27 Mayıs 2019 Pazartesi 10:46

GÜNDEM

Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek

Kaspersky Lab’ın yeni girişimi Kaspersky Açık İnovasyon Programı (Kaspersky Open Innovations Program), teknoloji bazlı yenilikçi girişimlerle iş birliği kurarak yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyor. Tüm dünyada siber güvenlik çerçevesinde gelişmiş projeler üzerinde çalışarak büyümesini sürdüren şirketler, Kaspersky Lab’ın kanal iş ortağı ekosisteminden, geniş müşteri portföyünden ve sektör lideri uzmanlığından yararlanabilecek.

Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Programa katılan girişimciler, siber güvenlik sektöründe tüm dünyada tanınan bir marka ile güçlerini birleştirerek potansiyel müşteri tabanını önemli ölçüde genişletebilecek. Kaspersky Lab de bu iş birliğiyle kendi portföyünü yenilikçi ürün ve teknolojilerle tamamlayarak müşterilerinin siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan daha hızlı ve iyi çözümler sunacak.

Programa katılmak isteyen adaylar; Kaspersky Lab ve BIBA Venture Partners tarafından düzenlenen bir yarışmaya davet edildi. Yarışma, siber güvenlik çerçevesindeki ulaşım, endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT), dolandırıcılık önleme ve blok zinciri alanlarında gelişmiş projeler üzerinde çalışan şirketler için tasarlandı.

Yarışmaya katılacak girişimler, ürün veya teknolojilerinin sağlam siber güvenlik sorunlarını nasıl çözdüğünü gösterecek. Seçim sürecinde uzmanlar ayrıca, girişimlerin işlerini hızla kurmaya ne kadar hazır olduklarını ve küresel siber güvenlik çalışmalarında Kaspersky Lab ile birlikte çalışmaya ne kadar ilgi gösterdiklerini değerlendirecek.

En iyi projeler Kaspersky Lab ürünleri ile teknik entegrasyon için seçilecek ve şirketin tüm dünyada tanıttığı ürün portföyünün bir parçası olacak. Bu girişimler ayrıca, teknik ve işletme konularında uzman desteği alaca, satış ve satış öncesi ekipleri aracılığıyla Kaspersky Lab kanal iş ortaklarına (dağıtımcılar ve bayiler dahil), müşterilere ve müşteri adaylarına ulaşabilecek. Kaspersky Lab’ın Ar-Ge ofisiyle de birlikte çalışabilecek olan girişimciler, şirketin faaliyet gösterdiği her yerde büyüyebilecek.

Kaspersky Lab Doğrulama Bölümü Lideri Vitaly Mzokov, “Yarışmamıza çığır açan girişimleri davet etmekten çok memnunuz. Bu yarışma, büyümekte olan şirketlerin projelerini geliştirip küresel pazara yayılmaları için çok büyük bir fırsat. Bir uluslararası siber güvenlik markası olarak, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş çözümler üretmek istiyoruz. En iyi çözümleri kendi teknolojilerimize entegre ederek, müşterilerin ve müşteri adaylarının kurumsal siber güvenlik stratejilerini en verimli hale getirmeyi hedefliyoruz. Kaspersky Lab olarak, müşterilerimizin dijital dönüşümünü destekleyecek en gelişmiş ve fark yaratan teknolojileri arıyor ve bulduklarını iyileştirip geliştiriyor.” dedi.

BIBA Venture Partners Yönetici Ortağı Alberto Ratti, “Siber güvenlik çoğu kurumsal yöneticinin canını sıkan bir konu. Kritik altyapılar, ulaşım, bağlantılı endüstri ve gelişmekte olan kripto ekonomi gibi alanların tümü siber tehditlerden etkileniyor. Kaspersky Lab mevcut durumu ve geleceği görerek ortaya en umut verici çözümleri çıkarıyor. En iyi girişimlerin ürünlerini onaylayıp, küresel tehditlere karşı etkili çözümler geliştirmelerine destek olma konusunda Kasperksy Lab ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Girişimcilere yönelik yarışma 19 Eylül 2019 tarihinde İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenecek Demo Gününde tamamlanacak. Seçilen girişimciler etkinlikte projelerini sunacak. Projeler, Kaspersky Lab uzmanlarından oluşan jüri tarafından incelenecek. Tüzel kişiliğe sahip, ürün veya prototipleri bulunan, çok sayıda anlaşma yapmış ya da pilot projeler üzerinde çalışan kurulu şirketler ve ileri aşama girişimler için başvurular başladı.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya başvurmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://innovations.kaspersky.com/. İnternet üzerinden başvurular 28 Temmuz 2019’da sona erecektir.

BIBA Venture Partners Hakkında

BIBA Venture Partners, açık yenilik ve kurumsal girişim konularında uzmanlaşan lider bir inovasyon şirketidir. Barselona’da kurulan ve Lizbon, Londra, Madrid ve Milano’da ofisleri bulunan şirket, kurumların yenilikleri somut bir değere dönüştürmesine yardım eder. BIBA Venture Partners, sunduğu inovasyon hizmetleriyle iş dönüşüm yolculuğunun herhangi bir aşamasındaki büyük şirketleri destekler ve onlara yol gösterir. Dıştan içe (teknoloji arama, açık inovasyon programları) ve içten dışa (girişimcilik, girişim kurma, ayrılma) yaklaşımlarıyla yeniliklere başarıyla ulaşır, bunları destekler ve entegre eder. BIBA Venture Partners müşterileri finansal Hizmetler, enerji, üretim, perakende, medya, hızlı tüketim ürünleri gibi farklı sektörlere yayılmıştır. Müşteriler; stratejik danışmanlıktan ve önde gelen inovasyon merkezleri ile teknoloji odaklı girişimlerden oluşan bir portföye erişim imkanından yararlanıyor. Daha fazla bilgi için www.bibavp.com adresini ziyaret edin.

Kaspersky Lab Hakkında

Kaspersky Lab, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab'in derin tehdit zekâsı ve güvenlik uzmanlığı dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin, kritik altyapıların, hükümetlerin ve tüketicilerin korunması için sürekli yeni nesil güvenlik çözümlerine ve hizmetlerine dönüşmektedir. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyüne, lider uç nokta koruması ve gelişen karmaşık dijital tehditlerle mücadele eden bir dizi özelleştirilmiş güvenlik çözümleri de dâhildir. 400 milyonu aşkın kullanıcı Kaspersky Lab teknolojileri ile korunmaktadır ve 270 bin kurumsal müşterinin kendileri için en önemli şeyleri korumalarına yardımcı olmaktayız. Daha fazla bilgi için: www.kaspersky.com/tr

İlginizi Çekebilir

Hearthstone'un Yeni Güncellemesi Yepyeni Kartlarla Geliyor

24.06.2019 – Hearthstone sınırlarını genişlettikçe ve yeni oyuncular tavernaya giriş yaptıkça geliştirici ekip de eski kart ve oyun mekaniklerinin üzerinden bir kez daha geçerek, oyuna getirilen yeniliklerin sağlam temeller üzerine oturduğundan emin olmak için çalışıyor. Bugün yayınlanan blog yazısında geliştiriciler, mevcut sınıfların temellerini oluşturan düşünce yapısını anlayabilmemiz ve önümüzdeki günlerde hem sınıflara hem de bazı kartlara getirilecek değişiklikleri daha iyi kavrayabilmemiz adına detaylı bilgiler veriyor.


F 35’Lere Parça Üreten Fabrika Siber Saldırıya Uğradı, Üretim Durdu

SİBER SALDIRI ÜRETİMİ DURDURDU, ÇALIŞANLAR EVE GÖNDERİLDİ


Favori Diziniz Bitti. Sırada Ne Var

Game of Thrones’un son bölümü yayınlandıktan sonra dizinin tüm dünyadaki fanları için bir dönem sona erdi. Philips TV, izleyecek bir kült dizisi olmayanlara yeni dizi önerileri listesi hazırladı.


Sürdürülebilirlik Ve Entegre Raporlama Daha İyi Bir Geleceğin Yol Haritası

SKD Türkiye üyesi 25 şirketin sürdürülebilirlik ve entegre raporların analizine yer veren Reporting Matters raporun ikincisi TSKB ev sahipliğinde tanıtıldı. Reporting Matters metodolojisi ile finansal olmayan raporların kalitesinin ve etkisinin artırılması hedefleniyor.


Grammy Ödüllü Future, 26 Haziran’Da Küçükçiftlik Park’Ta !

2010 ve 2011 yıllarında çıkardığı mixtape’lerle müzik piyasasına adım atan Amerikalı rapçi ve Grammy ödüllü Future, 26 Haziran’da “Limits Off ” sponsorluğunda İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.


Etiketler: Kaspersky, güvenlik, siber, için, BIBA

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.