olarak oluşturulan Designer Market’te ülkemizin yıldız tasarımcıları, büyük ilgi çeken tasarımlarını ve ürettikleri mücevherleri sergileyecekler.

Fason üretim döngüsünden çıkarak özgün tasarım ürünleriyle tüm dünyada kendinden söz ettiren Türkiye Mücevher Sektörü, 2019İlkbahar/Yaz mücevher modasına dair trend tasarım ve koleksiyonlarını mücevher alıcılarının beğenisine sunacak.

Fuar sadece sektör profesyonellerine yöneliktir, halka açık değildir.

Fuar Açılış ve Ziyaret Saatleri

11Ekim 2018 – Perşembe

11.30 - 19.00

12Ekim 2018 – Cuma

09.30 - 19.00

13Ekim 2018 – Cumartesi

09.30 - 19.00

14Ekim 2018 – Pazar

09.30 - 17.00

UBM Rotaforte Hakkında

UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş; 1986 yılından itibaren İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarlarını (Istanbul Jewelry Show) düzenlemektedir. Mart ve Ekim aylarında düzenlenen fuarlar, 45.000’ni aşan sektör profesyonelini, 845’den fazla katılımcı ile bir araya getirerek mücevher ihracatının gerçekleşmesine en uygun platformu sağlamaktadır.

UBM Hakkında

Istanbul Jewelry Show UBM tarafından organize edilmektedir. Haziran 2018 itibariyle Informa PLC ile birleşen UBM, dünyanın önde gelen B2B bilgi hizmetleri grubu ve en büyük B2B etkinlik organizatörü olmuştur. Daha fazla bilgi için www.ubm.com/asiaadresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kalamış'ta Bayram Bambaşka

KALAMIŞ’TA BAYRAM BAMBAŞKA


İskandinav Stili Legno İle Banyolarda

İskandinav Stili Legno İle Banyolarda.


Çalışanlar Sosyal Medya Paylaşımlarını Patronlarından Gizliyor

Çalışanların %90’ı her gün pek çok kez internete giriyor. Bu da onların iş günlerinde (ve ötesinde) özel ve çalışma yaşamlarını ayrı tutmasını zorlaştırıyor. Kasperksy Lab tarafından hazırlanan Global Gizlilik Raporu’na göre, Türkiye’de tüketicilerin yaklaşık üçte biri (%35) sosyal medyadaki paylaşımlarını patronlarından gizlemeyi tercih ediyor. İş yerindeki bu gizlilik iş arkadaşlarına da uzanıyor. Türkiye’de kullanıcıların %60’ı paylaşımlarını birlikte çalıştıkları kişilerin de görmesini istemiyor.


26 Milyar Dolara Ulaşacak Pazardan Pay Almak İsteyen Üreticilere Mediatek Desteği

26 Milyar Dolara Ulaşacak Pazardan Pay Almak İsteyen Üreticilere MediaTek Desteği


Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler

Günlük rutinlerimizin değiştiği ramazan ayında alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. Ramazan ayında internetten gerçekleştirilen alışverişlerin iftar ile sahur arasında arttığı belirtiliyor. Ramazan dönemini; bayram öncesi ihtiyaçları karşılamak için fırsata dönüştürmeyi hedefleyen firmalar yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor.


Etiketler: 2018, mücevher, Jewelry, Show, Ekim

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.