1 Aralık 2018 Cumartesi 11:15

GÜNDEM

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği

Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliklerinden biri olan İTÜ Big Bang’in teknoloji paydaşları arasında yer alan NGN’den Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu olan Subscreasy’e 20.000 USD değerinde bir destek geldi.

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye ve Orta Doğu’nun önde gelen teknoloji gruplarından NGN, verilerini Türkiye’de tutması koşulu olan startupları desteklemek amacıyla NGN Cloud üzerinde tasarladığı bulut, danışmanlık ve eğitim paketini Subscreasy’e özel olarak sunmaya karar verdi.

Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu; Subscreasy

Bulut tabanlı abonelik ücretlendirme ve faturalama altyapısı sistemi kuran Subscreasy, hizmet olarak yazılım satıs¸ı yapan firmalar için gelis¸tirildi. Abonelik ücretlendirme altyapısı geliştirmek yerine kullanılabilecek bir girişim olan Subscreasy, kullanıcılarına zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

Bilgisayar Mühendisleri Halil Karaköse ve Abdullah Dağlı tarafından kurulan Subscreasy, şu an için 3 kişilik bir ekipten oluşuyor. Subscreasy ile hizmetinizi veya ürününüzü abonelik modeli ile satıp, tekrarlı tahsilat gerçekleştirebiliyorsunuz. MGI Research’e göre 14 milyar dolarlık bir hacime sahip olan Subscreasy’nin 2017’de firmalar tarafından kullanılma oranı yüzde 45 iken2022’de bu oranın yüzde 80’e ulaşması hedefleniyor. Payu Türkiye ve Payguru ile is¸birligˆi içerisinde olan Subscreasy ile Orta Doğu pazarı da yakından ilgileniyor. Subscreasy, platformuna ilerleyen dönemlerde müşterilerin kullanım davranışlarını analiz edip kampanya önerisinde bulunan “recommendation engine” isimli bir özellik eklemeyi de planlıyor.

NGN Hakkında:

NGN, 2005 yılından bu yana Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren bölgesel bir sistem entegratörüdür. Merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan NGN’in Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn Krallığında ofisleri bulunmaktadır. Son yıllarda yakaladığı istikrarlı büyüme sayesinde Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan, “Veri Yedekleme & Depolama Alanında Lider Sistem Entegratörü” olan NGN, tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm BT operasyonel yükünü kusursuz biçimde yönetmektedir. Global BT üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan NGN; anahtar teslim sistem entegrasyonu anlayışıyla, geleneksel bilgi teknolojileri çözüm ve hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin Interneti, Büyük Veri & Analitik, Bulut, Sanal Gerçeklik & Artırılmış Gerçeklik, Blockchain gibi birçok yenilikçi alanda da çözüm sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonasını Seyret Ödülleri Kap

18.04.2019 - HCT (Hearthstone Championship Tour) 2019 Dünya Şampiyonası, 25 Nisan'da Amerika, Asya Pasifik, Çin ve Avrupa'nın en iyi 16 Hearthstone oyuncusuyla Taipei'de başlıyor! Şampiyonluk turnuvasında yer alan yarışmacılar Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonu olmak ve 1.000.000$ değerindeki toplam ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecekler.


Hilton İstanbul Bomonti’Nin Executive Chef’İ Alexis Atlamazoğlu Oldu

İstanbul’un yükselen değeri Bomonti’de yer alan Hilton İstanbul Bomonti, 2001 yılından bu yana Dünya çapında Hilton’a bağlı otellerin mutfaklarında çeşitli görevlerde bulunan deneyimli şef Alexis Atlamazoğlu’nu ekibine kattı. Atlamazoğlu, 1 Nisan’da Hilton İstanbul Bomonti’de Executive Chef olarak göreve başladı.


Türkiye İçin Rekabetin Anahtarı Robotik Otomasyon

KPMG Türkiye Danışmanlık Bölümü Şirket Ortağı Tanıl Durkaya, dünyada yaygınlaşan Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) uygulamalarının, Türkiye'nin verimlilik problemine hızlı ve etkin bir çözüm getirebileceğini, bunun da Türk şirketlerinin katma değerli işlere daha fazla odaklanmasına yardımcı olacağını belirtti


Ankara'ya Plaj Geliyor

ANKARA’YA PLAJ GELİYOR


Webrazzi Dijital 2019

İş dünyasının yakından takip ettiği, Webrazzi Dijital 2019’da Dijital pazarlamada 2020 trendlerinin yanı sıra değişen tüketici alışkanlıkları, yapay zeka ve data içerik pazarlaması, online TV, yaratıcılık ve ticarette dijitalleşme gibi konular sektöre yön veren profesyoneller tarafından ele alındı. Yapılan sunumlarda ortaya çıkan verilere göre Türkiye’de mobil kullanıcı sayısı 43 milyona ulaşırken, mobil dünyayı 25 ila 34 yaş arasında kullanıcının domine ediyor. Dijital pazarda mobil dünyaya hakim ‘sabırsız müşteri” kavramı trendi yükselirken pazarlama yönünde ise doğru içeriğin doğru kanallarda yayınlanması firmalara başarı kazandırıyor.


Etiketler: Subscreasy, Türkiye, olan, Orta, Doğu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.