18 Nisan 2019 Perşembe 13:56

GÜNDEM

İtü’De Preptalks Günleri Başlıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Hazırlık Kulübü (PrepİTÜ) tarafından geçtiğimiz yıldan bu yana gençlere ilham vermek amacıyla düzenlenen söyleşi etkinlikleri PrepTalks, Google Play’in “en eğlenceli” kategorisinde 2018 yılının en iyi uygulamalarından biri seçilen TikTok sponsorluğunda 21 Nisan Pazar günü İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde başlıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan İTÜ PrepTalks etkinliği 21 Nisan’da TikTok sponsorluğunda başlıyor. Katılımın ücretsiz olduğu PrepTalks’ın ilk gününün konukları “Söz” dizisinden Deniz Baysal ve Görkem Sevindik, ünlü şovmen Yavuz Seçkin, ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, sevilen müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, sosyal medya fenomeni Kerem Gök ve ünlü müzisyen ve mühendis Cemil Demirbakan olacak. Ayrıca Darwin Turner’dan sonra 17 yaşında Cincinnati Üniversitesi’ni bitirerek dünyanın en genç ikinci üniversite mezunu ünvanını taşıyan Biyokimyacı İsmail Günaçar da Pazar gününün konukları arasında. Etkinliğin ikinci günündeyseünlü oyuncu Burcu Biricik ve sosyal medya fenomenleri Oğuzhan Uğur, Ahmet Aksöz ve Karya Çandar da yer alıyor.

#birsorumvar diyen TikTok kullanıcıları da PrepTalks’ta

21 Nisan günü gerçekleştirilecek PrepTalks etkinliğinde TikTok kullanıcıları da #birsorumvar etiketini kullanarak konuklar hakkında merak ettiklerini uygulama üzerinden sorularını sorma fırsatı yakalayabilecek. Sorularınızı TikTok üzerinden sorun başlığıyla uygulamanın keşfet bölümü üzerinden söyleşiyi duyuran TikTok, kullanıcılarından gelen soruları seçip söyleşi sırasında konuklaraaktaracak.

“PrepTalks gibi söyleşi ve etkinlikler bizim için büyük önem taşıyor”

75 dilde ve 150’den fazla pazarda yer alan uygulamanın ekibi, söyleşi hakkında “TikTok olarak, içerik oluşturmada ilhamın öneminin farkındayız. Kullanıcılarımızın alanında yetkin kişilerden ilham almalarını ve bu ilhamla yaratıcılıklarını güçlendirmesiniamaçlıyoruz. Bu doğrultuda PrepTalks gibi söyleşi ve etkinliklere sponsor olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

TikTok Hakkında

TikTok bir mobil kısa video uygulamasıdır. TikTok, doğrudan cep telefonu üzerinden birbirinden farklı, yaratıcı ve ilginç anların dünya çapında paylaşılmasına olanak sağlar. TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi için fırsatlar sunar. Los Angeles, California merkez olmak üzere; Londra, Tokyo, Seul, Şanghay, Pekin, Singapur, Jakarta, Mumbai ve Moskova gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. 2018’in başlarında, TikTok dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. TikTok, iOS ve Anroid üzerinden dünyanın her yerinde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir

Kitap Buraya Bakarlar

Koç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından yayımlanan “Buraya Bakarlar” adlı kitap raflardaki yerini aldı. Tuhaf Etki dizisinden yayınlanan kitap, çeşitli edebiyat dergilerindeki öyküleriyle okuyuculara ulaşan Mehmet Fatih Özbey tarafından kaleme alındı.


Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor

Sony, E-mount full frame lens yelpazesinin en son üyesi FE 35mm F1.8 büyük diyafram açıklıklı, geniş açılı prime lensin (model SEL35F18F) gelişini duyurdu.


Kuveyt Türk’Ün Teknoloji Şirketi Architecht En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketi

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Ar-Ge merkezlerinde geliştirilen ürün ve hizmetlerin ulusal ve uluslararası arenada pazarlanması hedefiyle kurulan teknoloji şirketi Architecht Bilişim, kısa sürede Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketinin arasına adını yazdırmayı başardı. Çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Architecht Bilişim, BThaber tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen Bilişim 500’de, “Son Yılda En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi” ödülünü almaya hak kazandı.


Wolfteam Sezon Paketleri’Nde Gücüne Güç Katan Farklı Hediyeler Var

Wolfteam güncellemesi oyuna benzersiz yenilikler ve abonelik sistemi getiriyor


Mobil Oyun Dünyasında Yeni Soluk Appbutiq

Netflix ve Spotify gibi haftalık üyelik modeliyle çalışan ve kullanıcıların 500’den fazla mobil oyunu ücretsiz olarak oynamalarına imkan tanıyan AppButiq şimdi yayında.


Etiketler: TikTok, PrepTalks, üzerinden, söyleşi, ikinci

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.