17 Temmuz 2019 Çarşamba 13:48

GÜNDEM

Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik

Jumbo’dan bayram sofralarına neşe katacak ürünler

Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik
Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik
Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik
Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik
Jumbo’Dan Kes Tatlandır Pişir Konseptiyle Sunumlarda Çeşitlilik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kes tatlandır pişir konseptiyle sunumlarda çeşitlilik

Zamana meydan okuyan tasarımlarıyla yeniliklerin öncüsü Jumbo, Kurban Bayramı’nda sofralara lezzet katacak yemeklerin başlangıcı oluyor. Jumbo’nun kes tatlandır pişir konseptine özel hazırladığı Jumbo Chef Bıçak, Jumbo Damascus Bıçak, Jumbo Flame Tencere Seti ve Jumbo Stick Standlı Tuz Karabiber Değirmeni ile bayram yemeklerinde çeşitlilik artıyor.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla et ve sebze yemekleri sofralardaki yerini almaya hazırlanıyor. Zamansız ve kaliteli tasarımlarıyla kullanıcılarının rahatını düşünen Jumbo, kes tatlandır ve pişir konseptli ürünlerini mutfağın baş tacı yapıyor.

Mutfağın yeni yardımcıları

Yemek hazırlayanlar için kaliteli bir doğrama aracı büyük önem taşıyor. Etleri kolayca kesebilmek, sebzeleri istenilen kalınlıkta ve şekilde doğramak mutfağın şefleri için vazgeçilmez. Jumbo Chef 20 cm uzunluğuyla sebzeleri istenilen ölçüde keserken, Jumbo Damascus ise özel damascus çeliği ve 16 cm ebatıyla etlerin istenilen incelikte kesilmesini sağlıyor. Yemeğin lezzetinin ince kıyılmış sebze olduğu bilen şefler, Jumbo bıçak serileriyle bayram sofralarını coşturuyor.

Tatlandır ve ‘Ateşin Mucizesi’nde pişir

Bayram sofralarının sohbetine eşlik edecek leziz yemekleri hazırlamak için Jumbo Flame tencere seti yetiyor. Jumbo Stick Standlı Tuz Karabiber Değirmeni ile tatlandırılan yemekler, ‘Ateşin Mucizesi’ Flame serisiyle birleşiyor ve bayram sofralarının tadı da değişiyor.

Flame serisi tencerelerin sırrı, ona hayat veren ve 5 farklı katmandan oluşan benzersiz tasarımında yatıyor. Jumbo’nun akıllı tencere serisi iletkenliği artıran malzemeleri sayesinde ısıyı tüm yüzeylere eşit dağıtıyor. Flame tencerede pişen yemekler hem daha sağlıklı ve lezzetli olurken, hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Sade çizgisiyle fark yaratan seri, ateşi mutfak sanatlarına dönüştürmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Jumbo Hakkında:

Jumbo, Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede kuruldu. Sadece en doğal malzemeleri kullanarak zamansız tasarımlar yaratan Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inancı ile büyüdü ve en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı. Jumbo, kaliteden ödün vermeyen ve seçimlerinde fark yaratmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İlginizi Çekebilir

Ve Görseller Pırellı’Nin Pagani İçin Geliştirdiği İlk P Zero Trofeo R İle Lastiğin Yol Tutuşu Yüzde 7 Oranında Artırıldı

YENİ ROADSTER BC İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLEN P ZERO, PIRELLI’NİN ÜRÜN YELPAZESİNDE PERFORMANSA EN ÇOK ODAKLANAN YOL LASTİĞİ


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Çeşme’De Mabel Matiz Gecesi

ÇEŞME’DE MABEL MATİZ GECESİ


Sporun Adresi Yeni Sezonda Da Digiturk Basın Bilgi Notu

Digiturk’te nefesleri kesecek yeni spor sezonu açılıyor. Tüketicilerin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan yeni ekonomik paket seçenekleriyle Türkiye’nin ve dünyanın sporu yeni sezonda da Digiturk’te. Üstelik mevcut spor paketleri geçen sezonun fiyatları ile satışa sunuluyor.


Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Etiketler: Jumbo, Flame, pişir, tatlandır, bayram

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.