18 Mart 2019 Pazartesi 11:39

GÜNDEM

Iv. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’Na Başvurular Başladı

Odeabank, Türkiye’nin genç yeteneklerini destekliyor

  Iv. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’Na Başvurular Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

IV. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na başvurular başladı

Destekçileri arasında Odeabank’ın da yer aldığı Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın dördüncüsüne başvurular devam ediyor. Yarışmaya, hobi amaçlı ve konservatuvarda tam veya yarı zamanlı mesleki eğitim alan 13 yaşını aşmamış profesyonel müzik öğrencileri katılabiliyor. Bedensel veya zihinsel engellere sahip müzisyenler ise yaş sınırı olmadan yarışmada Özel Kategori’de hünerlerini sergileyebilecek.

Türkiye'nin genç ve yenilikçi bankası Odeabank’ın da destekçileri arasında olduğu “Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması” bu yıl dördüncü kez gerçekleşiyor. BT Müzik ve Sahne Sanatları tarafından düzenlenen yarışma, genç yetenekleri buluşturarak, müzik öğreniminin akademik ve kişisel katkılarını ön plana çıkartmayı amaçlıyor. Yarışmaya başvurular 31 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Direktörlüğünü Dr. Benal Tanrısever’in yaptığı Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması, ülkemizin ve dünya gençlerinin yeteneklerini keşfetmeyi, onlara yeteneklerini sergileme fırsatı vermeyi ve müzik eğitiminin önemini ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Yarışma toplumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde, farklı öğrenme ihtiyaçları bulunan genç yetenekler için oluşturduğu “Özel Kategori” ile bu alanda farkındalık yaratmayı da hedefliyor.

Hobi amaçlı ve konservatuvarda tam veya yarı zamanlı mesleki eğitim alan, 13 yaşını aşmamış profesyonel müzik öğrencileri 5 farklı kategoride yarışmaya katılabiliyor.Yarışmanın ilk aşaması web sitesi üzerinden halk ve juri oylamasıyla finalistlerin belirlenmesi, ikinci aşaması ise finalistlerin İstanbul’da juri karşısında olmak üzere iki etaptan oluşuyor.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu ve Türkiye’de bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın finali 14 Nisan 2019 tarihinde, Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Adaylar 31 Mart 2019 tarihine kadar, üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra www.ugy-istanbul.com adresine yarışma parçalarını yüklemeleri gerekiyor.

YARIŞMA KATEGORİLERİ

A-1 Ulusal Kategori: Müzikle hobi amaçlı uğraşan, ulusal katılımcı genç yeteneklerin belirlenen enstrüman ile katılımına açıktır.

A-2 Uluslararası Kategori: Yarı veya tam zamanlı konservatuar ve müzik okullarında okuyan, ulusal ve uluslararası katılımcı müzik öğrencilerinin belirlenen enstrümanlarla katılımına açıktır.

B-1 Ulusal Kategori: Müzikle hobi amaçlı eğitim alan, piyano dışında bir enstrüman çalan, ulusal katılımcı genç yeteneklerin katılımına açıktır.

B-2 Uluslararası Kategori: Yarı veya tam zamanlı konservatuar ve müzik okullarında eğitim alan, piyano dışında bir enstrüman çalan, ulusal ve uluslararası katılımcı genç yeteneklere açıktır.

C Özel Kategori: Öğrenme ihtiyaçları olan ulusal katılımcı genç yeteneklere açıktır.

İlginizi Çekebilir

Volkan Konak Albüm Müjdeledi

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Teknik Hizmetler Sektörünün Tüm Paydaşları İstanbul’Da Buluşuyor

Sektörü dönüştürmek, iyileştirmek ve insan emeğini yüceltmek amacıyla 2010 yılından bu yana çalışmalar yürüten ProAsist, geçen yılki Çözüm Ortakları Toplantısı’nın artından bu yıl da Değer Ortakları Toplantısı düzenliyor. Sektörü tek çatı altında toplayacak ProAsist Çözüm Platformu’nun tanıtımının da yapılacağı toplantıda Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın katılımcı yer alacak.


Yalıkavak Marina’Da Her Şey Çocuklar İçin!

Yalıkavak Marina, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Y-KIDZ markası çatısı altında UNICEF Türkiye Milli Komitesi iş birliği ile özel bir etkinlikle kutladı.


Ar Ge Merkezlerine Yerli Yazılım Desteği

AR-GE ve Tasarım Merkezi olan şirketlere yerli ERP çözümü


Endüstri 4.0 Devrimi 5G Teknolojisi İle Hızlanacak

Endüstri 4.0 devrimi 5G teknolojisi ile hızlanacak


Etiketler: Uluslararası, müzik, genç, Müzik, Genç

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.