27 Mart 2020 Cuma 13:02

GÜNDEM

Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor

19T albümünün ilk bölümünü Şubat sonunda dinleyiciyle buluşturan Kamufle, şimdi de heyecanla beklenen ikinci bölümünü sunuyor. Vitesi kademe kademe yükselten Kamufle, 19T Part 2’de daha agresif soundlarla 19T seferinin seyrini değiştiriyor.

Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor
Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor
Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Adını Kamufle’nin uzun yıllardır yaşadığı Türkiş Blokları ile Kadıköy hattı arasında seyreden 19T otobüs hattından alan albümün ikinci bölümü yine dikkatleri üzerine çekecek nitelikte. Basemode Records, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan 19T Part 2’de Kamufle, Ezhel ile hazırladıkları çıkış şarkısı olan Sürçülisan’ın lirik videosuyla da ilgi çekecek. Tasarımını ve kurgusunu Amaia Otaola’nın yaptığı lirik videoda Ezhel ve Kamufle’nin arşiv görüntüleri de yer alıyor. Sözleri Kamufle ve Ezhel, bestesi Kaan Boşnak ve Da Poet imzası taşıyan şarkıda, çağlama isimli etnik bir enstrüman çalan Kaan Boşnak da dinleyiciye sürpriz yapıyor. Altyapıların başında, her zaman olduğu gibi Da Poet yer alıyor. Sözü kendisine, bestesi Da Poet’e ait olan Bomboş şarkısının yanı sıra Anıl Piyancı ile biraraya geldiği sözleri Kamufle ve Anıl Piyancı, bestesi Da Poet imzası taşıyan Damarıma Basma bu yeni bölümün diğer şarkıları.

Kamufle - 19T Part 2 bugün tüm dijital platformlarda ve lirik videosu da Basemode Records youtube kanalında yayında.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi 2019 Yılını 29 Milyar Dolar Gelirle Tamamladı

Xiaomi 2019 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. 2019 yılında tüm iş kollarında sağlam bir büyüme yakalayan Xiaomi’nin toplam geliri yıllık %17,7’lik büyüme ile ilk kez 200 milyar RMB’yi aşarak 208,5 milyar RMB (29,4 milyar USD) oldu. Böylece 9 yılda %112’lik büyüme yakalayan şirket yıllık net karını 11,5 milyar RMB’ye (1,6 milyar USD) çıkardı.


Küresel Gsyh 2020 Yılında Yüzde 0,5 Büyüyecek

03 Nisan 2020 – Allianz Grup’un iştiraki olan dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, 2020 yılı Ekonomik Görünüm Raporu’nu paylaştı. Gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde 2020 yılının ilk yarısında Covid-19 salgını nedeniyle keskin bir resesyon yaşanacağının belirtildiği rapora göre, yılın tamamında dünya genelinde iflaslar yüzde 14 artacak. Raporda ayrıca, Covid-19 salgını nedeniyle başta Çin, ABD ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada yaşanan talep şokunun yatırım harcamalarını olumsuz etkilediği belirtilerek, dünya ekonomisinde toparlanmanın ise salgını sınırlama önlemlerine bağlı olarak yılın ikinci yarısında başlayabileceği vurgulanıyor.


Bülten M•A•C Vıva Glam Covıd 19 Bağışı

2 Nisan 2020 – M•A•C Cosmetics, temel ihtiyaç ve hizmetlere yönelik faaliyet gösteren organizasyonları desteklediği VIVA GLAM kampanyasıyla toplam 250 kuruluşa COVID-19’a karşı temel ihtiyaç hizmetlerini devam ettirebilmeleri için 10 milyon dolar bağışlıyor. Marka, M•A•C VIVA GLAM’in birincil bağışına ek olarak herkesi, satışından elde edilecek gelirinin %100’ünün ihtiyaç sahibi komitelere bağışlanacağı VIVA GLAM rujlardan almaya, böylelikle evlerinden destek vermeye davet ediyor.


Türk Bilim İnsanları Tasarladı Korona Virüsü Öldüren Cihaz!

KONU: Türk bilim insanları tasarladı: Korona virüsü öldüren cihaz!


Teb Grubu Salgınla Mücadeleye Destek İçin 7,5 Milyon Tl Ayırdı

TEB Grubu, dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelede toplumsal dayanışmaya destek olmak amacıyla ihtiyaç sahibi ailelerin ve sağlık sektörünün acil ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmak için toplam 7,5 milyon TL ayırdı.


Etiketler: Kamufle, Poet, Ezhel, lirik, bestesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.