14 Ekim 2019 Pazartesi 10:56

GÜNDEM

İyi Bakterilerle Cilt Bakımı

Eczacılık geleneğinden gelen birikimiyle günümüzün modern bilimsel yaklaşımlarını harmanlayan Atelier Rebul, probiyotikten gelen güzelliği bakımınızın parçası yapmaya hazır. Atelier Rebul Pharmacy Koleksiyonu'nda yer alan Pre+Probiyotikli cilt bakım ürünleri, canlı yararlı bakteri probiyotikler ve onları besleyen prebiyotiklerle cilt florasını güçlendiriyor.

İyi Bakterilerle Cilt Bakımı
İyi Bakterilerle Cilt Bakımı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yararlı bakterilerin gücünden yararlanan Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Nemlendirici, bu kış yüz bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya hazır. Yüzde %95,67 doğal içeriğe sahip nemlendirici 72 saat süren nemlendirme sağlarken, ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Pre+Probiyotik’li Nemlendirici içeriğinde sağlıklı bir cilt florası için çalışan pre+probiyotiklerin yanı sıra, besleyici shea butter, Vitamin F bulunuyor. Cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı yenilikçi probiyotik teknolojisi ile koruyor. En hassas, kızarık ve nemsiz ciltte dahi yüksek performans sağlayan nemlendirici, sentetik parfüm, paraben, mineral yağ, ftalat, suni renklendirici ve silikon içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici, cildi pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Atelier Rebul Pre+Probiyotik'li Süt Serum, probiyotikleri formülasyonundaki prebiyotiklerle besliyor ve ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Bu kış cildinizi gerçek bir koruma altına alacak Süt Serum, yüzde %97,06 doğal içeriğe sahip. 72 saat süren nemlendirme sağlayan Süt Serum, cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı koruyor, pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Hafif ama konsantre yapısıyla hassas dahil tüm ciltlere uygun olan Süt Serum; gerçek pre+probiyotiklerin yanısıra shea butter, antioksidan ve harika bir cilt besleyici olan avokado yağı ve vitamin E içeriyor. Bu iki yüksek doğal içerikli, eşsiz formül, hassas dahil tüm ciltler için uygun ve paraben, parfüm, mineral yağ, silikon, peg, suni renklendirici, ftalat içermiyor.

124 yıllık uzmanlıkla geliştirilen Pharmacy Koleksiyonu’nu deneyimlemek için Atelier Rebul mağazalarını, daha detaylı ürün bilgileri için instagram.com/atelierrebulturkiye veya www.atelierrebul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EFFECT BCW

İlginizi Çekebilir

Bültenekonomi İçin Yeşil Işık Yenilenebilir Enerji

"Türkiye'de Yenilenebilir Enerjiyle Sanayi Gelişimi, Ticaret Fırsatları ve İnovasyon" çalışması kamuoyu ile paylaşıldı


Suç Ve Ceza'da Panorama "Adalet Terazisi" Ve "Beyaz Perdede Adalet"

Festival Basın Koordinasyonu


Sonbahar Bakımınızı Jowae’Nin Doğal Maskeleri İle Tamamlayın!

Fransa'nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore'nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé maskeleri, cildinize eşsiz güz bakımı sunuyor. Kore güzellik rutininin olmazsa olmazı olan yüz maskeleri ile cildiniz, değişen hava koşullarının etkisini hissetmeden ışıltılı bir görünüme kavuşacak! Sıcak çaylarınızı hazırlayın, maskelerimizi sürüyoruz!


“İnsanı Tarih Değil Edebiyat Anlatır”

“İnsanı tarih değil edebiyat anlatır”


Bayburt Ve Çevre İllerde Yaşayanlar Bmc’Nin Otobüsü İle Baksı Müzesi’Ne Taşınacak

Dünyanın en sıra dışı müzelerinden biri olan ve geleneksel sanatlarla modern sanatları buluşturan Baksı Müzesi ile Türk otomotiv sanayisinin lider şirketlerinden BMC, Bayburt ve çevre illerde yaşayan insanların kültür sanatla buluşması için güçlerini birleştirdi. BMC, bölge halkının Baksı Müzesi’ne ulaşımını sağlayabilmek için müzeye otobüs hediye etti.


Etiketler: için, Serum, Atelier, Rebul, PreProbiyotik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.