26 Mart 2019 Salı 19:32

GÜNDEM

Kılıçdaroğlu Şişli'de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’le birlikte bugün Şişli’de halka seslendi.

Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
Kılıçdaroğlu Şişli'de
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Şişli ziyareti öncesi, Beyoğlu Halıcıoğlu Parkı’nda CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin ve CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş ile buluştu. CHP Lideri Kılıçdaroğlu parkta vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı. Kılıçdaroğlu istekleri kırmadı, Keskin ve Taş ile birlikte horon tepti.

Buradan konvoy halinde Şişli Caddelerinde halkı selamlayan Kılıçdaroğlu ve Keskin Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde kendilerini bekleyen binlerce kişiye hitap etti.

CHP ve İYİ Parti yöneticileri, milletvekilleri, Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adaylarının yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün de katıldığı mitingde konuşan Keskin, belediyeyi halkın yöneteceğini söz vererek konuşmasına başladı. Keskin “Baharın müjdesini bize bugünden veriyorsunuz. 1 Nisan’da sadece Şişli’de değil İstanbul'da Ekrem İmamoğlu ile baharın müjdesini hep birlikte kutlayacağız. Haftalardır 25 mahallemizde sizlerle birlikte yol yürüyoruz, 1 Nisan'dan itibaren de beraber yürümeye devam edeceğiz. Kendi başımıza ‘Biz doğrusunu biliriz’ zihniyetinde asla olmayacağız. Şişli'de büyük sıkıntılar var. Dün İzzetpaşa’nın sokaklarında roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi gezdik. Hala bu çağda, İstanbul ‘un göbeğinde insanlar banyosu tuvaleti çatısı olmayan evlerde yaşıyorsa bu siyasilerin suçudur” dedi.

Belediyeye giden vatandaşların her zaman güler yüzle karşılanacağını belirten Keskin, “Orası zaten sizin belediyeniz. 31 Mart akşamına kadar CHP rozetiyle oy isteyeceğim ancak 1 Nisan’dan itibaren herkesin başkanı olacağım. Her kim olursa olsun, hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm Şişli'nin başkanı olacağım” dedi.

Keskin’in ardından kürsüye çıkan Kılıçdaroğlu, konuşmasına başlamadan önce mevcut belediye başkanı Hayri İnönü'yü yanına çağırarak çalışmaları için teşekkür etti. Keskin'i de kürsüye çağıran Kılıçdaroğlu, “Burada bir bayrak devri var. İkisinin bir arada huzurlarınıza çıkmasının anlamı şu; iki arkadaşımız da koltuk tutkunu değiller, ikisinin de tek amacı var Şişli’ye hizmet etmek.” dedi.

Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü “25 yıldır İstanbul’u aynı zihniyet yönetiyor. 25 yıldır İstanbul’a ne yaptılar? Yeşili yok ettiler. Bunları sandıkta çözeceğiz, sandıkta mücadele edeceğiz. İstanbul Büyükşehir’e Ekrem İmamoğlu’nu getireceğiz. Ankara’ya Mansur Yavaş’ı getireceğiz. Hiç kimsenin endişesi olmasın. "

Kılıçdaroğlu konuşmasında Şişlililere seslendi ve “Oylarımızı ayrıştırıp bölmek istiyorlar, şu partideki insan şöyledir veya böyledir diyorlar. Oylarımızı bölmeyeceğiz, insan haklarından yana, demokrasiden yana oylarımızı kullanıyoruz. Gideceğiz “Evet” mührünü altı oka basacağız.” dedi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Her Mutsuzluk Depresyon Değildir”

Çağımızın hastalığı depresyon hakkında bilgiler veren Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, depresyonun kadınlarda erkeklere oranla daha çok görüldüğüne işaret ediyor. Her mutsuzluğun depresyon olmadığına ve doğru ve uygun tedavi uygulandığında depresyonun tam düzelmeye giden bir hastalık olduğuna vurgu yapıyor.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Etiketler: Şişli, Kılıçdaroğlu, Keskin, İstanbul, dedi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.