10 Mayıs 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

İstmarina Avm’De Ramazan Ayı Çocuk Atölyeleriyle Renkleniyor!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM, Ramazan ayı boyunca her hafta sonuna özel olarak hazırladığı birbirinden renkli etkinlikler ile eski Ramazanları bugüne taşıyan atölye çalışmalarına sahne olacak.

İstmarina Avm’De Ramazan Ayı Çocuk Atölyeleriyle Renkleniyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstMarina Çocuk Kulübü ev sahipliğinde Haziran ayına kadar devam edecek eğlenceli atölye çalışmaları İstMarina’nın minik ziyaretçilerinin hafta sonlarına renk katacak.

İlki 11 Mayıs Cumartesi ‘Ramazan Davulu Yapım Atölyesi’ ile başlayan çalışmalar, 12 Mayıs’ta ‘Karagöz ile Hacivat Yapımı Atölyesi’, 18 Mayıs’ta ‘Türk Bayrağı Rüzgar Gülü Atölyesi’, 19 Mayıs’ta ‘Atatürk Portre Yapımı Atölyesi’, 25 Mayıs’ta ‘Rüzgar Gülü Atölyesi’, 16 Mayıs’ta ‘Akordeon Kukla Atölyesi’, 1 Haziran’da yine ‘Ramazan Davulu Yapım Atölyesi’ ve 2 Haziran’da ‘Karagöz ile Hacivat Yapımı Atölyesi’ ile devam edecek.

Atölyelerde çocuklar el becerilerini geliştirme fırsatı bulurken evlerine yeni oyuncaklarıyla dönecekler. 15.00 – 16.00 ve 17.00 saatleri arasında İstMarina Lezzet Limanı’nda düzenlenecek atölye çalışmaları tüm çocukların ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Yeni açılan Halkalı-Gebze Marmaray hattının Yunus durağında bulunan Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

'Pantheon Of Hospitality'i Alan İlk Türk Turizmci Mustafa Alparslan Oldu

WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL


Bülten M·A·C Comsetics X Comme Des Garcons

DOVER STREET PARFUMS MARKET PARIS AÇILIŞI İÇİN MAC COSMETICS VE COMME DES GARCONS BİR ARAYA GELİYOR


Doğan Enerji Ceo’Su Burak Kuyan Enerji Ticareti Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

Kuruluşundan itibaren serbest piyasanın oluşturulmasında önemli bir rol üstlenen


Nn Hayat Ve Emeklilik Chro Summit’Te Geleceğin İşgücünü Masaya Yatırdı

İK dünyasının en etkin liderleri CHRO Summit’te buluştu


Online Satışların Güvenliği Artık Yapay Zeka Teknolojisine Emanet

Türkiye’nin öncü finans teknolojileri şirketi iyzico, Dynamic 3DS sistemi sayesinde ödemelerin 3D Secure doğrulamasına takılmadan kolayca kısa sürede gerçekleşmesini mümkün hale getiriyor ve dijitalleşen KOBİ’lerin daha çok kazanmasını sağlıyor.


Etiketler: Atölyesi, Mayıs, İstMarina, Haziran, Yapımı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.