3 Ekim 2019 Perşembe 10:58

GÜNDEM

Kaspersky, Uç Nokta Güvenliği Çözümleri Değerlendirmesinde Lider

Kaspersky, Forrester Wave Uç Nokta Güvenliği Çözümleri 2019 değerlendirmesinde Lider konumunu elde etti[1]. Kaspersky Endpoint Security for Business, mevcut sürüm ve pazar etkisi kategorilerinde ilk beş içinde yer aldı.

Kaspersky, Uç Nokta Güvenliği Çözümleri Değerlendirmesinde Lider
Kaspersky, Uç Nokta Güvenliği Çözümleri Değerlendirmesinde Lider
Kaspersky, Uç Nokta Güvenliği Çözümleri Değerlendirmesinde Lider
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Forrester Wave, belirli bir pazardaki satın alma seçeneklerini değerlendiren şirketlere kılavuzluk yapıyor. Markaları ve ürünlerini belirli kriterlere göre değerlendiren Forrester, teknoloji şirketlerini ve bu şirketlerin çözümlerini tarafsız olarak sıralıyor. Bu çözümlerin performansını, stratejisini ve pazardaki etkisini gösteriyor. Müşteri adayları da bu sayede farklı markaları çeşitli ölçümlere göre karşılaştırabiliyor.

Forrester, Kaspersky’nin amiral gemisi ürünü olan Kaspersky Endpoint Security for Business’ı da değerlendirdi. 25 kriterin 14’ünde en yüksek puanları toplayan Kaspersky, Lider konumunu elde etti. Bu kriterler arasında zararlı yazılım engelleme, açık engelleme, zararlı davranış tespiti, tehdit istihbaratı ve açık kapatma yer aldı.

Forrester Wave™: Uç Nokta Güvenliği Çözümleri, 2019 3. çeyrek raporunda, “Şirketin ürünü; tehdit engelleme, zararlı davranış tespiti ve saldırı sonrası onarım alanlarında en yüksek performansı gösterdi. Ayrıca ilke motorları risklerle karşılaştığında devreye giriyor ve birçok bölüme ayrılmış durumda. İhtiyaç duyulduğunda yöneticiler bir dizi uç nokta güvenliği yönetim işlevinden yararlanabiliyor.” ifadeleri yer aldı.

Ayrıca Forrester raporuna göre, “Kaspersky, verilerinizi güvenle teslim edebileceğinizi göstermek için çok çalıştı. Şirket geçtiğimiz yıl, müşteri güvenini tekrar kazanmak için, kodların üçüncü taraflar tarafından incelenebilmesi gibi birçok hamle yaptı.”

Kaspersky 2017’de Global Şeffaflık Girişimi’ni başlattı. Bu girişim kapsamında müşteri veri depolama ve işleme süreçleri İsviçre’ye taşındı. İsviçre, İspanya ve Malezya gibi ülkelerde şeffaflık merkezleri açıldı. Bu merkezler, güvenilir iş ortaklarına şirketin kodlarını inceleme olanağı sunuyor. Merkezlerde ayrıca Kaspersky mühendislik ve veri işleme çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantıları düzenleniyor.

Kaspersky Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Dmitry Aleshin, “Forrester Wave değerlendirmesinde Lider konumunu aldığımızdan dolayı mutluyuz. Son derece saygın bir bağımsız kurum olan Forrester’ın son 12 ay içinde yaptığımız çalışmaları takdir etmesi bizim için önemli. Şirketlere kapsamlı siber güvenlik çözümleri sunmak için ürünlerimizi, geliştirmeyi sürdürürken, bir yandan da hizmetlerimizin şeffaflığı ve güvenilirliğini gösteren proaktif adımlar attık. Global Şeffaflık Girişimi büyümeye devam edecek ve biz de zamanı geldiğinde yeni duyurular yapacağız.” dedi.

Raporun tamamını okumak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaspersky Endpoint Security for Business hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Kaspersky Hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içeriyor. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com.tr adresini ziyaret edin.

[1] ‘The Forrester Wave™: Uç Nokta Güvenliği Çözümleri, 2019 3Ç. Chris Sherman ile Stephanie Balaouras, Merritt Maxim, Matthew Flug, ve Peggy Dostie tarafından hazırlanan “En Önemli 15 Sağlayıcı ve Bunların Sıralaması” adlı rapor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasına Türkiye’Den 34 Üniversite Girdi

BASIN BİLDİRİSİ


Son 10 Yılda Konut Satışlarını En Çok Artıran Şehirler Açıklandı

SON 10 YILDA KONUT SATIŞLARINI EN ÇOK ARTIRAN ŞEHİRLER AÇIKLANDI


Radyospor Ve Ajansspor Önemli Bir İsmi Daha Transfer Etti

Saran Group markalarından Radyospor ve Ajansspor kadrosuna önemli bir ismi daha dahil etti. Ekonomi gazeteciliğinin usta ismi Ceyhun Kuburlu, artık Radyospor ve Ajansspor kadrosunda.


Arçelik’Ten Cuma Aşkına 3.000 Tl’Ye Varan İndirimler!

Arçelik’ten dev indirim fırsatları geliyor. 23-30 Kasım tarihleri arasında uygulanacak Cuma Aşkına kampanyasında 3.000 TL’ye varan indirimler bulunuyor. Arçelik geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerini mağazalarına bekliyor.


Honor 9X 'Benimizim' Temalı Özel Kutusuyla 2699Tl'ye Satışta!

HONOR hakkında


Etiketler: Kaspersky, Forrester, için, güvenlik, göre

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.