7 Aralık 2019 Cumartesi 13:00

GÜNDEM

“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda 8 Aralık Pazar günü koşulacak. Yarış alanında Vodafone’un kuracağı standa gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edilecek.

“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu  Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

7 Aralık 2019 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen ve koşuculara seri yarış imkânı sunan “İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki yedinci ve son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda 8 Aralık Pazar günü koşulacak. 10 kilometrelik parkurda gerçekleştirilecek çipli koşuya 16 yaş ve üstü yüzlerce sporcu katılacak. Bu yıl 6 koşuya ev sahipliği yapan organizasyon, ilk defa patencileri de ağırlayacak. Sabah 08.45’te 200 sporcunun katılacağı paten yarışı yapılacak. Patencileri, 09.00’da yarışa başlayacak koşucular takip edecek.

Sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone olarak, halkımızı spora ve sağlıklı yaşama teşvik etmek bizim için önemli. Gerek geniş kitlesel katılımlı, gerekse kendi içinde özelleşen etkinliklere verdiğimiz desteklerin, marka farkındalığının ve tüketiciler ile Vodafone markası arasındaki duygusal bağın artırılmasına pozitif katkı sunduğuna, markamıza değer kattığına inanıyoruz. Bu inançla, Vodafone İstanbul Maratonu'na 2012, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'na ise 2014 yılından bu yana sponsor oluyoruz. Ayrıca, ‘İstanbul’u Koşuyorum Hazırlık Koşuları’nın da ana sponsoruyuz. Bu koşular, Türkiye’deki yol yarışları katılımcı sayılarını artırabilmek, yol yarışları katılımcılarına alternatif yarışlar düzenlemek, koşuculara seri şeklinde yarışlar sunabilmek, koşmaya yeni başlayanları da kısa mesafeli yarışlara adapte edebilmek açısından önem taşıyor. Koşuseverleri, 8 Aralık Pazar günü Bebek’te birlikte koşmaya davet ediyoruz.”

Sahilde koşu

Bebek Parkı’ndan başlayacak olan yarış, sahil yolunu takip edecek. Baltalimanı ve Emirgan’dan geçerek İstinye Devlet Hastanesi’ne doğru gidilecek yarış, İstinye dönüşünden tekrar sahil yoluna dönecek. Yarış, Emirgan ve Baltalimanı istikametinden geçerek Bebek Parkı’nda son bulacak.

Vodafone’dan geri dönüşümlü çanta hediye

Genel klasmanda dereceye girecek ilk 3 kadın ve ilk 3 erkek atlet ödüllendirilecek. Ayrıca, yarışı tamamlayan herkese Bebek Etabı Hatıra Madalyası ve Sertifikası verilecek. Vodafone da yarış alanında kuracağı standa gelen sporseverlere Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan yaklaşık 1 kilometre vinil malzemenin geri dönüşümünden elde edilen çantalardan hediye edecek.

İlginizi Çekebilir

Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Etiketler: Vodafone, İstanbul, Bebek, yarış, Aralık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.