18 Nisan 2019 Perşembe 13:56

GÜNDEM

İtü’De Preptalks Günleri Başlıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Hazırlık Kulübü (PrepİTÜ) tarafından geçtiğimiz yıldan bu yana gençlere ilham vermek amacıyla düzenlenen söyleşi etkinlikleri PrepTalks, Google Play’in “en eğlenceli” kategorisinde 2018 yılının en iyi uygulamalarından biri seçilen TikTok sponsorluğunda 21 Nisan Pazar günü İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde başlıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan İTÜ PrepTalks etkinliği 21 Nisan’da TikTok sponsorluğunda başlıyor. Katılımın ücretsiz olduğu PrepTalks’ın ilk gününün konukları “Söz” dizisinden Deniz Baysal ve Görkem Sevindik, ünlü şovmen Yavuz Seçkin, ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, sevilen müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, sosyal medya fenomeni Kerem Gök ve ünlü müzisyen ve mühendis Cemil Demirbakan olacak. Ayrıca Darwin Turner’dan sonra 17 yaşında Cincinnati Üniversitesi’ni bitirerek dünyanın en genç ikinci üniversite mezunu ünvanını taşıyan Biyokimyacı İsmail Günaçar da Pazar gününün konukları arasında. Etkinliğin ikinci günündeyseünlü oyuncu Burcu Biricik ve sosyal medya fenomenleri Oğuzhan Uğur, Ahmet Aksöz ve Karya Çandar da yer alıyor.

#birsorumvar diyen TikTok kullanıcıları da PrepTalks’ta

21 Nisan günü gerçekleştirilecek PrepTalks etkinliğinde TikTok kullanıcıları da #birsorumvar etiketini kullanarak konuklar hakkında merak ettiklerini uygulama üzerinden sorularını sorma fırsatı yakalayabilecek. Sorularınızı TikTok üzerinden sorun başlığıyla uygulamanın keşfet bölümü üzerinden söyleşiyi duyuran TikTok, kullanıcılarından gelen soruları seçip söyleşi sırasında konuklaraaktaracak.

“PrepTalks gibi söyleşi ve etkinlikler bizim için büyük önem taşıyor”

75 dilde ve 150’den fazla pazarda yer alan uygulamanın ekibi, söyleşi hakkında “TikTok olarak, içerik oluşturmada ilhamın öneminin farkındayız. Kullanıcılarımızın alanında yetkin kişilerden ilham almalarını ve bu ilhamla yaratıcılıklarını güçlendirmesiniamaçlıyoruz. Bu doğrultuda PrepTalks gibi söyleşi ve etkinliklere sponsor olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

TikTok Hakkında

TikTok bir mobil kısa video uygulamasıdır. TikTok, doğrudan cep telefonu üzerinden birbirinden farklı, yaratıcı ve ilginç anların dünya çapında paylaşılmasına olanak sağlar. TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi için fırsatlar sunar. Los Angeles, California merkez olmak üzere; Londra, Tokyo, Seul, Şanghay, Pekin, Singapur, Jakarta, Mumbai ve Moskova gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. 2018’in başlarında, TikTok dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. TikTok, iOS ve Anroid üzerinden dünyanın her yerinde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir

Lansman Bülteni Bağımız Var Projesi Kültürel Mirasımızı Yarına Taşıyor

Bu topraklarla ve birbirimizle bağımız, paylaşmaya değer …


Biznet Biznet’Ten, Kritik Altyapıların Siber Güvenliği

Biznet Bilişim’in, IoT siber güvenlik hizmetleri ekip lideri Fatih Kayran, Abu Dabi’de düzenlenen uluslararası HITB CyberWeek etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.


Skagen İle Zamana İmzanızı Atın

Klasik saatlere modern bir yorum getiren ünlü saat markası Skagen’in Signatur koleksiyonuna yeni eklenen modeller; yalın, şık ve zamansız tasarımlarıyla kadınların kalbini çalıyor.


Tegv Ve Lenovo İş Birliği İle Tasarım Ve Beceri Atölyesi Gümüşpala’Da Açıldı

Yüzbinlerce çocuğa nitelikli eğitim desteği vermeye devam eden Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’nın, teknoloji devi Lenovo’nun desteğiyle hayata geçirdiği Tasarım ve Beceri Atölyesi, TEGV İzmir Gümüşpala Öğrenim Birimi’nde 22 Ekim 2019’da düzenlenen törenle açıldı.


New Holland Yaren Kütüphanesi 9.'Su Bursa Beylik Köyü’Nde Açıldı

9. NEW HOLLAND YAREN KÜTÜPHANESİ BURSA BEYLİK KÖYÜ’NDE AÇILDI


Etiketler: TikTok, PrepTalks, üzerinden, söyleşi, ikinci

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.