9 Ekim 2019 Çarşamba 09:24

GÜNDEM

İstanbul Okan Üniversitesi 20. Yaşını Usta Sanatçı Fazıl Say İle Kutluyor!

İstanbul Okan Üniversitesi bu yıl 20 yaşında. Girişimcilik Dersi, Happy Life Programı, Kariyer ve Yaşam Dersleri gibi pek çok ilki başlatan Üniversite ana kampüsü Tuzla’nın yanı sıra, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de 26 bin öğrenciye eğitim veriyor. İş yaşamına en yakın üniversite olma vizyonu doğrultusunda 20 yılda 30 bine yakın mezununu iş dünyasına uğurlamanın gururunu yaşıyor.

İstanbul Okan Üniversitesi 20. Yaşını Usta Sanatçı Fazıl Say İle Kutluyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Okan Üniversitesi 20’nci yılında dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say’ı kampüsünde ağırlayacak. Say’ın 17 Ekim 2019 Perşembe günü Bekir Okan, Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceği piyano resitaline üniversitenin öğrencileri ve çalışanları katılacak.

Üniversitenin Tuzla Kampüsü’nde yer alan Bekir Okan, Kültür ve Sanat Merkezi İstanbul’un en büyük ikinci sanat merkezi olma özelliğini taşıyor. Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde 1550 kişilik çok amaçlı bir konferans salonu, 300 kişilik çok amaçlı salon, 4 katlı bir kütüphane ve 2 katlı sergi salonu, 7 fuaye ve kokteyl alanları bulunuyor.

“İşe Yerleştirmede En İyi Üniversite” sıralamasında 13’üncü

Artık bir eğitim üssü konumunda olan İstanbul Okan Üniversitesi bugün 10 Fakültesi, 2 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitüsü ve Konservatuvarı bünyesinde 250’yi aşkın diploma programı yürütüyor.

İstanbul Okan Üniversitesi “İşe Yerleştirmede En İyi Üniversite” sıralamasında 13’üncü, “Mezunları En Hızlı İş Bulan” sıralamasında 14’üncü, “Mezunları En Yüksek Ücretle İşe Başlayan Üniversiteler” sıralamasında ise 16’ncı.

Bünyesinde Konfüçyus ve Puşkin Enstitülerini de barındıran İstanbul Okan Üniversitesi, İngilizcenin yanında, dünya ekonomisi ve siyasetinde ağırlıkları hissedilen ülke dillerinden Çince, Arapça ve Rusçayı da öğretiyor.

Son yıllarda özellikle sağlık alanındaki yatırımları ile ön plana çıkan İstanbul Okan Üniversitesi’nin Tuzla’da hastanesi, Mecidiyeköy ve Tuzla’da diş hastaneleri, Acıbadem’de ise polikliniği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Universum Türkiye’Nin En Çekici İşverenleri 2020 Araştırması Başladı

UNIVERSUM


Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, faturalı kullanıcıları için yeni bir tarife geliştirdi. Ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Süper Uyumlu Tarife’ye geçenler, tarifelerindeki internet, dakika ve SMS’i ihtiyaçlarına göre Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolayca değiştirebiliyor.


Sinir Sıkışması Kadınları Daha Çok Etkiliyor

Vücudun herhangi bir anatomik bölümünde meydana gelen sinir sıkışmaları yaşam kalitesini olumsuz etkiliyor. Sinir sıkışmalarında, etkilenen sinire göre şikayetlerin de değiştiğini, genellikle uyuşukluk, ağrı, keçeleşme ile başlayan şikayetlerin, sorun ilerlediğinde güçsüzlük ve kaslarda erimeye kadar gidebildiğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Selçuk Göçmen, “Sinir sıkışmaları özellikle 40-60 yaş aralığındaki kadınlar, piyanistler, kuaförler, bilgisayar operatörleri, bankacılar, diş hekimleri, heykeltıraşlar ve ev kadınları gibi ellerini aşırı kullanan kişilerde daha sık görülüyor” açıklamasında bulundu.


Avm Perakende Ciro Endeksi Ekimde Yüzde 15,9 Arttı…

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa oluşturulan AVM Perakende Crio Endeksi’nin Ekim ayı sonuçları açıklandı. Her ay düzenli olarak yayınlanan verilere göre ciro endeksi 2019 Ekim döneminde bir önceki yılın aynı ayı ile karşılaştırıldığında ve enflasyondan arındırılmadan incelendiğinde yüzde 15,9 oranında artış kaydederek 321 puana ulaştı.


Karaca Almanya'da Mağaza Açtı, Marka Satın Aldı

Almanya’nın en köklü markalarından Weimar’ı alan Karaca, Berlin’de üçüncü Karaca mağazasının da açılışını yaptı.


Etiketler: Okan, İstanbul, Üniversitesi, sıralamasında, Bekir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.