4 Nisan 2019 Perşembe 10:45

GÜNDEM

İstmarina Avm’De Çocuklar Bilimle Buluşuyor

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikleri minik ziyaretçileriyle buluşturuyor.

İstmarina Avm’De Çocuklar Bilimle Buluşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çocuklara yönelik eğlendirici ve uygulamalı bilim etkinlik programları sunan Mad Science Bilim Atölyesi, bu hafta İstMarina AVM’de çocuklarla buluşacak. Eğlenceli ve eğitici aktivitelerde çocuklar, merak uyandıran interaktif uygulamalarla en temel bilimsel kavramlarla tanışarak bilimin farklı ve güzel yönlerini keşfedecekler. Minik dahiler, 14.00-17.40 saatleri arasında düzenlenecek bilim atölye çalışmalarında ‘’Çılgın Kimya Polimerler, Ateş ve Buz, Uç Uç Havalan ve Havanın Maceraları” başlıkları altında birbirinden ilginç ve interaktif olma özelliği taşıyan bilim deneylerinin ve gösterilerinin gerçekleşeceği aktivitelerde, eğlenceli ve eğitici birçok bilim deneyimi yaşayacaklar. Eğlenceli bilim aktivitelerinde çocuklar eğlenirken bilim deneyleri yapacak ve yepyeni bir görsel şölen ile dünyanın nasıl işlediğini öğrenecekler.

YARATICI ATÖLYE ÇALIŞMALARI

İstMarina AVM, eğlenceli atölye çalışmaları ile de hafta sonuna renk katacak. 06 Nisan Cumartesi gerçekleşecek ‘Saksı Tasarlama Atölyesi’nde çocuklar, yaratıcılıkları kapsamında saksıları renk renk boyayıp, süsleyerek kendi saksılarını tasarlayacaklar.

07 Nisan Pazar günü, kaynakların doğru kullanımının önemini çocuklara aşılamak bilinciyle gerçekleştirilecek ‘Doğa Dostu Bez Çanta Tasarlama Atölyesi’nde ise tasarlanacak bez çantalarla çevre dostu ürünleri hayatımıza katma konusunda çocuklarda farkındalık yaratılacak.

15.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenecek atölye çalışmaları tüm çocukların ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

Mad Science Bilim Atölyesi:

14:00-14:30 Bilim Gösterisi - Ateş ve Buz

15:00-15:40 Bilim Atölyesi - Çılgın Kimya Polimerler

16:00-16:30 Bilim Atölyesi - Havanın Maceraları

17:00-17:40 Bilim Gösterisi - Uç Uç Havalan

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Doğal Taş İhracatçıları Meksika’Dan İhracat Bağlantılarıyla Döndü

Dünya doğal taş rezervlerinin yüzde 40’ına sahip olan, 650 farklı renk ve dokuda mermer çeşitliliği ile dünya birincisi Türkiye, portföyünde işlenmiş ürün ithal eden ülkelerin daha fazla yer alması için çalışmalarını sürdürüyor.


Naim Süleymanoğlu Hasret Ve Vuslatla Geçen Bir Ömür

Naim Süleymanoğlu:


Avon’Un Türkiye Satış Direktörü Gökçen Faiz Oldu

133 yıldır güzelliğe değer katan ve 1993 yılından bu yana Türk kadınlarının en çok bildiği ve kullandığı güzellik markaları arasında ön sıralarda yer alan AVON Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine Gökçen Faiz getirildi.


Diyabet Ayakları Vuruyor

Diyabet hastalığının yol açtığı sinir hasarı ve damar tıkanıklıkları, bedenin tüm yükünü taşıyan ayaklarda yaralara ve enfeksiyonlara neden olabiliyor. Prof. Dr. Selçuk Baktıroğlu, zamanında, uygun tedavilerin yapılmadığı hastalarda ise uzuv kaybından yaşamın sona ermesi riskine dek istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabileceğine dikkat çekti.


Flo’Dan Yeni Yıl Alışverişini Keyfe Dönüştüren Koleksiyonlar!

Yılın en sevilen zamanı yaklaşırken, yılbaşı gecesi için de planlar yapılmaya başlandı. Herkesin ayakkabıcısı FLO, yılbaşı kombininize eşlik edecek ayakkabıyı seçmenizi kolaylaştırırken; sevdikleriniz için de yüzlerce hediye alternatifi sunuyor.


Etiketler: bilim, Bilim, Atölyesi, İstMarina, çocuklar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.