14 Ekim 2019 Pazartesi 13:31

GÜNDEM

Ite Group’Ta Kimlik Değişimi Yeni Marka Kimliği Hyve Group İle Dönüşüm Ve Büyüme Programı Tamamlanıyor

İnşaat, turizm, lojistik (raylı sistemler), kozmetik ve gıda alanında düzenlediği fuarlar ile Türkiye’nin dünyaya ve Avrasya’ya açılan kapısı olan ITE Group, yeni marka kimliğini duyurdu.

Ite Group’Ta Kimlik Değişimi  Yeni Marka Kimliği Hyve Group İle Dönüşüm Ve Büyüme Programı Tamamlanıyor
Ite Group’Ta Kimlik Değişimi  Yeni Marka Kimliği Hyve Group İle Dönüşüm Ve Büyüme Programı Tamamlanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mayıs 2017’de ilk adımı atılan Dönüşüm ve Büyüme Programı (Transformation and Growth Programme -TAG) ile iş modelini güncelleyen ve yeni nesil fuarcılık anlayışını hayata geçiren ITE Group, 2 yıldır süren programın tamamlanmasında sona yaklaşırken bir diğer önemli süreci daha hayata geçirdi. Yenilenen marka kimliği ile artık Hyve olarak anılacak Grubun CEO’su Mark Shashoua, “Yeni marka kimliğimiz Hyve; daha net bir vizyon, iyi tanımlanan bir strateji ve yenilenen enerjisi ile bizleri geleceğe taşıyacak. Yeni marka kimliğimiz, kim olduğumuzu daha iyi yansıtıyor, geleceğimiz için sahip olduğumuz tutkuyu gösteriyor,” dedi.

Daha dinamik ve daha genç bir isimle Türkiye fuarcılık sektöründeki varlıklarını güçlenerek sürdüreceklerini belirten Hyve Group Bölge Direktörü Kemal Ülgen, “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iş hayatına bakış, yeni nesille birlikte bir dönüşüm yaşıyor. Bu dönüşümün bir parçası olarak yeni marka kimliğimiz Hyve Group ile, yeni nesil fuarcılık anlayışımızla; daha dinamik ve pazar lideri fuarların gerçekleştirilmesine odaklanıyoruz. Fuarlarımız sayesinde Türkiye’nin Avrasya’ya ve dünyaya açılan kapısı olmaya devam edeceğiz,” dedi.

Hyve Group olarak EMITT, WorldFood İstanbul, Yapı Fuarı-Turkeybuild, BeautyEurasia ve Eurasia Rail’in de aralarında yer aldığı ve Türkiye’nin anahtar rolündeki 5 önemli sektörünü, bölgesel ve global sektör temsilcileri ile bir araya getirdiklerinin altını çizen Ülgen, “Bu fuarlarda her sene daha güzel işler başarıp önemli sonuçlar elde ediyoruz. Katılımcı ülke ve ziyaretçi sayılarımız rekor düzeyde. Hedefimiz; yeni marka kimliğimizin dinamizmi ile Türkiye’nin değerini daha zenginleştirmek, ekonomimize hem zemin hazırladığımız iş ortaklıkları hem de kanaat önderi konumumuzla katkı sağlamak,” dedi.

İlginizi Çekebilir

Tütün Ürünleri Diş Etine Zarar Veriyor!

“Sigara içenlerde diş eti hastalığı görülme oranı, içmeyenlere göre 4 kat daha fazla izlenmektedir. Diğer tütün ürünlerin de; diş eti ve çevre dokular üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmelidir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Süheyla Kaya, açıkladı.


Tpf Heyeti, Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’Nu Ziyaret Etti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti. Perakende sektöründe beklenen yeni yasal düzenlemeyle ilgili gündemlerin görüşüldüğü toplantıda, TPF Başkanı Ömer Düzgün yeni Perakende Yasası ile ilgili yerel zincirlerin beklentilerini aktardı.


Anne Olmak İsteyen Kadınlara Kök Hücre Nakli Müjdesi

Pek çok kadın anne olmanın hayalini kuruyor. Ancak tekrarlayan düşükler, kürtaj nedeniyle rahim dokusunun zarar görmesi ya da rahim duvarında nedeni bilinmeyen incelik, kadınların bu hayallerine engel olabiliyor. Bu rahatsızlıklar nedeniyle normal yoldan veya tüp bebek yöntemiyle anne olamayan kadınlara kemik iliğinden elde edilen kök hücre nakli yapılabiliyor. Sağlık Bakanlığı’nın onayı ile Türkiye’de ilk defa kullanılmaya başlanan kök hücre transferi ile rahimdeki hasarlı hücreler tedavi ediliyor ve kadınların anne olma şansı artıyor.Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Doç. Dr. Volkan Turan, işlem hakkında önemli bilgiler verdi.


Garanti Bbva Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’Nın 2019 Dönemi Tamamlandı

Garanti BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’nın bu yılki kazananları Es Kariyer, Puduhepa ve Kız Kardeşleri ile Mumo Wrap oldu.


Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Etiketler: daha, yeni, marka, Hyve, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.