19 Eylül 2019 Perşembe 11:05

GÜNDEM

İstanbullular Dakikalık Araç Kiralamayı Sevdi Garenta Bülten Ve Görseller

İstanbullular dakikalık araç kiralamayı sevdi

İstanbullular Dakikalık Araç Kiralamayı Sevdi   Garenta   Bülten Ve Görseller
İstanbullular Dakikalık Araç Kiralamayı Sevdi   Garenta   Bülten Ve Görseller
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin yenilikçi araç kiralama markası Garenta tarafından Eylül 2018’de hayata geçen MOOV by Garenta, bir yıl gibi kısa bir sürede İstanbulluların tercihi olmayı başardı.

Ağustos ayı içerisinde dakikalık araç kiralamada rekor kıran ve 1.400 araçlık filosu ile bir günde 4 bin 384 defa kiralamaya imza atan MOOV by Garenta uygulaması, 450 bin defadan fazla akıllı telefonlara indirilme başarısı gösterdi.

Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Garenta’nın yeni nesil araç kiralama hizmeti olan MOOV by Garenta, kiralama sayısıyla rekor kırmaya devam ediyor. 2018 yılının Eylül ayında kullanıcıların hizmetine açılan uygulamada, temmuz ayında ortalama 2 bin 356 defa araç kiralanırken ağustos ayında bu rakam yüzde 45 artış gösterdi ve ortalama 3 bin 426 defa araç kiralamaya imza atıldı.

Kullanıcılara yalnızca dakikalık araç kiralama değil, özgürlük de sunduklarını belirten Garenta ve ikinciyeni.com Emre Ayyıldız, “MOOV by Garenta uygulamamızla tam anlamıyla özgürlük sunuyoruz. Kullanıcılar, uygulama üzerinden kendilerine en yakın aracı görebiliyorlar, kiralayabiliyor, istedikleri yere gidebiliyor ve araçla işleri bittiği zaman hizmet bölgesi sınırları içerisinde diledikleri yerde kiralamayı sonlandırabiliyorlar. Sunduğumuz bu özgürlük anlayışından dolayı da çok sevildiğimizi ve her geçen gün yeni rekorlara imza attığımızı söyleyebilirim” dedi.

MOOV by Garenta uygulamasının bir yıl içerisinde 450 bin defadan fazla indirildiğinin altını çizen Ayyıldız, “Yeni kullanıcı sayımız her geçen gün artıyor, MOOV by Garenta ailemiz genişliyor. Ağustos ayında yapılan kiralamaların yüzde 26’sı yeni kullanıcılarımız tarafından yapıldı” şeklinde konuştu. Ağustos ayında uzun bir bayram tatili olmasına rağmen yeni rekorlar kırdıklarını belirten Ayyıldız, “Ağustos ayında kiralama sayımızı bir önceki aya göre yüzde 45 arttırdık ve günde ortalama 3 bin 426 kiralama gerçekleştirdik. Ortalama kiralama sayımızı arttırmanın yanı sıra yeni bir rekora imza attık ve 4 bin 384 defa kiralama gerçekleştirdik. İstanbullular MOOV by Garenta’yı çok sevdi ve bir yıl gibi kısa bir sürede 500 bin defa kiralama sayısına ulaştık” ifadelerini kullandı.

MOOV by Garenta uygulamasıyla dakikalık araç kiralanabildiğini belirten Emre Ayyıldız, “Uygulama üzerinden 15 dakikalık dilimler halinde, 5 km’lik yakıt dahil olarak 8,5 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralayabiliyorsunuz. Kilometre aşımlarında ise 1,10 kuruştan başlayan fiyatlar kiralamanıza ekleniyor. İstanbul ulaşımında yeni bir alternatif olan MOOV by Garenta hizmetimizle, kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

MOOV by Garenta sözleşmeden kullanıma kadar tamamen dijital

Kullanıcılarına özgürlük sunan MOOV by Garenta uygulaması, araç kiralama hizmeti almak isteyen herkesle imzaladığı sözleşmeyi de dijital hale getirdi. Daha önce ilk kiralamada fiziksel olarak imza atılmak zorunda kalınan uygulamada, yapılan geliştirmelerle dijital sözleşmenin önü açıldı ve tüm süreç dijital olarak gerçekleşmeye başladı. MOOV by Garenta’dan dilediği kadar araç kiralamak isteyen herkes, akıllı telefonlarına MOOV by Garenta uygulamasını indirerek dijital sözleşmesini oluşturabiliyor ve en geç iki saat içerisinde özgürce araç kiralamaya başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Adana Hacı Sabancı Osb’Yi Geleceğe Taşıyacak 10 Parametre

Ortak Akıl Toplantıları’nın 23’üncü durağı Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi oldu. Turkishtime ve Halkbank ortaklığıyla düzenlenen toplantının moderatörlüğünü Prof. Dr. Ercan Gegez üstlendi.


Signal Whıte Now Gold’Un En Yenisiyle Anında Beyazlık

Signal White Now Gold, içten sıcacık bir gülümsemenin olmazsa olmazı sağlıklı bembeyaz dişler için yenilendi. Gold, mavi-safir pigment teknolojisi ile yenilenen güçlü formülü sayesinde dişlerin aşındırmadan daha beyaz görünmesini sağlıyor.


İstanbulkart Akıllı İstanbul’Un Merkezinde Olacak

İstanbul’u dünyanın en akıllı kentlerinden biri yapma hedefiyle yola çıkan İBB’nin yeni yönetimi, kent yaşamını otomasyona geçirirken, Türkiye’nin en çok kullanın kartları arasında bulunanİstanbul Kart’ı her alanda geçerli kılacak,on bin genç lider yetiştirme amacıyla eğitim programı başlatacak.


Süper Star Ajda Pekkan, Tebessüm Kahvesi’Nin Yıldızı Down Sendromlu Gençlerle Buluştu

SÜPER STAR AJDA PEKKAN, TEBESSÜM KAHVESİ’NİN YILDIZI DOWN SENDROMLU GENÇLERLE BULUŞTU


İmamoğlu’Ndan Eroğlu’Na Yanıt “Kamu Konuları, Emir Beklemez”

İMAMOĞLU’NDAN EROĞLU’NA YANIT: “KAMU KONULARI, EMİR BEKLEMEZ”


Etiketler: Garenta, MOOV, araç, kiralama, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.