7 Şubat 2017 Salı 21:04

SPOR

Kemer Country Club, Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri

Kemer Country Club, Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Demirören Şirketler Grubu’na ait uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğinde olan Kemer Country Club (KCC), ‘Engel Atlama Yarışmaları’na ev sahipliği yapıyor.

Avrupa’nın en iyi spor kulüplerinden biri olarak kabul edilen Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde yapılacak olan KCC TEAM CUP Engel Atlama Yarışmaları 11 -12 Şubat’ta başlayacak ve yarışlar 01-02 Nisan’a kadar 5 hafta süreyle devam edecek. Türkiye’nin en iyi takımlarının mücadele edeceği yarışmalar, dört ayak bir finalden oluşacak.

Yaklaşık bir buçuk aylık bir sürede 11-12 Şubat, 18-19 Şubat, 11-12 Mart ve 01-02 Nisan tarihlerinde yapılacak yarışmalarda dokuz takım yer alacak. Takımlar dörder kişiden oluşacak ve her birinde en az bir kadın olmak üzere 25 yaş altı bir binici de yarışacak. Takımların liderliklerini ise Türk binicilerinin en önemli isimlerinden Oktay, Sezek, Hasan Şentürk, Uğur Yılmaz, Mert Alıcıoğlu, Hüsnü Dinç, Sencer Hororan, Sencer Can, Çağrı Başel ve Altuğ Altay göğüsleyecek. Her biri iki gün sürecek yarışmalarda günde altı koşu yapılacak.

Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olacak Engel Atlama Yarışmaları’nın medya sponsorluğunu Milliyet ve Vatan Gazetesi üstelenecek. Yarışmaların final koşusu ise 18-19 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde yapılacak yarışlar, atlı sporseverlere de açık olacak.

İlginizi Çekebilir

Demet Sabancı, Yasemin Özilhan, Gül Gölge, Işıl Reçber, Edvına Sponza, Buket Taşdelen, Etel Baler, Berrin Okçu, Güneş Mutlu, Aslı Tacir, Bahar Şer, Özlem Avcıoğlu

FOTOĞRAFLARIN BÜYÜK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ BOYUTLARINA BU https://we.tl/nLTmVNMD3F


Mapfre Sigorta Seyahatlerinizi Güvence Altına Alıyor

MAPFRE Sigorta Hakkında


Barbie Çocuk Bayramı’Nı D&R İle Müzik Atölyesi Etkinlikleri Eşliğinde Kutluyor!

Barbie ile müzisyen olabilirsin!


Koçtaş’In Dijital Dönüşümüne Ödül

Uğur Serkan Taşkın: “Günümüz koşullarında sürdürülebilir büyüme performansını yakalayabilmek için öncelikli hedef dijital dönüşüm olmalı.”


Türkiye Jokey Kulübü, Veliefendi Hipodromu’Nda 23 Nisan Çocuk Şenliği’Ne Ev Sahipliği Yaptı.

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak üzere 19 Nisan Perşembe günü Veliefendi Hipodromu’nda çocuklara özel bir etkinlik organize etti.


Etiketler: Kemer, Country, yapılacak, biri, Atlama

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.