2 Ekim 2019 Çarşamba 14:05

GÜNDEM

Kabarık Ve Kuru Saçlar İçin; Ogx Brazilian Keratin Smooth

Yaz günleri boyunca deniz ve güneşin etkisiyle yıpranan saçların kuru ve kabarık bir görünüme bürünmesi herkesin ortak sıkıntılarından. Saçlarınıza düz ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken ekstra nemlilikte sağlamak istiyorsanız, OGX’in Brazilian Keratin Smooth serisi tam size göre.

Kabarık Ve Kuru Saçlar İçin;  Ogx Brazilian Keratin Smooth
Kabarık Ve Kuru Saçlar İçin;  Ogx Brazilian Keratin Smooth
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kabarık ve kuru saçlar için düzleştirici etkiye sahip olan Brazilian Keratin Smooth serisi, içeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, keratin proteinleri, avokado yağı ve kakao yağı formülü sayesinde kıvırcık veya dalgalı saçlarınızı güçlendirerek yumuşacık bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

Saçları nazikçe nemlendiren şampuan ve bakım kremi aynı zamanda içeriğinde bulunan keratin proteinleri sayesinde saç katmanlarının düz ve pürüzsüz olmasını da sağlıyor. Saçların elektriklenmesini önleyen aynı zamanda, ışıltılı bir parlaklığa kavuşmasını istiyorsanız bu seri tam size göre... Egzotik kokusu ve dokusuyla saçlarınıza hak ettiği bakımı yapabilirsiniz.

Ekstra Güçlü Onarıcı ve Düzleştirici Brazilian Keratin Smooth Şampuan fiyatı: 69.90 TL

Ekstra Güçlü Onarıcı ve Düzleştirici Brazilian Keratin Smooth Bakım Kremi fiyatı: 69.90 TL

ogxturkiye

İlginizi Çekebilir

‘Notre Dame’In Kamburu Müzikali’ 16 Aralık Pazartesi Trump Sahne’De

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri ‘Notre Dame'in Kamburu Müzikali’, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


Etiketler: Brazilian, Keratin, Smooth, yağı, sahip

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.