26 Nisan 2019 Cuma 09:55

GÜNDEM

Karikatür Evi’Nde Hafta Sonu Söyleşileri

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi Nisan ayı programını “Kafa Kafaya Karikatür Muhabbeti” ve “Anime ve Manga” söyleşi dizileriyle tamamlıyor.

Karikatür Evi’Nde Hafta Sonu Söyleşileri
Karikatür Evi’Nde Hafta Sonu Söyleşileri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kafa Kafaya Karikatür Muhabbeti

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi “Kafa Kafaya Karikatür Muhabbeti” söyleşi dizisinin Nisan ayı konukları Gani Müjde ve Raşit Yakalı olacak. Moderatörlüğünü Öznur Kalender’in yapacağı söyleşi 27 Nisan Cumartesi saat 14:00’te Karikatür Evi’nde.

Karikatür Evi’nde Karikatürcüler Derneği işbirliğiyle ilki Şubat ayında başlayan “Kafa Kafaya Karikatür Muhabbeti” söyleşi dizisi her ay alanının usta isimlerini ağırlıyor. Dizinin nisan ayı konukları karikatürist Raşit Yakalı ile yazar, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu Gani Müjde olacak.

Usta karikatürist Semih Balcıoğlu’nun teşvikiyle karikatüre başlayan Raşit Yakalı, yürütücülüğünü üstlendiği Çarşaf Karikatür Okulu ile günümüz usta çizerlerinin yetişmesinde önemli katkılar sağladı. Gırgır, Fırt, Laklak ve Limon dergilerinde hem çizer hem de yazar olan Gani Müjde ise 1988 yılında Şener Şen ve Uğur Yücel’in başrollerinde yer aldığı “Arabesk” filminin senaryosunu yazdı. İki usta isim Karikatür Evi’nde karikatür muhabbeti yapmak üzere meraklılarını bekliyor.

Anime ve Manga Söyleşileri

Karikatür Evi’nin MangAnime Türkiye Topluluğu işbirliğiyle yürüttüğü Anime ve Manga söyleşileri devam ediyor. 28 Nisan Pazar günü saat 14:00’te Burak N. Aydın ve Güneş Sargüney meraklılarıyla buluşuyor. Aydın ve Sargüney "Animelerde İş Hayatı ve Çalışan İnsanlar" konulu söyleşide çalışan anime karakterlerinin en ilginç hikayelerine değinecekler.

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi: Hasanpaşa Mah., Kurbağalıdere Cad. No:69, Kadıköy

İlginizi Çekebilir

Sektörün En Büyük Şirket Birleşmesi Tüv Austria Türk Ve Sıla Kalite Güçlerini Birleştirdi

Birleşme sonrası TÜV Austria Sıla Kalite adı altında sunulacak ileri teknoloji tahribatsız muayene (NDT) yöntemleri, enerji santralleri ve endüstriyel tesisler gibi üretim yapılan her noktada malzeme güvenliğinin çok daha güvenilir ve ekonomik bir şekilde artırılmasını sağlayacak; 20 milyon euroluk katma değerli işlem hacmi yaratılacak.


Deri Sektöründe Büyük İşbirliği Start Aldı

İzmir’de deri sektörünün iki güçlü yapısı Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği ve İZBAŞ İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. deri sektöründe büyük bir işbirliğine imza attı.


Park Hyatt İstanbul’Dan Sofistike Bir Çay Saati

Konuya ilişkin bülten ve görseller aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.


Sensormatic, Bilişim 500’De Yine Zirvenin Sahibi Oldu

Sensormatic, Bilişim 500’de yine zirvenin sahibi oldu


Sivassporlu Futbolcu Emre Kılınç Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Ameliyat Oldu

Sivasspor Futbol takımında forma giyen oyuncu Emre Kılınç, Acıbadem Ankara Hastanesi’nde ameliyat edildi.


Etiketler: Karikatür, Kafa, Kafaya, Muhabbeti, Kadıköy

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.