27 Şubat 2020 Perşembe 14:38

GÜNDEM

Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Hattat Enerji ve Maden Ticaret A.Ş. 'nin Amasra ilçesinde sürdürdüğünü ve Türkiye'nin En Büyük Madencilik ve Enerji Projelerini ziyarette bakın açıklamada Madenciliğin, Dünya'nın en zor mesleği “Paranın GÜCÜ DEĞİL, AŞK İLE YAPILIR BU İŞLER” açıklamasında Bulundu.

Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
Kalaycı “Paranın Gücü Değil, Aşk İle Yapılır Bu İşler”Dedi.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maden işçilerinin daveti üzerine gelen ve taleplerini dinleyen il Başkanı Kalaycı ve İl Başkan Yrd. Fahrettin Özkaya ve Amasra ilçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, ekonomik Enerji yatırımlarından sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İlyas Börekçi ve İşletme Müdürü Ahmet Demirok'tan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Enerji yatırımlarından sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yrd. 400 Milyon Avro'ya yakın harcama yapmaya dikkat çekti. Çalışmalarda sona yaklaşılan ifade eden Börekçi, 606 Milyon ton görünür rezervin ilk etapta 80 Milyon tonunu ülke ekonomisine kazandırılmayı amaçladıklarını ifade ederek, hedeflerinin olduğu 5 Milyon ton üretim değişikliğini vurguladı.

KALAYCI, YERİN 700 METRE ALTINDA KAZMA SALLADI

Hattat Enerji ve Maden Ticaret A.Ş. 'nin Amasra ilçesinde sürdürdüğü Madencilik ve Enerji Yatırımlarını inceleyen Kalaycı, Gömü Hattat 1 Hayır' lu Kömür Üretim Kuyusuna inerek, eksi 700 metrede devam eden çalışmalarını incelemek, üretim planlanan kömür damarında kazmayla kömür kazdı. İşletme Müdürü Maden Mühendisi Ahmet Demirok'tan Kuyu Kazı, Galeri açma, kullanılan ve kullandığınız teknoloji ve madencilik yatırımları hakkında bilgiler aldı.

KALAYCI, YATIRIMCININ ve MADEN İŞÇİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Bartın'da “Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Özel Sektör” yatırımında gerçekleştiğini açıklayan Kalaycı, projelerin tüm hayata geçtiğinde 3.2 Milyar Avro'ya ulaşacağınız ve bölgeselleştiğinizin 4.500 kişinin içinde bulunacağını belirtti. Devletin, Üniversite, Sanayici ve İş Kullanımı ile ilgili bir araya gelerek, sorunların ve taleplerin değerlendirildiğine dikkat çekti. Kalaycı “PARANIN GÜCÜ DEĞİL, AŞK İLE YAPILIR BU İŞLER” dedi.

Gömü 1 No'lu Kömür Üretim kuyusundan 3 No'lu Amasra kuyusuna yaklaşık 7,5 km maden projelerinin bilgileri alan Kalaycı, yeraltında kullanılan teknoloji, maden ekipmanları, kazı ve galeri açma çalışmalarının önce 21 km uzunluğundaki galerilerde kulübe betonun, faaliyet faaliyetinde bulunan inşaat sektöründen daha fazla kullanıldığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Kanser Hakkında Doğru Sanılan 10 Yanlış Bilgi!

1-7 NİSAN KANSER HAFTASI


Honor 30S'nin Kalbindeki Güç Kirin 820

HONOR hakkında


Form Mhı Klima Sistemleri’Nin Çevreci Isı Pompası Qton

Form MHI Klima Sistemleri’nden En Zorlu Şartlarda Bile Yüksek Verimlilikte Çalışan Qton Teknolojisi


Salgınla Mücadeleye Tam Destek Veren Abdi İbrahim, Covıd 19 Tedavisinde Otoritelerce Önerilen İlacının Üretimine Başladı

Salgınla Mücadeleye Tam Destek Veren Abdi İbrahim,


Test Kapasitesini 30.000'E Çıkaracak 2 Test Merkezi Kuruldu

Gilead Sciences Türkiye, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı verilen mücadelede kullanılmak üzere 1.000.000 TL’lik bir fon oluşturduğunu açıkladı. Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürü Şebnem Girgin, oluşturulan fonun Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde biri İstanbul’da, diğeri Ankara’da olmak üzere 2 yeni Covid-19 test merkezinin açılması için gerekli ekipman ve malzemelerin bağışında kullanıldığını açıkladı.


Etiketler: Kalaycı, Enerji, Milyon, Maden, Başkan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.