24 Ocak 2020 Cuma 11:02

GÜNDEM

Jabbar İle Dinlediğini Hisset!

HUAWEI Mobile Türkiye ve Universal Music Türkiye,

  Jabbar İle Dinlediğini Hisset!
  Jabbar İle Dinlediğini Hisset!
  Jabbar İle Dinlediğini Hisset!
  Jabbar İle Dinlediğini Hisset!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Jabbar’ın 24 Ocak’ta yayınlanacak “3’leme” EP’si için güçlerini birleştirdi.

Jabbar’ın kendi iç sesinden yola çıkarak ortaya çıkarttığı “3leme” EP’si, Universal Music Türkiye etiketiyle 24 Ocak’ta dinleyicilerle buluşuyor.

Türkiye’de müziğin yükselen ismi Jabbar’ın kendi iç sesinden yola çıkarak ortaya çıkarttığı “3leme” EP’si, Universal Music Türkiye etiketiyle dinleyiciler ile buluşuyor.

Huawei Mobile Türkiye ve Universal Music Türkiye’nin iş birliğiyle, FreeBuds 3’ün ön plana çıkan kaliteli sessizliğinden ilham alan Jabbar, “3leme” EP’sinin yaratım sürecinde sık sık kendi iç sesini dinlemek için yüksek teknolojiye başvurdu. Aktif gürültü engelleme ile istediği yerde kendini dinleme fırsatı sayesinde şehrin gürültüsünden arınmış bir deneyim yaşadığını söyleyen Jabbar, en büyük ilhamın kişinin kendi içindeki seslerden geldiğini belirtiyor.

Jabbar, HUAWEI FreeBuds 3 ile yaşadığı deneyimi altı adet kısa video ile anlatıyor. Şehrin gürültülü merkezleri, stüdyo çalışmaları, konser ortamı gibi alanlarda Jabbar’ın rahatsız edici seslerden uzaklaşıp müziğine odaklandığı anları gösteren videolar HUAWEI Mobile Türkiye YouTube hesabından seyredilebiliyor. “3leme” EP’sinin çıkış şarkısı ‘Sen Git’ için çekilen müzik videosunda da, FreeBuds 3 ile kaliteli sessizliğin ön plana çıktığı anlar JabbaronVEVO YouTube kanalından seyredilebiliyor. https://umgturkey.lnk.to/Jabbar3leme

En kaliteli ses, en kaliteli sessizlik

Çevremizdeki istenmeyen sesler, günlük yaşamımızda bizi her taraftan çevreliyor. Özellikle şehir hayatında her yerde karşımıza çıkan gürültüler, dinlenmemize engel olarak sağlığımıza da zarar veriyor. Günlük yaşamda bizi en çok rahatsız eden sesler ise alarmlar, inşaat sesleri, trafikteyken etraftan işittiğimiz sesler ve kalabalık ortamdaki insan sesleri olarak karışımıza çıkıyor. Bu noktada HUAWEI FreeBuds 3, dünyanın ilk açık tasarıma sahip aktif gürültü engelleme özelliğiyle şehrin içinde kendinize özel bir alan yaratmanıza olanak sağlıyor.

Kulak kanalının simülasyonuna dayanarak, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı şekilleri için ayarlanarak aktif gürültü azaltma etkisi elde ediliyor. HUAWEI FreeBuds 3, siyah, beyaz ve çok yakında kırmızı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Gyoder Çözüm Platformu'nun Gündemi 'Turizmde Dönüşüm' Oldu

GYODER ÇÖZÜM PLATFORMUNUN GÜNDEMİ ‘TURİZM’DE DÖNÜŞÜM’ OLDU


“Bu İcat Çok Tutar” Diyen Öğrenciler Yarışacak

Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Festivali için son başvuru tarihi, 29 Şubat


Yalıkavak Marina, 22 Şubat 1Mart 2020 Tarihleri Arasında Cnr Avrasya Boat Show'da

“Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllü Yalıkavak Marina, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show’da yurt içi ve yurt dışından seçkin konuklarını ağırlayacak.


Buray Çocuklarla Bir Arada

“Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” için Buray çocuklarla bir araya geldi. Sevilen sanatçı Buray, Koç Üniversitesi Hastanesi’nde düzenlenen “Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” özel etkinliğinde, hastanede tedavi gören miniklerle buluştu.


Avni Yıldırım’In Wbc Dünya Şampiyonluğu Maçına Çıkması Hakkında Son Durum

Avni Yıldırım’ın WBC Dünya Şampiyonluğu Maçına Çıkması Hakkında Son Durum


Etiketler: Jabbar, Türkiye, FreeBuds, için, kendi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.