12 Aralık 2018 Çarşamba 10:20

GÜNDEM

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’dar

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar
Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Candaş Tolga Işık: “Ankara izleyicisini çok seviyorum”

Can Yılmaz: “Tiyatro tabii ki güzel bir şey, sevdiğimiz bir şey ama iyi yapılırsa…”

Zafer Algöz: “Can Hoca şu anda toprağın altında keşfedilmeyi bekleyen bir hazine”

Celil Nalçakan: “Ben konuşmaya hiç alışık değilim.”

Cem Davran: “Zafer Algöz’ün tavsiyesi ile girdim”

5 Kafadar ile kendi hikâyelerini paylaşan Candaş Tolga Işık, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Davran ve Celil Nalçakan, Ankara Komedi Festivali kapsamında geldikleri Ankara’da MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

Hepsi kendi alanında büyük başarılara imza atmış 5 güzel insan... 5 Kafa’dar fikrinin nasıl ortaya çıktığına dair açıklamalarda bulunan Candaş Tolga Işık, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Davran ve Celil Nalçakan, KAFA Dergisi’nde nasıl bir araya geldiklerini de paylaştı. 5 Kafa’dar ile başlayan keyifli sohbet Gökhan Dağıstanlı ile taçlandı.

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın kapak yıldızı olduğu MAG Aralık sayısı, 5 KAFA’dar, Ezgi Şenler, Mertkan Erkan ve birçok sevilen ismin özel röportajları ile dolu sayfaları, özel dosyası konuları ile www.magdergi.com.tr , DMags, Issuu, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Usta Golcülerin Vageçilmezi Phantomvnm

ABD KADIN MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN YILDIZI ALEX MORGAN VE İNGİLİZLERİN GÖZBEBEĞİ HARRY KANE’İN GİYECEĞİ PHANTOMVNM TANITILDI


Tatil İçin “Yapılacaklar Listesi” Hazırlamaya Ne Dersiniz

Tatilde, çocuğunuza günlük sorumluluklar verin


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’Nin Startını Meclis Başkanı Binali Yıldırım Verdi

Profesyonel esporcularla sohbet ederek League of Legends oyunu hakkında bilgi alan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, gençlerle gerçekleştirdiği sohbetin ardından Riot Games Espor Sahnesi’ni gezdi. Türkiye'de 4 milyon oyuncunun bulunduğunu, 10 milyon kişinin ise esporla ilgilendiğini söyleyen Yıldırım, “Bilgisayar oyunu, nasıl profesyonelliğe dönüşüyor; bunun en güzel örneğini burada görüyorsunuz. Riot Games'e ve Vodafone FreeZone'a teşekkür ediyorum. İstanbul için bu işte öncü olmak, bu işi başlatmak çok güzel bir şey. İstanbullu olarak hepimiz bundan gurur duyuyoruz” dedi.


Çalışanların En Çok Para Kazandığı Şehirler Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Soğuk Havada Üşümenizi Engelleyecek Öneriler

Kış mevsiminin ortasında olduğumuz bu dönemlerde bizi en rahatsız eden konulardan biri de üşümek. Üşüyünce hasta olunduğu algısı oldukça yaygın ancak basit önlemlerle hem üşümeden hem de hasta olmadan kışı atlatmak mümkün. Memorial Şişli Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Özlem Kaplan, soğuktan ve kış hastalıklarından korunmanın yolları hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Zafer, Candaş, Tolga, Ankara, Celil

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.