26 Nisan 2019 Cuma 10:31

GÜNDEM

Kaspersky Lab, Endüstriyel Siber Güvenlik Konferansı’Nda Sunulacak Araştırmaları Bekliyor

Kaspersky Lab, Eylül 2019’da düzenlenecek Endüstriyel Siber Güvenlik Konferansı’nda sunulacak araştırmaları toplamaya başladı. Dünyanın her yerinden siber güvenlik uzmanları operasyonel teknolojilerin (OT) siber güvenliği hakkında yaptıkları araştırmaların bulgularını ve çalışmalarını, düzenlenecek konferansta katılımcılara sunma fırsatına kavuşacak.

Kaspersky Lab, Endüstriyel Siber Güvenlik Konferansı’Nda Sunulacak Araştırmaları Bekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Endüstriyel işletim sistemlerinin siber güvenliği tüm dünyada kurumların endişe duyduğu bir konu. Kaspersky Lab tarafından yayınlanan son raporda, şirketlerin dörtte üçünden fazlasının (%77) endüstriyel kontrol ağlarına yönelik bir siber saldırıya uğrayacağına inandığı ortaya çıktı. Endüstriyel kontrol sistemi yöneticileri ve güvenlik profesyonellerinin bu soruna yönelik en iyi yaklaşımı benimsemesine yardımcı olmak için düzenlenen Kaspersky Endüstriyel Siber Güvenlik Konferansı, siber güvenlik trendleri ve tehdit alanı konusunda fikir alışverişi yapılacak bir platform sunuyor.

18-20 Eylül tarihlerinde Rusya’nın Soçi şehrinde düzenlenecek olan konferansta yüzlerce OT güvenlik uygulayıcısı, siber güvenlik yöneticisi, kontrol sistemi mühendisi, kritik altyapı profesyonelleri, basın mensubu ve analist bir araya gelecek. Kaspersky Lab; sektör uzmanlarını da etkinliğin bir parçası olmaya veOT güvenliği araştırmalarını, vaka müdahale örneklerini veya sektörün karşı karşıya olduğu siber risklere karşı yenilikçi yaklaşımlarını paylaşmaya davet ediyor.

Araştırmalar 1 Haziran 2019 tarihine kadar gönderilebilir. Başvuru formunu konferansın web sitesinde bulabilirsiniz. Konferans komitesi tarafından seçilen başvuru sahiplerinin seyahat masrafları üstlenilecektir.

2018’de Kaspersky Endüstriyel Siber Güvenlik Konferansı’na 20 ülkeden 250 kişi katıldı. Konferansta söz alan 40 konuşmacı arasında Marty Edwards (International Society of Automation, ISA), Edward Marszal (Kenexis), Patrick Miller (Archer International) ve Miguel Garcia-Menendez (iTTi) gibi tanınmış uzmanlar ve endüstriyel kurum yöneticileri yer aldı. Geçen yılki konferansla ilgili daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://ics.kaspersky.com/conference-2018/

Kaspersky Lab Hakkında

Kaspersky Lab, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab'in derin tehdit zekâsı ve güvenlik uzmanlığı dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin, kritik altyapıların, hükümetlerin ve tüketicilerin korunması için sürekli yeni nesil güvenlik çözümlerine ve hizmetlerine dönüşmektedir. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyüne, lider uç nokta koruması ve gelişen karmaşık dijital tehditlerle mücadele eden bir dizi özelleştirilmiş güvenlik çözümleri de dâhildir. 400 milyonu aşkın kullanıcı Kaspersky Lab teknolojileri ile korunmaktadır ve 270 bin kurumsal müşterinin kendileri için en önemli şeyleri korumalarına yardımcı olmaktayız. Daha fazla bilgi için: www.kaspersky.com/tr

İlginizi Çekebilir

Pirelli Japon Moda Tasarımcısı Junya Watanabe İle İş Birliği Yaptı

JAPON MODA TASARIMCISI, PIRELLI’NİN 1970’LERDEKİ MOTOR SPORLARI CEKETLERİNDEN İLHAM ALAN DÖRT YENİ PARÇAYI PARİS MODA HAFTASI KAPSAMINDAKİ DEFİLESİNDE SUNDU


Agt Desıgn By Defne Koz’A Internatıonal Desıgn Awards’Tan 2 Ödül Birden

AGT DESIGN BY DEFNE KOZ’A INTERNATIONAL DESIGN AWARDS’TAN 2 ÖDÜL BİRDEN


Doğuş Grubu Geleceğini Çalışanlarıyla Birlikte Tasarlıyor

İnsanı, müşteriyi ve teknolojiyi odağına alan; ulusal ve uluslararası alanda yatırımlar yaparak ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya devam eden Doğuş Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren pek çok şirketini tek çatı altında topladı.


Gezi Parkı’Nda Kuruyan Ağaçlar Kaldırılıyor Yenileri Dikiliyor

GEZİ PARKI’NDA KURUYAN AĞAÇLAR KALDIRILIYOR YENİLERİ DİKİLİYOR


“Hayat’I Keşfet” İçin Başvurular Başladı

Hızlı tüketimde Bingo, Molfix, Molped, Papia, Familia gibi güçlü markaları ile globalleşen Hayat Kimya’nın “Hayat’ı Keşfet” staj programı için başvuru dönemi başladı.


Etiketler: güvenlik, Kaspersky, siber, Endüstriyel, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.