27 Mayıs 2019 Pazartesi 10:46

GÜNDEM

Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek

Kaspersky Lab’ın yeni girişimi Kaspersky Açık İnovasyon Programı (Kaspersky Open Innovations Program), teknoloji bazlı yenilikçi girişimlerle iş birliği kurarak yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyor. Tüm dünyada siber güvenlik çerçevesinde gelişmiş projeler üzerinde çalışarak büyümesini sürdüren şirketler, Kaspersky Lab’ın kanal iş ortağı ekosisteminden, geniş müşteri portföyünden ve sektör lideri uzmanlığından yararlanabilecek.

Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Programa katılan girişimciler, siber güvenlik sektöründe tüm dünyada tanınan bir marka ile güçlerini birleştirerek potansiyel müşteri tabanını önemli ölçüde genişletebilecek. Kaspersky Lab de bu iş birliğiyle kendi portföyünü yenilikçi ürün ve teknolojilerle tamamlayarak müşterilerinin siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan daha hızlı ve iyi çözümler sunacak.

Programa katılmak isteyen adaylar; Kaspersky Lab ve BIBA Venture Partners tarafından düzenlenen bir yarışmaya davet edildi. Yarışma, siber güvenlik çerçevesindeki ulaşım, endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT), dolandırıcılık önleme ve blok zinciri alanlarında gelişmiş projeler üzerinde çalışan şirketler için tasarlandı.

Yarışmaya katılacak girişimler, ürün veya teknolojilerinin sağlam siber güvenlik sorunlarını nasıl çözdüğünü gösterecek. Seçim sürecinde uzmanlar ayrıca, girişimlerin işlerini hızla kurmaya ne kadar hazır olduklarını ve küresel siber güvenlik çalışmalarında Kaspersky Lab ile birlikte çalışmaya ne kadar ilgi gösterdiklerini değerlendirecek.

En iyi projeler Kaspersky Lab ürünleri ile teknik entegrasyon için seçilecek ve şirketin tüm dünyada tanıttığı ürün portföyünün bir parçası olacak. Bu girişimler ayrıca, teknik ve işletme konularında uzman desteği alaca, satış ve satış öncesi ekipleri aracılığıyla Kaspersky Lab kanal iş ortaklarına (dağıtımcılar ve bayiler dahil), müşterilere ve müşteri adaylarına ulaşabilecek. Kaspersky Lab’ın Ar-Ge ofisiyle de birlikte çalışabilecek olan girişimciler, şirketin faaliyet gösterdiği her yerde büyüyebilecek.

Kaspersky Lab Doğrulama Bölümü Lideri Vitaly Mzokov, “Yarışmamıza çığır açan girişimleri davet etmekten çok memnunuz. Bu yarışma, büyümekte olan şirketlerin projelerini geliştirip küresel pazara yayılmaları için çok büyük bir fırsat. Bir uluslararası siber güvenlik markası olarak, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş çözümler üretmek istiyoruz. En iyi çözümleri kendi teknolojilerimize entegre ederek, müşterilerin ve müşteri adaylarının kurumsal siber güvenlik stratejilerini en verimli hale getirmeyi hedefliyoruz. Kaspersky Lab olarak, müşterilerimizin dijital dönüşümünü destekleyecek en gelişmiş ve fark yaratan teknolojileri arıyor ve bulduklarını iyileştirip geliştiriyor.” dedi.

BIBA Venture Partners Yönetici Ortağı Alberto Ratti, “Siber güvenlik çoğu kurumsal yöneticinin canını sıkan bir konu. Kritik altyapılar, ulaşım, bağlantılı endüstri ve gelişmekte olan kripto ekonomi gibi alanların tümü siber tehditlerden etkileniyor. Kaspersky Lab mevcut durumu ve geleceği görerek ortaya en umut verici çözümleri çıkarıyor. En iyi girişimlerin ürünlerini onaylayıp, küresel tehditlere karşı etkili çözümler geliştirmelerine destek olma konusunda Kasperksy Lab ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Girişimcilere yönelik yarışma 19 Eylül 2019 tarihinde İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenecek Demo Gününde tamamlanacak. Seçilen girişimciler etkinlikte projelerini sunacak. Projeler, Kaspersky Lab uzmanlarından oluşan jüri tarafından incelenecek. Tüzel kişiliğe sahip, ürün veya prototipleri bulunan, çok sayıda anlaşma yapmış ya da pilot projeler üzerinde çalışan kurulu şirketler ve ileri aşama girişimler için başvurular başladı.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya başvurmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://innovations.kaspersky.com/. İnternet üzerinden başvurular 28 Temmuz 2019’da sona erecektir.

BIBA Venture Partners Hakkında

BIBA Venture Partners, açık yenilik ve kurumsal girişim konularında uzmanlaşan lider bir inovasyon şirketidir. Barselona’da kurulan ve Lizbon, Londra, Madrid ve Milano’da ofisleri bulunan şirket, kurumların yenilikleri somut bir değere dönüştürmesine yardım eder. BIBA Venture Partners, sunduğu inovasyon hizmetleriyle iş dönüşüm yolculuğunun herhangi bir aşamasındaki büyük şirketleri destekler ve onlara yol gösterir. Dıştan içe (teknoloji arama, açık inovasyon programları) ve içten dışa (girişimcilik, girişim kurma, ayrılma) yaklaşımlarıyla yeniliklere başarıyla ulaşır, bunları destekler ve entegre eder. BIBA Venture Partners müşterileri finansal Hizmetler, enerji, üretim, perakende, medya, hızlı tüketim ürünleri gibi farklı sektörlere yayılmıştır. Müşteriler; stratejik danışmanlıktan ve önde gelen inovasyon merkezleri ile teknoloji odaklı girişimlerden oluşan bir portföye erişim imkanından yararlanıyor. Daha fazla bilgi için www.bibavp.com adresini ziyaret edin.

Kaspersky Lab Hakkında

Kaspersky Lab, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab'in derin tehdit zekâsı ve güvenlik uzmanlığı dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin, kritik altyapıların, hükümetlerin ve tüketicilerin korunması için sürekli yeni nesil güvenlik çözümlerine ve hizmetlerine dönüşmektedir. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyüne, lider uç nokta koruması ve gelişen karmaşık dijital tehditlerle mücadele eden bir dizi özelleştirilmiş güvenlik çözümleri de dâhildir. 400 milyonu aşkın kullanıcı Kaspersky Lab teknolojileri ile korunmaktadır ve 270 bin kurumsal müşterinin kendileri için en önemli şeyleri korumalarına yardımcı olmaktayız. Daha fazla bilgi için: www.kaspersky.com/tr

İlginizi Çekebilir

Türkiye’Den En Çok Iraklı Vatandaşlar Konut Aldı

BASIN BİLDİRİSİ


Karnede Kıyas; Utanç, Suçluluk Ve Eksiklik Duygusu Uyandırıyor!

Çocuklar yoğun bir dönemi geride bırakarak karnelerini aldı. Karnenin çocuğun bir dönemdeki eğitim durumu hakkında bir geribildirim olduğunu hatırlatan psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Karneyi analiz etmeyi öğrenmesi, aslında hayatta zor şeyleri analiz etmesinin küçük bir başlangıcıdır” diyor. Aileleri kıyaslama yapmamaları konusunda uyaran Tarhan, kıyaslama yapmanın çocukta utanç, suçluluk ve eksiklik duygusunu ortaya çıkardığına dikkat çekiyor.


İtalyan Kemancı Anna Tifu, Tekfen Filarmoni’Yle Şubat Ayında Türkiye’De

Tekfen Filarmoni; 2020 yılında vereceği ilk konserlerde neslinin önde gelen kemancılarından ve aynı zamanda pek çok uluslararası ödülün sahibi İtalyan kemancı Anna Tifu’yu ağırlayacak. Şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki konserler; 25, 26, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde Bursa, Eskişehir, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek.


Karne Sevinci Kaygıya Dönüşmesin

Sömestr tatili bazı öğrenciler için karne stresini de beraberinde getiriyor.Birçok çocuğun başarısız oldukları için aileleri tarafından eleştirileceklerini,onların sevgisini kaybedeceklerini düşündüğünü ve bu nedenle kaygıya kapıldıklarını söyleyen DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Klinik Psikolog Ceren Kurtay Doğan, bu çerçevede ebeveynlere çok kıymetli önerilerde bulunuyor.


Komşunuzun İdrar Kaçırma Problemi Sizinkinden Çok Farklı Olabilir!

KOMŞUNUZUN İDRAR KAÇIRMA PROBLEMİ SİZİNKİNDEN ÇOK FARKLI OLABİLİR!İdrar kaçırma sorunu günümüzde kadınların en büyük problemleri arasında geliyor. Bu konuda konuşmak ve insanları bilinçlendirmek için şehir şehir gezen Hayatı Kaçırmayanlar Kulübü 5. durağı Antalya’da bir seminer düzenledi. Canped ve Kontinans Derneği’nin birlikte gerçekleştirdiği farkındalık projesinde konuşan Kontinans Derneği Başkanı Prof. Dr. Tufan Tarcan, “İdrar kaçıran biriyseniz kendinizi kimseyle kıyaslamayın.” dedi ve ekledi: “Yaşadığı sorun sizden tamamen farklı olabilir. İdrar kaçırmanın çok farklı tipleri var ve bunların hepsinin de tedavileri birbirinden farklı.”


Etiketler: Kaspersky, güvenlik, siber, için, BIBA

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.