28 Mart 2019 Perşembe 10:19

GÜNDEM

İşveren Markaları 11 Nisan’Daki Zirvede Buluşmaya Hazırlanıyor

Türkiye’de bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. “The Story of HR” temasıyla global ve lokal İK devlerini bir araya getirmeye hazırlanan zirve 11 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek.

  İşveren Markaları 11 Nisan’Daki Zirvede Buluşmaya Hazırlanıyor
  İşveren Markaları 11 Nisan’Daki Zirvede Buluşmaya Hazırlanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

QNB Finansbank, Pfizer Türkiye, Vodafone Türkiye ve Unilever gibi dev şirketlerin İK yöneticilerinin katılacağı zirvede; Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin çalışma hayatındaki “diversity” kavramını, Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst İK’nın dijital dönüşümünü, Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray “içerik geliştirme ve yaratma”nın İK ile interdisipliner düzlemdeki bağlantısını, katılımcılarla paylaşacak.

Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren, işveren markası kavramını inceleyerek geleceğine yön veren Employer Brand Summit bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan 2019 tarihinde, Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile sinematografik akışta katılımcılarla buluşacak. Konuşmacılar, işveren markası kavramını “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatarak, katılımcılara ilham verecek.

Premium MICE Kurucu Ortaklarından Alper Çakıroğlu zirve hakkında “Dünya değişiyor, bu değişimin öncüsü ve odağı insan. İnsanı odağa alarak tasarlanan Employer Brand Summit dünyadan ve Türkiye’den örneklerle insan kaynakları profesyonellerine ve üst düzey yöneticilere; işin geleceğini, insan odaklı düşünerek insanı anlamayı, kurum hikayesini yazmanın önemini örnekleriyle sunuyor. 150’den fazla İK profesyonelinin bir araya geldiği bu etkinlikte etkileşimin önemini birbirimizden öğrenmeyi ve paylaşmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

İnsan Kaynakları ve İşveren Markası’nın ilişkilerini, dünü, bugünü ve geleceğini tüm yönleriyle ele alacak olan zirvenin ilk bölümü “Behind the Scenes”, Türkiye’den QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar “Dream Therefore I Am” ve Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Serra Uluışık “Right Before the Stateboard Claps: Making of an Employer Brand” başlığındaki konuşmalarla başlayacak.

Dave Hazlehurst Dünyada “HR Tech”in Gelişimini Anlatacak

“Behind the Scenes” bölümünün global konuk konuşmacısı ise dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerinden Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst “The More Tech We Build, The More Digital We Become, The More Human We Must Be” başlığıyla dijitalleşmenin insan kaynakları pratiklerini anlatarak ilham verecek.

Prof. Mustafa Özbilgin Farklılıkların Yönetimini (Diversity Management) Masaya Yatıracak

Zirvenin ikinci bölümü “Flashback”te, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin günümüzün en popüler ve disiplinlerin en çok yöntem geliştirmek zorunda kaldığı konulardan biri olan “diversity” konusunda “Diversity Management from Employer Brand Perspective” başlıklı konuşma yapacak. Biggloyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu ise “Transformation of Employee Incentive & Social Recognition” konusunu ele alacak.

En çok merak edilen başlıklar arasında yer alan geleceğin iş yapış biçimleri ve işveren markalarının geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair tüm dünyadan gelişmelerin masaya yatırılacağı bölüm Management Kurucusu Ali Ayaz’ın moderatörlüğünde 4C1H Kurucusu ve Kültür Dizaynırı Pınar Yarar ile Expertera CEO’su Alp Sezginsoy’un “Newsreel: Human First Organizations & Future of Work” başlıklı konuşmaları ile devam edecek. Ayrıca Akademisyen & Direktör Mehmet İnan “hikaye anlatıcılığın” iş dünyasında işverenler gözünden önemini örneklerle anlatacak.

Zirve “Coming Soon” başlıklı son bölümünde Vodafone Türkiye Yetenek Yönetimi Kıdemli Müdürü Günışığı Uzunoğlu “Digital Transformation in HR” ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray “Integration of Content Career Site Recruiter and Candidate by Data” konuşmaları ile İK’nın dijitalleşmesini ve veri analizini Türkiye ve dünyadan örneklerle katılımcıların bilgisine sunacak.

Employer Brand Summit hakkında

Employer Brand Summit, fikir sahibi olmanıza, kuruluşunuza uyan bir işveren marka stratejisini başlatmanıza ve sürdürmenize yardımcı olmak için en iyi stratejistleri ve en yetenekli uygulayıcıları bir araya getirir. http://www.employerbrandsummit.com/

Pinaps Grup hakkında

Genç girişimciler tarafından kurulan ve %100 öz – yerli sermaye ile büyüyen Pinaps Grup, girdiği tüm sektörlerde sürdürülebilirlik ve mükemmeliyet odaklı yaklaşımıyla 10. yılını birbirinden kıymetli ulusal ve global referanslarıyla geride bırakmıştır.

Melis Eryiğit Samir

İlginizi Çekebilir

Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Ptt Esnaf Kart İle Ticarette Yeni Dönem

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Etiketler: Türkiye, Employer, Brand, İnsan, Kaynakları

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.