25 Kasım 2019 Pazartesi 11:08

GÜNDEM

İyi Dersler Şoför Amca Projesi, 2019 2020 Dönemine Formatör Eğitim Semineriyle Başladı

Formatör eğitim semineri kapsamında, Michelin’ in lastik bayine ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarının bir şubesine teknik gezi düzenlendi. Lastik bayiindeki gezide lastiklerin basınçları, diş derinliği, kış lastiği kullanımı, yeni lastiklerin kullanımı hakkında; araç muayene ziyaretinde ise muayeneye gelmeden önce yapılması gerekenler, muayene sırasında yapılanlar ve muayene sonrasındaki trafik güvenliği unsurlarına uzman personel eşliğinde değinildi.

İyi Dersler Şoför Amca Projesi, 2019 2020 Dönemine  Formatör Eğitim Semineriyle Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları adına toplantıya katılan Kamu İşleri Direktörü Ahmet BULUT, kurum olarak trafik kültürünün geliştirilmesi adına trafik eğitimine büyük önem verdiklerini ve bunun için 2010 yılından bu yana Trafikte Sorumluluk Hareketi paydaşlarıyla önemli çalışmalara imza attıklarını dile getirdi. BULUT, “Kurum olarak araç güvenliğine odaklanıyoruz ve bu alanda mükemmele ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Trafikte herkesin güvenliği için insan unsuruna daha fazla yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Proje paydaşlarından Jandarma Genel Komutanlığı, Trafik Eğitim ve Araştırma Şube Müdürü Jandarma Yarbay Hasan Taner; projenin bugüne kadar ulaştığı sonuçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Jandarma Genel Komutanlığı olarak taşımalı eğitimde yaşanan sorunların çözümünde İyi Dersler Şoför Amca projesinin katkılarını vurguladı. TAŞÇI, projenin özel bir ihtiyaca cevap verdiğini ve taşımalı eğitim kapsamında haftanın 5 günü okula giden çocuklarımızın daha güvenli yolculuk etmesine katkıda bulunan bu projenin önemine dikkat çekti.

Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına konuşma yapan Taşıma Hizmetleri Daire Başkanı Erbay COŞKUN, İyi Dersler Şoför Amca projesine bu sene paydaş olarak katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Taşımalı eğitim sisteminden faydalanan 1 milyon 300 binden fazla öğrencinin daha güvenli bir yolculuk yapması için buna benzer projeleri desteklemeye devam edeceklerini vurgulayan COŞKUN, İyi Dersler Şoför Amca projesinin geniş paydaş yapısının öğrenci taşımacılığı alanında koordinasyon ve işbirliğinin pekiştirilmesine katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

Formatör eğitimi alan İl Jandarma Komutanlığı ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü mensupları, 9-20 Aralık 2019 tarihlerinde kendi illerindeki İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri ve İlçe Jandarma Komutanlıklarından birer olmak üzere toplam 210 eğitimciye eğitim vereceklerdir.

İyi Dersler Şoför Amca Projesi Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu, Deprem Felaketini Yaşayan Elazığ’Da “Deprem Bölgesinde Bulunan Şehirlerimizin Başka Hiçbir Önceliği Yok”

BAŞKAN İMAMOĞLU, DEPREM FELAKETİNİ YAŞAYAN ELAZIĞ’DA:“DEPREM BÖLGESİNDE BULUNAN ŞEHİRLERİMİZİN BAŞKA HİÇBİR ÖNCELİĞİ YOK”


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Türk Telekom Elazığ İçin Seferber Oldu

Sabit ve ankesörlü telefonlar ücretsiz kullanıma açıldı


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


İş Bankası Grubu’Ndan Türk Kızılay’In Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 Milyon Tl Katkı

İş Bankası Grubu’ndan Türk Kızılay’ın Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 milyon TL Katkı


Etiketler: olarak, için, Jandarma, Eğitim, Dersler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.