1 Ekim 2019 Salı 10:36

GÜNDEM

Kaspersky Geleceğin Siber Güvenlik Uzmanlarını Secur’It Cup 2019’A Çağırıyor

Modern dünyadaki tüm gelişmeler teknoloji sayesinde gerçekleşiyor. Eski ve oturmuş sektörler de yeni endüstrilerin hız kazanmasıyla değişmek durumunda kalıyor. Gelişmiş ve yenilikçi teknolojilere bağlı olmanın bir olumsuz yanı ise siber tehditlere maruz kalmak. Çözümler geliştikçe, yeni nesil siber güvenlik desteğine yönelik talep de o kadar artıyor.

Kaspersky Geleceğin Siber Güvenlik Uzmanlarını Secur’It Cup 2019’A Çağırıyor
Kaspersky Geleceğin Siber Güvenlik Uzmanlarını Secur’It Cup 2019’A Çağırıyor
Kaspersky Geleceğin Siber Güvenlik Uzmanlarını Secur’It Cup 2019’A Çağırıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte bu nedenle Kaspersky, gençleri siber güvenlik sektörüne girmeleri için cesaretlendirecek eğitim girişimleri yürütüyor. Secur’IT Cup’19 yarışması, meraklı gençlere geleceğin en önemli üç sektörünü etkileyecek sorunları çözme fırsatı sunuyor.

Yarışmayla, mevcut siber güvenlik sorunlarını çözmeye ve en gelişmiş tehditlerle mücadeleye katkıda bulunacak projeleri olan öğrenciler ve genç araştırmacılara destek verilmesi hedefleniyor. Projeler; yazılım veya donanım prototipi, kod parçası, araştırma tabanlı plan ve başla şekillerde iletilebiliyor.

Kaspersky CEO’su Eugene Kaspersky yarışma hakkında şunları söyledi: “İnsanlar teknoloji sayesinde platformları ve sınırları aşarak, daha önce görülmemiş şekilde birbirine bağlı yaşıyor. Bu da herkese yeni fırsatlar sunuyor. Dijital bağlantılar rahatlık ve fırsatları beraberinde getiriyor. Bu teknolojiler modern işletmelerin, devlet kurumlarının ve endüstri sektörlerinin hayatta kalabilmesi için şart. Ancak bu da ciddi tehditlerle karşı karşıya kalmamıza neden oluyor. Yine de ben, mücadele ettiğimiz siber zorlukların üstesinden yeni teknolojilerle geleceğimize inanıyorum. Yetenekli gençleri yardıma çağırarak birlikte dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmek istiyoruz. Secur’IT Cup’a katılan herkese bol şans diliyorum. Yarışmada harika yenilikçi fikirler görmeyi bekliyorum.”

Yarışma için kayıtlar 25 Ekim 2019’da sona erecek. Katılımcıların kayıt için, bir proje veya araştırma teklifinin ayrıntılı tanımını ya da bir proje sunumu veya prototipi iletmesi gerekiyor. Uzman jüri tüm projeleri değerlendirerek finale kalacakların listesini belirleyecek. Katılımcılar bireysel veya takım olarak kayıt olabiliyor.

Tüm finalistler 4-5 Aralık tarihlerinde Lizbon’da düzenlenecek Kaspersky.Academy İş Ortakları Zirvesi’ndeki finale davet edilecek. Kazananlar burada açıklanacak ve 10.000 ABD Doları ödülün sahibi olacak. İkinciler ise dünyanın en önde gelen BT güvenliği uzmanlarını bir araya getiren uluslararası Kaspersky Güvenlik Analistleri Zirvesi 2020’ye katılacak. Üçüncüler de kendi yaşadıkları bölgede düzenlenecek bir siber güvenlik konferansına katılmaları için sponsorluk alacak.

Kaspersky Hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içeriyor. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com.tr adresini ziyaret edin.

İlginizi Çekebilir

Kidzmondo’Dan Öğretmenlere Hediye, Tüm Öğretmenlere Giriş Ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, şimdi de Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 24 Kasım tarihinde KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını göstererek KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek. Ayrıca öğretmenlerin, yine aynı tarihler arasında beraberlerinde getirecekleri iki çocuk parka yüzde 50 indirimli giriş yapabilecek.


Adidas’In Yazıcısından Bu Kez Reflektörlü Alphaedge 4D Çıktı

adidas’ın teknoloji şirketi Carbon ile birlikte geliştirdiği ve orta tabanı 3 boyutlu (3D) yazıcı teknolojisiyle üretilen Alphaedge 4D serisi reflektörlü yeni modeli ile genişliyor. 3D baskılı tasarım adidas’ın Stella McCartney, Originals ve Statement ürün kategorilerinde yer alıyor.


Ariş Pırlanta’Nın Rengarenk Taşlarıyla Kışa Sıcacık Bir Merhaba!

Işıltılı renklerin büyüsü...


Oleg Cassini 2020'Nin Ses Getirecek İlk Üç Trendini Sundu

Oleg Cassini, Sezonun Ses Getirecek 3 Gelinlik Trendini Sundu


Tanap’Tan Giresun Fındık Üreticilerine Güneş Enerjili Destek!

TANAP tarafından desteklenen ve Giresun Ticaret Borsası ile iş birliğiyle yürütülen “Lisanslı Depolama Tesisinde Güneş Enerjisinden Elektrik Enerjisi Üretimi” projesi tamamlanarak törenle hizmete açıldı


Etiketler: Kaspersky, güvenlik, için, siber, veya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.