12 Aralık 2018 Çarşamba 10:20

GÜNDEM

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’dar

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar
Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Candaş Tolga Işık: “Ankara izleyicisini çok seviyorum”

Can Yılmaz: “Tiyatro tabii ki güzel bir şey, sevdiğimiz bir şey ama iyi yapılırsa…”

Zafer Algöz: “Can Hoca şu anda toprağın altında keşfedilmeyi bekleyen bir hazine”

Celil Nalçakan: “Ben konuşmaya hiç alışık değilim.”

Cem Davran: “Zafer Algöz’ün tavsiyesi ile girdim”

5 Kafadar ile kendi hikâyelerini paylaşan Candaş Tolga Işık, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Davran ve Celil Nalçakan, Ankara Komedi Festivali kapsamında geldikleri Ankara’da MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

Hepsi kendi alanında büyük başarılara imza atmış 5 güzel insan... 5 Kafa’dar fikrinin nasıl ortaya çıktığına dair açıklamalarda bulunan Candaş Tolga Işık, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Davran ve Celil Nalçakan, KAFA Dergisi’nde nasıl bir araya geldiklerini de paylaştı. 5 Kafa’dar ile başlayan keyifli sohbet Gökhan Dağıstanlı ile taçlandı.

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın kapak yıldızı olduğu MAG Aralık sayısı, 5 KAFA’dar, Ezgi Şenler, Mertkan Erkan ve birçok sevilen ismin özel röportajları ile dolu sayfaları, özel dosyası konuları ile www.magdergi.com.tr , DMags, Issuu, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Avrupa Ve Amerika Dışındaki Eğitim İmkânları

YKS sınavından sonra birçok aile ve öğrenci yurt içi ve yurt dışı üniversitelerin avantaj ve maliyetlerini araştırmaya başladı. Kur farkından dolayı Avrupa ve Amerika’da bulunan üniversiteler ailelerin bütçelerini aştığı için Asya ülkeleri ailelerin gündemine gelmeye başladı.


Country Tarzına Modern Bir Yorum Enza Home Rattan

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Rattan serisi ile country tarzını benzersiz bir yaklaşımla yorumluyor. Modern dokunuşlarla zenginleşen tasarımıyla dikkat çeken Rattan serisi, evini sadelikten gelen zarafetle yenilemek isteyenlere hitap ediyor.


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Akademik Başarının Önündeki 6 Engel!

Çocukların akademik başarısı, hayat kalitesinde büyük rol oynaması sebebi ile hemen hemen her aile için büyük önem taşıyor. Ancak çocukların hepsi, okul sıralarında başarılı olamayabiliyor. Akademik başarısızlığın en önemli sebepleri arasında dikkat eksikliğinin bulunduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Emel Sarı Gökten, çocukların başarısına engel olan durumlar hakkında aileleri uyarıyor.


Bebek Bakımıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

BEBEK BAKIMIYLA İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR


Etiketler: Zafer, Candaş, Tolga, Ankara, Celil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.