22 Mayıs 2019 Çarşamba 13:08

GÜNDEM

Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !

Karaca çay severlere sesleniyor “gelin çay keyfini birlikte yaşayalım” diyor. Kimi çaysız çalışamaz kimi çaysız kitap okuyamaz… Dizi izlemek mi? Yanında çaysız asla olmaz.

Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !
Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !
Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !
Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !
Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Karaca insanların sevdikleriyle paylaştıkları anları unutulmaz kılmaya ve çoğaltmaya devam ediyor. Demlikleri ve çay makineleri ile Türkiye’de çay demleme kültürünün önemli bir parçası haline gelen Karaca geleneksel Türk çayının birleştirici yönünün de temsilcisi… Bu doğrultuda da çay severleri keyifle içilecek iyi bir çay demlemenin inceliklerini öğrenmeye çağırıyor.

Misafiri bol, ramazanda, sahurda içimine doyum olmayan lezzetli çaylar için doğru çay Karaca’da demleniyor, iyi çay içmek isteyenler de bunu biliyor. Ramazan ayı boyunca kalabalık iftar ve sahur sofralarını tam da kıvamında demlenmiş çay ile taçlandıran Karaca, gelenekselleşmiş çay ritüelini ayrıcalıklı tarzı ile sofralara taşıyor.

Kalabalık aileler, misafirlerle dolup taşan sofralar Karaca Semaver’in çay demlemedeki uzmanlığına tanıklık ediyor. Karaca semaver kapasitesi ile geniş aileler, davetler ve sofra buluşmaları için tadı damaklarda iz bırakacak çayı ile iddiasını ortaya koyuyor.

Karaca Döküm Demlikler, özellikle bitki çayları, yeşil çay demlemek için ideal... Döküm demlikler geç soğuma özelliği ile çayı uzun süre sıcak tutuyor ve şık tasarımıyla da davetlerin gözdesi oluyor.

İyi bir çay demlemek için dikkat edilmesi gereken unsurlar su, çay yaprakları, çaydanlık veya çaycı… İyi kalitede su ile kaliteli bir çayın doğru demleme yöntemi ile hazırlanması gerekiyor. Bir diğer deyişle iyi demlenmiş ve lezzetli yani cazibeli bir tavşankanı çay demleyebilmek ufak çaplı da olsa ustalık istiyor. Bu ustalığın bir diğer inceliği de çaydanlık ve çaycılar.

Karaca 3D Demlik ise hünerleri ile çay severleri şaşırtıyor. Birinci demlikte ıhlamur demlenirken aynı anda ikinci demlikte siyah çayı demleyebilme kabiliyetine sahip Karaca 3D Demlik, kalabalık davetler için büyük avantaj sağlıyor.

Karaca Çayfie Çay Makinesi, “çaysız sahur olmaz” diyenler için benzersiz bir olanak sunuyor. Otomatik programlama özelliği sayesinde akşamdan saati ayarlanan çay sahurda istenen saatte hazır ouyor. Şeffaf üst demliği sayesinde çayın demlenme esnasındaki rengi de net şekilde görülebiliyor. Paslanmaz çelik ısıtıcıları olan Karaca Çayfie Çay Makinesi, çayın damlatma tekniği ile lezzetli şekilde demlenmesini sağlıyor.

Karaca DemFit Çay Makinesi, bitki çayı için ayrı, normal çay için ayrı derecesi ile çayı türüne uygun ısıda demlemeye özen gösteriyor. Otomatik özellikleri sayesinde çay severler için çayı daima sıcak ve içime hazır şekilde koruyor.

Ramazan sofralarının, uzun sohbetlerin, yemek sonrası keyif anlarının, en sıcak dost meclislerinin, toplantıların ve çalışma saatlerinin vazgeçilmezi çayı demlemedeki uzmanlığı ile

“Doğru Çay Karaca’da Demlenir, İyi Çay İçmek İsteyenler Bunu Bilir.”

İlginizi Çekebilir

Zorlu Psm’Den Öğrencilere Müjde! Tosla İş Birliğiyle ‘Son Dakika Koltuğum’ Uygulaması Başlıyor

Konserden tiyatroya, müzikalden festivallere, DJ performanslarından opera ve baleye uzanan pek çok etkinlik ile kültür sanat hayatının merkezi haline gelen Zorlu PSM, Tosla ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle, genç sanatseverlere yönelik yeni bir uygulama başlatıyor. Öğrencilerin sanata katılımını artırmak amacıyla yola çıkan PSM, TOSLA ve TOG iş birliğiyle, etkinliklerindeki “son dakika koltukları”nı, öğrencilere açıyor.


Neslişah Alkoçlar’In Emaar Ziyareti

Cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Neslişah Alkoçlar Düzyatan, İstanbul ve Anadolu Yakası’nın gözde yaşam alanı Emaar’da görüntülendi. Lüks mağazaları gezen Alkoçlar, şıklığı ile göz doldurdu.


Sıla, Dünyaca Ünlü Akıllı Telefon Markası Oppo'nun Reklam Yüzü Oldu

Sıla ve OPPO’dan keyifli iş birliği


Artemis Halı’Dan Palace Koleksiyonu

Halı koleksiyonları ile stil sahibi yaşam alanlarına imza atan, renk ve desenleri ile zarafeti mekanlara taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Artemis Halı, dekorasyonda klasik çizgileri tercih edenler için yeni koleksiyonu Palace’sı sunuyor.


Mesa Orman’In Örnek Dairesinde Doğayla İç İçe Yaşamı Keşfedin

50 yıldır konutta kalite ve güvenin simgesi MESA’nın, orman ve doğal gölün hemen yanı başında yükselen projesi MESA Orman’ın örnek dairesi şehrin karmaşasından uzak, doğayla iç içe yaşamı deneyimleme fırsatı sunuyor. Yaratıcı bir mimariyle doğanın yaşam alanlarına taşındığı MESA Orman cazip ödeme seçenekleriyle yeni bir yaşama davet ediyor.


Etiketler: Karaca, için, çayı, lezzetli, sıcak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.