5 Eylül 2019 Perşembe 11:02

GÜNDEM

Kaspersky Kurumların %59’U Güvenlik Maliyetlerini Azaltmak İçin Bir Msp İle Çalışmayı Planlıyor

Kaspersky, Yönetilen Hizmet Sağlayıcısı (Managed Service Provider - MSP) çalışmalarının son iki yıl içinde önemli büyüme kaydettiğini duyurdu. 2017’de başlayan MSP programı Kuzey ve Latin Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’da 2000 hizmet sağlayıcıyı ekosisteme dahil etti. En çok katılımcı Avrupa’dan oldu.

Kaspersky  Kurumların %59’U Güvenlik Maliyetlerini Azaltmak İçin Bir Msp İle Çalışmayı Planlıyor
Kaspersky  Kurumların %59’U Güvenlik Maliyetlerini Azaltmak İçin Bir Msp İle Çalışmayı Planlıyor
Kaspersky  Kurumların %59’U Güvenlik Maliyetlerini Azaltmak İçin Bir Msp İle Çalışmayı Planlıyor
Kaspersky  Kurumların %59’U Güvenlik Maliyetlerini Azaltmak İçin Bir Msp İle Çalışmayı Planlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Günümüzde kurumsal müşteriler BT güvenliği hizmetlerini dışarıdan almaya başladı. Bu da MSP’lerin siber güvenlik pazarında güçlü birer oyuncu haline gelmelerini sağladı. “Kaspersky BT Güvenliği Riskleri Anketi 2019”a göre, kurumların %59’u güvenlikle ilgili maliyetleri azaltmak için yakın gelecekte bir MSP ile çalışmayı planlıyor. Şirketlerin %43’ü ise BT güvenliği için dışarıdan uzman destek alınmasına değer veriyor.

Bu iş birliklerini geliştirmek Kaspersky’nin stratejik öncelikleri arasında yer alıyor. Ocak 2019’da şirket “Kaspersky United" adlı yeni bir iş ortağı programı duyurdu. Bu program, yeni ve mevcut MSP ortakları için iyileştirmeler içeriyor. Yeni ve kullanışlı kayıt süreci sayesinde MSP’ler şimdi iki kat hızlı bir şekilde onaylı iş ortağı olabiliyor. Uç nokta koruması için temel olan özel Kaspersky Endpoint Security for Business eğitimi de şirket ekosistemine yeni katılan iş ortaklarının MSP konusunda uzmanlaşmasını kolaylaştırıp hızlandırıyor. Bu eğitim, iş ortaklarının uç nokta koruması, kurulum, güvenlik ilkesi belirleme, takip ve raporlama alanlarında uzmanlaşmasına yardımcı oluyor. Kaspersky’nin MSP teklifinde yeni maddi avantajlar da sunuluyor. Esnek fiyatlandırma sayesinde, yönetilen hizmet sağlayıcıları belirli düzeydeki ürün lisansı satışları için özel fiyatlar alabiliyor.

Kaspersky Global Kanal Müdürü Ivan Bulaev, “Kaspersky olarak iş ortağı topluluğumuza bağlılığımızı sürdürüyoruz. İş yapma kolaylığının MSP’lerin en temel beklentisi olduğunu biliyoruz. MSP İş Ortağı programına yaptığımız güncelleme, yeni ve mevcut iş ortaklarımızın kârlılığına, iş ihtiyaçlarına, araç ve güvenlik çözümlerine erişimlerine odaklanan daha geniş çaplı bir gelişim planımızın bir parçası.” dedi.

Kaspersky siber güvenlik portföyünde MSP’ler için uç nokta koruması, bulut hizmetleri ve bulut ortamları da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bulut tabanlı güvenliğin popülerliği giderek artıyor. Kaspersky istatistiklerine göre bu çözümler tüm alımların beşte birini oluşturuyor. Kaspersky Endpoint Security Cloud ile iş ortakları, küçük ve orta ölçekli müşterilerine, ek bir donanım yatırımı gerektirmeden web konsolu üzerinden yönetilebilen, kolaylıkla kurulabilen koruma özelliklerine sahip siber güvenlik desteği sunabiliyor.

Kaspersky Yönetilen Hizmet Sağlayıcısı İş Ortağı Programı hakkında daha fazla bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz. Güncellenen kayıt işlemine iş ortağı sayfasından erişebilirsiniz.

Kaspersky Hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içeriyor. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com.tr adresini ziyaret edin.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!

TÜRKİYE SPASTİK ÇOCUKLAR VAKFI


Güyad Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi İstanbul'da Yapıldı

16 Kasım 2019


Yarın Potanın Yıldızları Prematüre Bebekler İçin Bir Araya Gelecek

En Geniş Kapsamlı Dünya Prematüre Günü Ödül Töreni Yarın Başlıyor…


Ttyd Bahçeşehir Üniversitesi Turizm Sektörü İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm sektöründe nitelikli istihdamı artırmak için güçlerini birleştirdi. Turizm sektörünün vizyoner kuruluşu TTYD, BAU işbirliği kapsamında bugünün liderlerini geleceğin liderleri ile buluşturarak yeni fikirlerin geliştirilip sektöre kazandırılmasını sağlayacak.


Tüketici, “Shell Clubsmart’Tan Vazgeçmem” Dedi

Tüketicilerin, sadakat programları konusunda tercih ve alışkanlıklarını ortaya koyan Türkiye Sadakat Programları Araştırması’nın beşincisi tamamlandı. Ketchup Loyalty Marketing tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Shell’in ClubSmart sadakat programı akaryakıt kategorisinde “En Çok Kullanılan Sadakat Programı”, “Tüketicinin Vazgeçmem Dediği Program” ve “Programların Mobil Uygulama Kullanım Oranları” kategorilerinde birinci oldu.


Etiketler: Kaspersky, güvenlik, için, yeni, siber

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.