1 Aralık 2018 Cumartesi 11:15

GÜNDEM

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği

Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliklerinden biri olan İTÜ Big Bang’in teknoloji paydaşları arasında yer alan NGN’den Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu olan Subscreasy’e 20.000 USD değerinde bir destek geldi.

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye ve Orta Doğu’nun önde gelen teknoloji gruplarından NGN, verilerini Türkiye’de tutması koşulu olan startupları desteklemek amacıyla NGN Cloud üzerinde tasarladığı bulut, danışmanlık ve eğitim paketini Subscreasy’e özel olarak sunmaya karar verdi.

Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu; Subscreasy

Bulut tabanlı abonelik ücretlendirme ve faturalama altyapısı sistemi kuran Subscreasy, hizmet olarak yazılım satıs¸ı yapan firmalar için gelis¸tirildi. Abonelik ücretlendirme altyapısı geliştirmek yerine kullanılabilecek bir girişim olan Subscreasy, kullanıcılarına zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

Bilgisayar Mühendisleri Halil Karaköse ve Abdullah Dağlı tarafından kurulan Subscreasy, şu an için 3 kişilik bir ekipten oluşuyor. Subscreasy ile hizmetinizi veya ürününüzü abonelik modeli ile satıp, tekrarlı tahsilat gerçekleştirebiliyorsunuz. MGI Research’e göre 14 milyar dolarlık bir hacime sahip olan Subscreasy’nin 2017’de firmalar tarafından kullanılma oranı yüzde 45 iken2022’de bu oranın yüzde 80’e ulaşması hedefleniyor. Payu Türkiye ve Payguru ile is¸birligˆi içerisinde olan Subscreasy ile Orta Doğu pazarı da yakından ilgileniyor. Subscreasy, platformuna ilerleyen dönemlerde müşterilerin kullanım davranışlarını analiz edip kampanya önerisinde bulunan “recommendation engine” isimli bir özellik eklemeyi de planlıyor.

NGN Hakkında:

NGN, 2005 yılından bu yana Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren bölgesel bir sistem entegratörüdür. Merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan NGN’in Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn Krallığında ofisleri bulunmaktadır. Son yıllarda yakaladığı istikrarlı büyüme sayesinde Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan, “Veri Yedekleme & Depolama Alanında Lider Sistem Entegratörü” olan NGN, tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm BT operasyonel yükünü kusursuz biçimde yönetmektedir. Global BT üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan NGN; anahtar teslim sistem entegrasyonu anlayışıyla, geleneksel bilgi teknolojileri çözüm ve hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin Interneti, Büyük Veri & Analitik, Bulut, Sanal Gerçeklik & Artırılmış Gerçeklik, Blockchain gibi birçok yenilikçi alanda da çözüm sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Tskb’Den İş Dünyasında Fırsat Eşitliği İçin “Eşit Adımlar Platformu”

Türkiye’nin kapsayıcı ve sürdürülebilir kalkınması için değer yaratma misyonuyla hareket eden TSKB, Eşit Adımlar Platformu ile kadın istihdamı ve fırsat eşitliği projelerine yenisini ekledi. SKD Türkiye iş ortaklığında, TSKB ve Fransız Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle kurulan Eşit Adımlar, iş dünyasında kadın istihdamı konusunda dijital bir rehber niteliği taşıyor. “Eşit Adımlar”da fırsat eşitliğiyle ilgili güncel gelişmeler ve şirketlerin gerçekleştirdiği iyi uygulamaların yanı sıra raporlar, mevzuat ve düzenlemeleri de barındıran bir dijital kütüphane ortamı sunuluyor.


Mediamarkt’Tan Bol Taksitli Çılgın İndirimler

MediaMarkt, 16 – 22 Şubat tarihleri arasında kaçırılmaz fırsatlar sunuyor


“Shınıng Star Awards’19” Ödülleri Sahiplerini Buldu

“SHINING STAR AWARDS’19” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU


Elexus’Ta Serkan Kaya Aşkı!

ELEXUS’TA SERKAN KAYA AŞKI!


Tedx Uskudar University’De Değişen Dünya Konuşuldu

Üsküdar Üniversitesi, dünyanın en önemli fikir ve tartışma platformlarından biri olan TEDx’e ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu yıl “Değişen İnsan, Değişen Bilim” temasıyla gerçekleştirilen TEDx Uskudar University’de siyasetten psikiyatriye pek çok farklı alanda fikirler paylaşıldı. Siyaset bilimci Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, bugün yepyeni bir duvar sisteminden bahsedildiğini belirterek “Artık konumuz Berlin duvarının yıkılışı değil, Meksika duvarının dikilişi. Bu çok önemli bir değişikliiğin göstergesi. Dünya üzerinde politik yapıda ve mimaride çok ciddi değişikliklerin olduğunu gösteriyor” dedi.


Etiketler: Subscreasy, Türkiye, olan, Orta, Doğu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.