14 Aralık 2015 Pazartesi 11:24

ASTROLOJİ

Karma Astrolojisi Uzmanı Şara Eylem Calp 2016 Yılı Burç Yorumlarını Paylaştı....

2016 Yılı Jüpiter'in Başak burcundaki etkisiyle biraz daha çok çalışacağımız ve sağlığımıza özen göstereceğimiz bir yıl olacak.2015 Yılının sonlarına doğru ilerlediğimiz bu süreçte ,2016 yılının bizlere neler getireceğini paylaşıyorum.

Karma Astrolojisi Uzmanı Şara Eylem Calp 2016 Yılı Burç Yorumlarını Paylaştı....
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

 

Koç Burcu

KOÇ:

Sevgili Koç,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter'in Başak burcundaki hareketi ,iş ve sağlık evinizi etkiliyor olacak.Birçok Koç burcu ,yoğun bir iş temposuna giriyor olacak.2016 yılında iş hayatınızda şanslı bir evreye uyanıyor olacaksınız.
Eğitim ,seyahat ve Yurtdışı konularında ufak tefek gecikmeler söz konusu olabilir.Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler meydana gelecek...

 

Boğa Burcu

BOĞA:

Sevgili Boğa,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter bu yıl ,Aşk ,çocuklar ve yaratıcılığınızın olduğu her alanda sizi destekliyor olacak.Bir çoğunuz için muhteşem aşk kapılarının açıldığı bir evre olacak.Bekar Boğa burçları hayatının aşklarıyla karşılaşacaklar.Çocuk bekleyenler içinde müjdeli gelişmeler söz konusu olacak.Bu yıl krediler,ödemeler ve maddi harcamalar ile ilgili bütçenizi fazla zorlamamanız da fayda var.

 

İkizler Burcu

İKİZLER:

Sevgili İkizler,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter ,aile ,yuva ve yerleşim ile ilgili konularda size şans getirecek.Bu yıl ailenizden ,özellikle babanız yada annenizden çok destek görebilirsiniz.Ayrıca gayrimenkul ve ev almak isteyen İkizler burçları şanslı yatırımlar yapabilirler.Belkide hayalinizdeki yuvaya kavuşacaksınız.
Bu yıl iş ve ortaklı konularda sınavlardan geçiyor olabilirsiniz.Partnerinizle olan bağlarınız çok daha güçleniyor olacak.

 

Yengeç Burcu

YENGEÇ:

Sevgili Yengeç,Bolluk ve Bereket şans planeti Jüpiter ,İletişim ,seyehat ve zihinsel uğraşlarınızla ilgili konularda sizlere destek olacak.Bu yıl Akademik uğraşlar ve yolculuklar adına çok şanslısınız.Hatta kalemi güçlü olan Yengeç burçları kitap yazabilir ,fikir ve düşüncelerini geniş bir kitleye sunabilirler.Dil öğrenmek,yeni yerleri keşfetmek adına çok renkli bir yıla uyandınız.İş ve çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla olan diyaloğunuza özen göstermeniz gereken bir evreden geçiyorunuz.İş hayatınızda duygusal kararlar almamanızda fayda var.

 

Aslan Burcu

ASLAN:

Sevgili Aslan,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter ,maddi kaynaklarınızı arttırıyor olacak.Parasal dengenizi bulacağınız ve maddi açıdan bolluğu yaşayacağınız bir yıla uyanıyorsunuz.Çok iyi değerlendirmenizde fayda var.İş hayatınızda çok iyi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Aşk hayatınızda biraz daha ciddi bir evreye giriyorsunuz.Çocuklarınızın sorumluluğu ön planda olabilir...

 

Başak Burcu

BAŞAK:

Sevgili Başak,2016 yılı Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter burcunuzu aydınlatıyor olacak.Jüpiter'in burcunuzda hareket etmesiyle birlikte yepyeni bir döngüye giriyor olacaksınız.Yılın en şanslı burcu sizsiniz.Kendinize olan güveninizin artmasıyla birlikte gerek aşk ,gerek iş hayatınızda muhteşem bir döneme imza atacaksınız.Ailevi sorumluluklarınızın ön planda olacağı bu yıl,anne yada babanızla ilgili fedakarlıklar söz konusu olabilir.

 

Terazi Burcu

TERAZİ:

Sevgili Terazi,Bolluk ve Şans planeti Jüpiter,Ruhsal açıdan gelişmenizi sağlıyor olacak.Birçoğunuz içe yönelerek ,kendinizi buluyor olacaksınız.Yaşamınıza dair birçok yükten kurtulacaksınız.Ruhsal açıdan arınma yaşayacağınız bir yıla uyanıyorsunuz.Önemli sözleşmeler ve anlaşmalar ile ilgili sınavlar söz konusu olabilir.

 

Akrep Burcu

AKREP:

Sevgili Akrep,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter,Sosyal paylaşımlarınızı pozitif yönde etkiliyor olacak.Çok daha geniş bir topluluğun içinde kendinizi lider pozisyonunda bulabilirsiniz.Önemli organizasyonlarda yer alabilirsiniz.Bu yıl çevrenizin ve dostlarınızın desteğini alacaksınız.Dikkat etmeniz gereken tek husus,maddi kaynaklarınız olacaktır.Bütçenizi ayarlamanızda fayda var....

 

Yay Burcu

YAY :

Sevgili Yay,Bolluk ve Şans planeti Jüpiter,kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili konularda size fırsatlar sunuyor olacak.Bu yıl mesleğiniz ile tanınır olabilir ,ün ve söhret kapılarını aralayabilirsiniz.Satürn'ün burcunuzdaki hareketi size sorumluluk yüklerken ,ayaklarınızın çok daha yere basmasına sebep olacaktır.

 

 

oğlak Burcu

OĞLAK:

Sevgili Oğlak,Şans ve Bereket planeti Jüpiter,Yurtdışına ait konularda size şans tanıyor olacak.Bir çok Oğlak farklı bir ülkeye ,gerek eğitim almak ,gerek yerleşmek için gidebilecek.Özellikle Eğitim ve Uluslararası konularda şans rüzgarı size esiyor olacak.Bu yıl gizli kapaklı konular açığa çıkabilir.Sırlarınızı verdiğiniz kişilere dikkat ediniz....

 

Kova Burcu

KOVA:

Sevgili Kova,Şans ve Bolluk planeti Jüpiter,Yatırım ,miras ve ortaklı konularda sizi olumlu yönde etkiliyor olacak.Çok şanslı bir yıla merhaba diyorsunuz.Yatırımlarınız adına istediğiniz krediyi çekebilir,eşiniz yada ortağınızın maddi kaynaklarından faydalanabilirsiniz.Miras ve vergi konularında sürpriz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Sosyal ilişkilerinizde biraz daha özenli olmanız gereken bir dönemden geçiyor olacaksınız.Arkadaşlarınız ile aranıza mesafe koyabilir,içe kapanabilirsiniz...

 

Balık Burcu

BALIK:

Sevgili Balık,Bolluk ve Bereket planeti Jüpiter,Evlilik,anlaşmalar ve hukuki konularda size şans getiriyor olacak.Bu yıl evlilik kararı alabilirsiniz.Hayalinizdeki partnerinizle karşılaşabilirsiniz.Yabancılardan destek alabilirsiniz.Kariyerinizdeki üstlerinizle olan iletişiminize özen göstermeniz gereken bir evreden geçiyorsunuz.Babanızın ,yada annenizin sorumluluğunu alabilirsiniz.

 

2016 Yılının hepimize Huzur ,Sağlık ve Bereket getirmesi dileğiyle .....

İlginizi Çekebilir

Turkcell Ve Sas’Tan Bulut Bilişim İş Ortaklığı

Turkcell Bulut'ta uygulanacak olan projede, Turkcell'in sağladığı güçlü bulut altyapısı ve dijital hizmetler alanındaki uzmanlığının yanı sıra SAS'ın analitik ve yapay zeka konusundaki kapsamlı tecrübesi bir araya gelecek. Böylece son kullanıcılara gelişmiş analitik hizmetler ve yapay zeka temelli çözümler sunulacak. Projeyle ayrıca, kurumlara tüm analitik yaşam döngüsünü yönetebilecekleri, inovasyonu destekleyen ve yeni iş modellerini oluşturmalarına olanak sağlayacak yepyeni bir platform kurulacak. Türkiye'deki ileri analitik ve iş zekası ihtiyaçlarına da çözüm sunacak platformda ölçeklenebilir, gelişmiş faydalar içeren bir Analitik Pazar Yeri oluşturulması da hedefleniyor.


Finans Sektörüne Yönelik Siber Tehditler %56 Arttı

SOSYAL MEDYADA FİNANS ŞİRKETLERİNİ TAKLİT EDİYORLAR


Çocuklar Tommy Hilfiger Le Doğada Özgür !

SONBAHAR 2019 TOMMY HILFIGER ÇOCUK GİYİM KOLEKSİYONU İLE


Depreme Hazırlıksız Yakalanmayın.

Depreme


İşte Twitter’Da Güvende Olmanızı Sağlayan 5 Özellik

Son yıllarda sosyal medya üzerinden gerçekleşen siber saldırıların sayısında ciddi bir artış yaşanırken bu tehlikelerin önüne geçmek kısmen de olsa mümkün. Milyonların bir araya geldiği ve pek çok konuyu tartışabildiği ya da fikir alışverişinde bulunabildiği Twitter’da örneğin, tanımadığınız kişilerden istemediğiniz türden mesajlar almak şüphesiz pek çoğumuzun başına gelmiştir. İşte bu ve bu gibi durumları önlemek ve güvenlik adına en iyi sonucu almak için günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız ve milyonları bir konu ya da olay etrafında birleştirmeyi başaran sosyal medya platformu Twitter güvenlik tarafında etkili özellikler sunuyor.


Etiketler: 2016, Buç, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.