1 Aralık 2018 Cumartesi 11:15

GÜNDEM

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği

Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliklerinden biri olan İTÜ Big Bang’in teknoloji paydaşları arasında yer alan NGN’den Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu olan Subscreasy’e 20.000 USD değerinde bir destek geldi.

İtü Bıg Bang Ngn'den Subscreasy'e Bulut Hizmet Paketi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye ve Orta Doğu’nun önde gelen teknoloji gruplarından NGN, verilerini Türkiye’de tutması koşulu olan startupları desteklemek amacıyla NGN Cloud üzerinde tasarladığı bulut, danışmanlık ve eğitim paketini Subscreasy’e özel olarak sunmaya karar verdi.

Türkiye’nin rakipsiz bulut tabanlı abonelik ücretlendirme platformu; Subscreasy

Bulut tabanlı abonelik ücretlendirme ve faturalama altyapısı sistemi kuran Subscreasy, hizmet olarak yazılım satıs¸ı yapan firmalar için gelis¸tirildi. Abonelik ücretlendirme altyapısı geliştirmek yerine kullanılabilecek bir girişim olan Subscreasy, kullanıcılarına zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

Bilgisayar Mühendisleri Halil Karaköse ve Abdullah Dağlı tarafından kurulan Subscreasy, şu an için 3 kişilik bir ekipten oluşuyor. Subscreasy ile hizmetinizi veya ürününüzü abonelik modeli ile satıp, tekrarlı tahsilat gerçekleştirebiliyorsunuz. MGI Research’e göre 14 milyar dolarlık bir hacime sahip olan Subscreasy’nin 2017’de firmalar tarafından kullanılma oranı yüzde 45 iken2022’de bu oranın yüzde 80’e ulaşması hedefleniyor. Payu Türkiye ve Payguru ile is¸birligˆi içerisinde olan Subscreasy ile Orta Doğu pazarı da yakından ilgileniyor. Subscreasy, platformuna ilerleyen dönemlerde müşterilerin kullanım davranışlarını analiz edip kampanya önerisinde bulunan “recommendation engine” isimli bir özellik eklemeyi de planlıyor.

NGN Hakkında:

NGN, 2005 yılından bu yana Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren bölgesel bir sistem entegratörüdür. Merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan NGN’in Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn Krallığında ofisleri bulunmaktadır. Son yıllarda yakaladığı istikrarlı büyüme sayesinde Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan, “Veri Yedekleme & Depolama Alanında Lider Sistem Entegratörü” olan NGN, tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm BT operasyonel yükünü kusursuz biçimde yönetmektedir. Global BT üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan NGN; anahtar teslim sistem entegrasyonu anlayışıyla, geleneksel bilgi teknolojileri çözüm ve hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin Interneti, Büyük Veri & Analitik, Bulut, Sanal Gerçeklik & Artırılmış Gerçeklik, Blockchain gibi birçok yenilikçi alanda da çözüm sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Somon İle Gençleşin!

Yaşlanmayı önleyici bir tedavi olan Somon DNA, cilt dokusunun yaşlanmasını durdurmak ya da cildin daha genç görünmesi için yapılan bir uygulama. Konu hakkında Estetik International Sağlık Grubu doktorlarından Dr. Gina Moret açıklamalarda bulundu:


Grundig’Den Yeni Yıla Özel Hediyeler

Profesyonel Grundig ürünleri dışarıdaki deneyimi evinize getiriyor. Size sinema keyfini evde yaşatacak televizyon ve ses sistemleri, bir restaurant kalitesinde yemekler hazırlanmanıza yardımcı mutfak aletleri ve yüksek hava çıkış gücüyle dilediğiniz şekli evde yapabilmenizi sağlayacak saç şekillendirici ürünleri ile bu sene evde olmanın keyfi Grundig ile başka!


Türkiye’Nin Yaş Ortalaması 30,9

BASIN BİLDİRİSİ


Arçelik’Ten Hem Şık Hem De Teknolojik Yılbaşı Hediyeleri

Arçelik’ten Hem Şık Hem de Teknolojik


“Dlive Happy Hour” Etkinliği İle Büyük Ödüller Kazanma Fırsatı

“DLive Happy Hour” etkinliği ile büyük ödüller kazanma fırsatı


Etiketler: Subscreasy, Türkiye, olan, Orta, Doğu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.