13 Şubat 2019 Çarşamba 12:05

GÜNDEM

Karaca Home Evinizde Bahar Havası Estirecek

Birbirinden benzersiz ürünleriyle evlere renk katan Karaca Home, Fas’ın renkli kültürünü yansıttığı Moroccan stili, Japon ruhunun hissedildiği çiçek motiflerinin, nakışlarla birleştirilerek zengin kombinler yaratıldığı Japanese Red stili ve doğadaki renklerin ruhumuza yansımasını esas alan Habitat stili temalarıyla baharı müjdeliyor.

Karaca Home Evinizde Bahar Havası Estirecek
Karaca Home Evinizde Bahar Havası Estirecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, yumuşacık dokusunu beyaz ve mavinin ferahlatıcı etkisi ile birleştirerek baharın gelişini uyum içinde yakalıyor. Fas’ın geleneksel motiflerini mavi ve beyazın mükemmel birlikteliği ile harmanlayan Karaca Home, el işçiliğini bir adım öne çıkardığı Arsen Indigo ve Belina nevresim takımı ve yatak örtüsü seti ile yatak odalarınızda derinlik kazandırmayı amaçlıyor.

İnce detaylarla işlenen desenli nakışlarıyla okyanus sahillerinin coşku ve tazeliğini hissedeceğiniz Arsen Indıgo nevresim takımı, birbiriyle uyumlu canlı renkleri ve motifleri ile yatak odalarınızda iddialı bir atmosfer oluşmasını sağlıyor.

Mavi beyazın büyüleyici uyumunu taşıyan Belina summer set içerisinde yer alan nevresim takımı, yatak örtüsü ve pike seti daha romantik bir etki yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Moroccan stilini taşıyan ürünler arasında yer alan bu ürün, suyun huzur verici etkisinden faydalanarak tüketicilere yeni bir bakış açısı sunuyor.

Modern ve kullanışlı çift kişilik Moroccan stili nevresim takımları yaşam alanlarında sadelik ve ferahlık isteyenlerin tarzına göre birçok ürün ve set sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Örav'ın "5 Taş Programı" İle 8 Bin Öğrenciye Daha Ulaşılacak

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), uluslararası oluşum Aflatoun’un tasarladığı ve dünyanın 100 farklı ülkesinde yaklaşık 8 milyon çocuğa ulaştırdığı finansal okur yazarlık eğitimlerini; “5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Eğitim Programı”ile Türkiye’de 8 bin çocuğa daha ulaştıracak yeni eğitimlerini başlatıyor. Garanti BBVA’nın ana destekçi ve Garanti Emeklilik’in program destekçisi olduğu eğitimler kapsamında; 18-19 Haziran’da 9 farklı ilde 300 öğretmene eğitim verilecek.


Magnum Lezzetinin Yeni Durağı Sur Yapı Marka Avm

Magnum lezzetinin yeni durağı Sur Yapı Marka AVM


Bülten Swarovski Yaz 2019 Koleksiyonu

SWAROVSKI YENİ 2019 KOLEKSİYONUNUN LANSMANINI YAPIYOR


Talha’Ya Batıgöz Sağlık Grubu Işık Olacak

Batıgöz Sağlık Grubu


Ucuza Satılan Sahte Ssd Diskler Pahalı Veri Kayıpları Yaşatıyor

SAHTE SSD DİSKLERE DİKKAT!


Etiketler: nevresim, yatak, ürün, takımı, Karaca

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.