14 Ekim 2019 Pazartesi 10:29

GÜNDEM

Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!

Türkiye’nin dört bir yanında açtığı mağazalarla büyümesini sürdüren Kahve Dünyası, yurt dışında da 15’inci mağazasına ulaştı. Avrupa’dan Körfez ülkelerine geniş bir coğrafyada hizmet veren Kahve Dünyası’nın son adresi Dubai oldu. Yurt dışı yatırımlarını sürdüreceklerini dile getiren Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, 2020 yılı itibariyle Turquality desteği ile Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’da da yatırım gerçekleştirmek için fizibilite çalışmalarının yapıldığını ifade etti.

Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!
Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!
Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!
Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciri olan Kahve Dünyası, yurt dışında da yatırımlarına devam ediyor. Marka bu doğrultuda son mağazasını, 2 Ekim 2019’da Dubai’nin merkezi lokasyonlarından birinde konumlanan Ibn Battuta AVM’de açtı.

Kaan Altınkılıç: Lezzetlerimizi ve ikram kültürümüzü dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz

Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, Dubai mağazası ve yurt dışı yatırımları hakkında bilgi verdi. Başta Türk kahvesi olmak üzere lezzetlerini ve Türk ikram kültürünü dünyaya tanıtmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Altınkılıç, “Yurt dışındaki ilk mağazamızı 2011 yılında Londra’da açtık. Bu mağazamızı, Romanya, Suudi Arabistan ve Kuveyt’te açtığımız mağazalar izledi. Dubai ile birlikte yurt dışında 15 mağazaya ulaşmış bulunuyoruz. Dubai operasyonumuzu, yurt dışındaki bazı noktalarımızda olduğu gibi master franchise olarak hizmete açtık. Ürünlerimizin neredeyse tamamı İstanbul’dan gönderiliyor, bu sayede Dubai’deki misafirlerimize, Türkiye’de sunduğumuz pek çok çeşidi aynı lezzet ve kalitede ulaştırabiliyoruz” dedi.

“2020 yılında Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’da yeni yatırımlar planlıyoruz”

Yurt dışı yatırımlarına önümüzdeki dönemde de hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayan Altınkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü, “2020 yılında Turquality desteği ile Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’da yatırım planlıyoruz. Bu doğrultuda fizibilite çalışmaları yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Belçika, Hollanda, ABD, Çin ve Japonya yer alıyor.”

Hedef bini aşkın noktaya ulaşmak!

Türkiye’de de 200’ünden fazlası mağaza olmak üzere 500’e yakın satış noktasında tüketicileri ile buluştuklarını dile getiren Kaan Altınkılıç, hedeflerinin önümüzdeki yıllarda yurt içi ve yurt dışında toplam bini aşkın noktada Kahve Dünyası tüketicileri ile buluşmak olduğunu söyledi.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 500’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetinde, kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü müşterilerine sunmayarak Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışı sergilemektedir. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Amsterdam Ve Viyana’Da Tarkan Sevgisi

“Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım.”


Güyad Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi İstanbul'da Yapıldı

16 Kasım 2019


F1 Espor Pilotu Manken Oldu

6 günde 100’ün üzerinde defile gerçekleştirilecek


Piyano Festivali'nden Görkemli Açılış

PİYANO FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


Gebelik Şekeri Olan Her 4 Gebeden Birinde Depresyon Görülüyor

Gebelik Şekeri Olan Her 4 Gebeden Birinde Depresyon Görülüyor


Etiketler: Kahve, Dünyası, yurt, Türkiye, kahve

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.