26 Kasım 2019 Salı 14:36

GÜNDEM

Kadıköy Kadınların Can Simidi 6284 Sayılı Kanunu Konuşuyor

Kadıköy Belediyesi 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunun etkili olarak kullanılması ve kadınların şiddete karşı haklarının ne olduğunu bilmeleri için yürüttüğü farkındalık çalışmalarına, “Kadınların Can Simidi 6284 Sayılı Kanun” başlıklı panele ev sahipliği yaparak devam ediyor.

Kadıköy Kadınların Can Simidi 6284 Sayılı Kanunu Konuşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi Toplumsal Eşitlik Birimi ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun düzenlediği panelde kadına yönelik şiddetle mücadele, şiddete uğrayan veya şiddete uğrama tehlikesi bulunan kadınların, çocukların, aile bireylerinin ve tek taraflı ısrarlı takip mağduru kişilerin korunmasını amaçlayan “6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” ele alınacak. 28 Kasım Perşembe saat 19:30’da Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek panelde Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Genel Sekreteri Fidan Ataselim ve Avukat Gül Erdoğmuş konuşmacı olarak yer alacak.

Kadıköy Belediyesi’nin kadın çalışanları “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında Kadıköy’ün sokak ve caddelerinde “6284?”, “6284 nedir?” şeklinde afiş, yazılama ve grafiti çalışmaları yaparak merak uyandırmıştı. 25 Kasım günü ise 6284 sayılı yasayı rap müzik eşliğinde hazırlanan bir video ile tanıtmış, cadde ve sokaklarda 6284 sayılı kanuna yönelik bilgilendirme çalışmaları yürütmüştü.

İlginizi Çekebilir

İbb’Nin İlk Ekipleri Elazığ’A Ulaştı, Arama Kurtarma Çalışmalarına Başladı

İBB’NİN İLK EKİPLERİ ELAZIĞ’A ULAŞTI, ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI


Geleceğin Girişimcileri Hayallerindeki E Spor Oyununu Tasarladı

Monster Notebook sponsorluğunda Fikir Değirmeni tarafından düzenlenen Kidathon etkinliğinde, tersine mentörlük yöntemi ile 8-18 yaş arasındaki katılımcılar e-spor konu başlığı altında sosyal fayda odaklı oyun fikirleri geliştirdi.


Parasız Kaldılar, Soyunuyorlar! Ünlü Oyuncular Cansel Elçin Ve Reha Özcan Yeni Tiyatro Oyunu Çıplak Vatandaşlar’Da Striptizci Rolünde!

PARASIZ KALDILAR, SOYUNUYORLAR!


İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


Jabbar İle Dinlediğini Hisset!

HUAWEI Mobile Türkiye ve Universal Music Türkiye,


Etiketler: 6284, Kadıköy, sayılı, Kasım, Belediyesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.