21 Şubat 2020 Cuma 14:24

GÜNDEM

Kadıköy Türk Sanat Müziği Beste Yarışması Başladı

Kadıköy Belediyesi’nin 19.'sunu düzenlediği Türk Sanat Müziği Beste yarışması başvuruları başladı. Türk Sanat Müziği’ne yeni eserler kazandırmayı amaçlayan yarışmaya son katılım tarihi 15 Nisan 2020.

Kadıköy Türk Sanat Müziği Beste Yarışması Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi tarafından Türk Sanat Müziği’ne yeni eserler kazandırmak, bestecileri özendirmek ve motive etmek amacı ile düzenlenen “Türk Sanat Müziği Beste Yarışması 2020” başvuruları başladı. 19 yıldır düzenlenen yarışma, Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim ve Danışma Merkezi işbirliği ile gerçekleştiriliyor.

Başvurularda eserlerin daha önce hiçbir yarışmaya katılmamış, hiçbir yerde icra edilmemiş, internet ortamında paylaşılmamış, basılı olarak yayımlanmamış ve tek sesli, şarkı formunda bestelenmiş olması, yeni ve orijinal olması ölçütleri aranıyor. Her bestecinin en fazla 3 eserle katılabileceği, 3 – 6 dakikalık sürelerle sınırlı olacak eserler için son başvuru tarihi 15 Nisan Çarşamba.

Yarışmanın ödül töreni 15 Mayıs Cuma saat 20.00’de Kadıköy Belediyesi Evlendirme Salonu’nda gerçekleşecek. Törende ön seçici kurul tarafından belirlenen eserlerin bestecileri, yorumcularıyla birlikte sahnede performanslarını sergileyecek.Jürinin aynı gece değerlendirme yaparak sonuçları açıklayacağı törende, halkın da yapacağı oylamayla İzleyici Özel Ödülü verilecek. İlk 3’e giren eser sahiplerine çeşitli para ödülü verilecekken, finale hak kazanan 10 eser sahibi plaketle onurlandırılacak.

Katılımcılar, yarışma şartnamesini Osmanağa Mahallesi, Hasırcıbaşı Caddesi No: 2 Kadıköy’de bulunan Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim ve Danışma Merkezi’nden veya Kadıköy Belediyesi web sayfasından temin edebilir.

İlginizi Çekebilir

Koton Home Office Koleksiyonu Ofis Şıklığını Eve Taşımak İsteyenlere

Koton, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda, çalışan kadın stilini kurallardan uzaklaştırarak, yeniden yorumluyor. Çalışmalarımızı evden yürüttüğümüz şu günlerde, Koton Home Office Koleksiyonu ofis şıklığını eve taşıyarak rahat ve şık tasarımlarla motivasyonunuzu yükseltiyor.


Evde Eğlendiren Tema Parkları

İçinde bulunduğumuz durumu eğlenceli hale döndürmek elimizde. Belki seyahat edemiyoruz ama evimizde sanal ortam üzerinden yapacağımız geziler ile bu süreci eğlenceli bir serüvene dönüştürebiliriz.Büyük küçük herkesi heyecanın ve eğlencenin doruklarına çıkaracak görüntüler ile zaman geçirebileceğiniz tema parklarını evinize taşımaya ne dersiniz?


Başkan İmamoğlu "Krizlerden Çıkışın Tek Anahtarı; Uzlaşabilmektir”

06/04/2020


Entübasyonun Olası Komplikasyonlarını Önlemek Mümkün

Salgında Artan Entübasyon Sayılarına Dikkat!


Senin Stilin Senin Yürüyüşün

BAHAR KOMBİNLERİNİZİ LOIE İLE TAMAMLAYIN


Etiketler: Kadıköy, Belediyesi, tarafından, Türk, Sanat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.