5 Kasım 2019 Salı 16:08

GÜNDEM

İstanbul’Un En Geniş Katılımlı Yelken Yarışı Anadolu Sigorta Sponsorluğunda Gerçekleşti

Anadolu Sigorta’nın sponsorları arasında yer aldığı Bosphorus Regatta Yelken Yarışı tamamlandı.2 Kasım’da gerçekleşen yarışta 200’ü aşkın yelkenli kıyasıya yarıştı.

İstanbul’Un En Geniş Katılımlı Yelken Yarışı Anadolu Sigorta Sponsorluğunda Gerçekleşti
İstanbul’Un En Geniş Katılımlı Yelken Yarışı Anadolu Sigorta Sponsorluğunda Gerçekleşti
İstanbul’Un En Geniş Katılımlı Yelken Yarışı Anadolu Sigorta Sponsorluğunda Gerçekleşti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ceyhan Konuk

Anadolu Sigorta’nın sponsorları arasında yer aldığı Bosphorus Regatta Yelken Yarışı tamamlandı. 2 Kasım’da gerçekleşen yarışta 200’ü aşkın yelkenli kıyasıya yarıştı.

Anadolu Sigorta, 21-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Bodrum Cup yarışındaki sponsorluğundan sonra bu kez de İstanbul Boğazı, Visa Bosphorus Regatta Yelken Yarışı’na sponsor oldu. Hedef Yelken organizasyonuyla ve Türkiye Yelken Federasyonu’nun desteği ile gerçekleştirilen etkinlik, 200’ü aşkın teknenin katılımıyla İstanbul’un en geniş katılımlı yelken yarışı olarak tarihe geçti.

Çırağan Sarayı'nın önünden başlayan yarışta, Anadoluhisarı ve Bebek istikametinde mücadele ettikten sonra Anadoluhisarı şamandıralarından dönen tekneler, yarışı Çırağan’da tamamladı. Fenerbahçe Kalamış Marina’da düzenlenen ödül töreninde Anadolu Sigorta Nakliyat Sigortaları Müdürü Mustafa Alperdem, 4 farklı etabın 1.sine 1 yıllık tekne poliçesi ödüllerini verdi.

Yarışmanın IRC sınıfı 1.si olan KINOWA teknesi, tüm kategorilerde şampiyon olarak, Mayıs ayında İngiltere’nin en önemli yarışlarından biri olan Southampton Round The Island Yarışı’nda Türkiye’yi temsil etmek üzere katılım hakkı da kazandı.

Denizcilik sigortalarında yıllardır kesintisiz hizmetimizle sektör lideriyiz

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, “İstanbul Boğazı’nda düzenlenen yelken yarışına sponsor olmaktan ve amatör denizciliğin tanıtımını sağlayarak, ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek yelkencilerimizi desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, düzenlediğimiz her bir poliçede ile Turmepa’ya destek oluyor, fuar/yarış gibi birçok organizasyonda sponsorluk yaparak amatör denizciliğin gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Sektördeki öncü konumumuz gereği sigortalılarımıza en geniş teminat ve asistans paketlerini en uygun şartlar ve primlerle sunarken, denizcilik sigortalarında yıllardır kesintisiz olarak hizmet veren tek şirket olarak tekne sigortaları dışında tekne inşaat/yenileme projeleri, gemi tamircilerinin, marinaların, liman işletmelerinin sorumluluklarına ilişkin sigorta teminatları da sağlıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bmw’Den Yıl Sonuna Özel Cazip Faiz Oranları Ve Avantajlı Takas Fırsatları

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Aralık ayında yıl sonuna özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. BMW modellerinde geçerli Aralık ayına özel düşük faiz ve cazip takas oranları ile otomobilseverlere avantajlı seçenekler sunuluyor. Ayrıca hayalindeki BMW’yi online olarak satın almak isteyenler, “BMW’ni Bul” üzerinden istedikleri modeli seçerek avantajlı fiyatlarla rezerve edebiliyorlar.


Türkiye’Nin Yeni Genç Sesi Baran Sertkaya’Nın İlk Sıngle’I Piyasada...

“VODAFONE FREEZONE SON SES ONLINE MÜZİK YARIŞMASI” BİRİNCİSİ BARAN SERTKAYA’NIN SINGLE’I ÇIKTI


Jeff Bezos’Tan Mesaj Var

Çocuğunuzun nerede çalışmasını istersiniz?


Cnr Mersin Kitap Fuarı Bu Yıl Da Tarih Yazdı

150 bini aşkın kitap tutkunu fuara akın etti


Ve Video Sokak Yemeğinin Kraliçesi Jay Fai Perakende Günleri’Nde…

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri, sokak yemeğinin kraliçesi olarak anılan Michelin Yıldızlı Jay Fai’yi ağırladı.


Etiketler: Anadolu, Sigorta, Yelken, olarak, Yarışı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.