12 Temmuz 2018 Perşembe 18:10

GÜNDEM

İto Başkanı Avdagiç, Tbmm Başkanlığı'na Seçilen Binali Yıldırım'ı Tebrik Etti

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç,

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na

seçilen Binali Yıldırım’ı tebrik etti

İTO Başkanı Avdagiç, şunları söyledi:

"Sayın Binali Yıldırım, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve ardından parlamenter sistemin son Başbakanı olarak ülkemiz için kritik görevlerde bulunmuştur. Bu görevlerin en önemlilerinden biri de 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi sırasında göstermiş olduğu vakur duruşudur.

Sayın Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk TBMM Başkanı seçilerek, şimdi tarihi bir vazifeyi daha üstlenmiştir. Sayın Binali Yıldırım’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı yeni yasama döneminin milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum."

İlginizi Çekebilir

Dinamoedu Icef Berlin'de Yeni Okullar İle Anlaştı

DİNAMOEDU ICEF BERLİN’DE


Anadolu Grubu Çalışanları Bi Fikir İle 575 Milyon Tl Değer Yarattı

Anadolu Grubu’nun inovasyon programı Bi-Fikir kapsamında 2018’in en iyi projeleri seçildi. Yılın en iyi projelerinin tanıtıldığı Bi-Fikir Festivali’nde konuşan Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, “Anadolu Grubu olarak, katma değeri yüksek üretim için insana yatırımın, ekonomik büyüme için gerekli platform ile özgürlüklerin sunulmasının ve bu süreçte ortak çalışma kültürünün değerine inanıyoruz” dedi. Anadolu Grubu çalışanları tarafından hayata geçirilen projelerle son 4 yılda toplam 575 milyon TL’lik değer yaratılan Bi-Fikir kapsamında, devam eden projelerle birlikte bu rakamın 750 milyon TL’ye ulaşması öngörülüyor.


Cerrahi Aletler “Kare Kod” Takibinde Ve Görselleri

Kare Kod’lu takip ile hastane enfeksiyonuna


Şükran Günü’Nde Lezzet, Müzik Ve Seyir Bir Arada Conrad İstanbul Bosphorus’Ta

Conrad İstanbul Bosphorus, Şükran Günü’nü sevdikleriyle birlikte geçirmek isteyenleri, günün önemine yakışır bir menüyle kutlayacak olan Tarihi Yarımada manzarasına sahip mekanı Manzara Restaurant’a bekliyor. Hilton şeflerinin ellerinden çıkan geleneksel Şükran Günü lezzetlerine canlı piyano performansının da eşlik edeceği Şükran Günü yemeği uzun süre hafızalarınızdan çıkmayacak.


Armut’Ta Kendi İşinin Patronu Olmayı Seçenlerin Yüzde 83’Ü Mutlu

Hizmet sektörünü online ortama taşıyan Armut.com, işlerini büyütmek, ek gelir elde etmek ya da kendi patronu olmak isteyen bireysel girişimciler için en uygun platform olmaya devam ediyor. Bireysel girişimciliğin yaygın olduğu kategoriler incelendiğinde, en çok talep edilen hizmet butik pasta olurken Armut’tan iş yaparak en fazla yıllık gelir elde edenler ise 61 bin TL ile logo tasarımcısı, 49 bin TL ile köpek eğitmeni ve 27 bin TL ile fotoğrafçı oldu. Ayrıca bireysel girişimcilerin dahil olduğu kategorilerdeki hizmet verenler arasında yapılan araştırmaya göre yaptıkları işlerden mutlu olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 83!


Etiketler: Yıldırım, Binali, Sayın, Türkiye, Büyük

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.