14 Ekim 2019 Pazartesi 10:56

GÜNDEM

İyi Bakterilerle Cilt Bakımı

Eczacılık geleneğinden gelen birikimiyle günümüzün modern bilimsel yaklaşımlarını harmanlayan Atelier Rebul, probiyotikten gelen güzelliği bakımınızın parçası yapmaya hazır. Atelier Rebul Pharmacy Koleksiyonu'nda yer alan Pre+Probiyotikli cilt bakım ürünleri, canlı yararlı bakteri probiyotikler ve onları besleyen prebiyotiklerle cilt florasını güçlendiriyor.

İyi Bakterilerle Cilt Bakımı
İyi Bakterilerle Cilt Bakımı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yararlı bakterilerin gücünden yararlanan Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Nemlendirici, bu kış yüz bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya hazır. Yüzde %95,67 doğal içeriğe sahip nemlendirici 72 saat süren nemlendirme sağlarken, ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Pre+Probiyotik’li Nemlendirici içeriğinde sağlıklı bir cilt florası için çalışan pre+probiyotiklerin yanı sıra, besleyici shea butter, Vitamin F bulunuyor. Cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı yenilikçi probiyotik teknolojisi ile koruyor. En hassas, kızarık ve nemsiz ciltte dahi yüksek performans sağlayan nemlendirici, sentetik parfüm, paraben, mineral yağ, ftalat, suni renklendirici ve silikon içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici, cildi pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Atelier Rebul Pre+Probiyotik'li Süt Serum, probiyotikleri formülasyonundaki prebiyotiklerle besliyor ve ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Bu kış cildinizi gerçek bir koruma altına alacak Süt Serum, yüzde %97,06 doğal içeriğe sahip. 72 saat süren nemlendirme sağlayan Süt Serum, cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı koruyor, pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Hafif ama konsantre yapısıyla hassas dahil tüm ciltlere uygun olan Süt Serum; gerçek pre+probiyotiklerin yanısıra shea butter, antioksidan ve harika bir cilt besleyici olan avokado yağı ve vitamin E içeriyor. Bu iki yüksek doğal içerikli, eşsiz formül, hassas dahil tüm ciltler için uygun ve paraben, parfüm, mineral yağ, silikon, peg, suni renklendirici, ftalat içermiyor.

124 yıllık uzmanlıkla geliştirilen Pharmacy Koleksiyonu’nu deneyimlemek için Atelier Rebul mağazalarını, daha detaylı ürün bilgileri için instagram.com/atelierrebulturkiye veya www.atelierrebul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EFFECT BCW

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


“Her Şey, Tasarım.” Kitabı, Arıkovanı'nda En Hızlı Fonlanan Projelerden Biri Oldu!

SHERPA Blog’un “Her şey, tasarım.” kitabı için başlattığı kampanya, Turkcell'in yenilikçi teknoloji ürünlerini ve girişimcileri destekleme amacıyla 2015 yılının sonunda hayata geçirdiği kitlesel fonlama platformu Arıkovanı üzerinden rekor sayılabilecek bir sürede fonlandı.


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Etiketler: için, Serum, Atelier, Rebul, PreProbiyotik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.