25 Ağustos 2019 Pazar 20:02

GÜNDEM

Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu

450'den fazla mağazası, en büyük kapalı akvaryumu ve Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi, dün akşam Türkiye’deki alternatif müzik akımlarının en başarılı temsilcileri arasında yer alan Kalben’i ağırladı

Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu
Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu
Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu
Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu
Kalben Şarkılarıyla Emaar’Da Kalplere Dokundu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

.

Pozitif enerjisi ve romantik şarkılarıyla sevilen şarkıcı Kalben, “Sadece, Saçlar, Haydi Söyle, Sonsuza Kadar, Al Beni” gibi birbirinden güzel şarkılarının yanında büyük ilgi gören son albümü “Aşk Çeşmesi”nden sevilen parçalarıyla Emaar Hayal Kahvesi’nde dinleyicilerine müzik ziyafeti verdi.

Emaar Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen konser öncesinde ünlü sanatçının hayranları uzun kuyruklar oluşturdu. Vurucu şarkı sözleri ve besteleriyle müzik dünyasına yeni bir soluk getiren sanatçı, ”Sizi çok seviyoruz. Nerede olduğunuz önemli değil. Şarkımıza eşlik etmenizi istiyoruz ve Ateşböcekleri şarkımızla konserimize başlıyoruz.” diyerek başladığı ve iki saatten fazla sahne aldığı gecede birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz dakikalar yaşattı.

İlginizi Çekebilir

“2000’Li Yıllarda Türkiye’De Antropoloji”

IV. ULUSAL ANTROPOLOJİ KONGRESİ


Hilton Ortadoğu, Afrika Ve Türkiye Bölgesi’Ne Yeni Başkan

DUBAI, UAE ve MCLEAN, Va. – 14 Ekim 2019 – Hilton (NYSE: HLT) Jochem-Jan Sleiffer’in Ortadoğu, Afrika & Türkiye’den (MEA&T) sorumlu yeni başkan olarak atandığını duyurdu. Sleiffer, Hilton’da 40 yıldır görev yapan Rudi Jagersbacher’ın selefi. Pozisyon değişikliği 1 Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak. Jagersbacher geçiş döneminin verimli bir şekilde yaşanması için 2 yıl boyunca danışman olarak görev alacak.


Sony, Alpha 9 Iı’Yi Piyasaya Sürüyor

Yeni Alpha 9 II, profesyonel ihtiyaçları karşılamak üzere Alpha 9’un benzersiz hızını yeni fonksiyonellik ile birleştiriyor


Akbank, Nakit Yönetimi Ve Ödemelerde En İyi Banka!

Akbank, Global Finance’de “Türkiye’nin En iyi Nakit Yönetimi Bankası” ve EMEA Finance’de de “Doğu ve Orta Avrupa’nın En İyi Ödeme Bankası” seçildi.


Kaspersky Robotiklerle İlgili Beklenmedik Yeni Bir Risk Boyutu Keşfetti

Robotların insanlar üzerindeki sosyal etkisi ve bu etkilerin yol açabileceği güvensizlik hissi hafife alınmamalı. Kaspersky ve Ghent Üniversitesi'nin ortaklaşa yaptığı araştırmaya göre, robotlar insanları güvenli olmayan eylemler gerçekleştirmeye ikna ederek kendilerine güvenen kişilerin hassas bilgilerini öğrenebiliyor. Örneğin, belirli durumlarda, bir robotun varlığı, kişilerin güvenli binalara erişim sunmaya daha istekli olmalarını büyük ölçüde etkiliyor.


Etiketler: şarkılarıyla, sevilen, birbirinden, güzel, Emaar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.