24 Temmuz 2019 Çarşamba 13:05

GÜNDEM

Kingston Moğol Rallisi Heyecanına Ortak Oluyor

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc., 2019 Moğol Rallisi’ne katılan Team No Reservations’a sponsor oluyor. Kingston; Dan, Chey ve Pete’in Cool Earth ve CORE (Children of Restaurant Employees - Restoran Çalışanlarının Çocukları) adlı iki önemli hayır kurumuna para toplamak için kıtaları aşma mücadelesine sponsor oluyor. Kar amacı gütmeyen Cool Earth, ormanların yok edilmesini ve ilkim değişikliğini engellemek için yağmur ormanı kuruluşlarıyla birlikte çalışıyor. ABD yasalarına göre vergiden muaf bir hayır kurumu olan CORE ise gida sektöründe zor şartlarda çalışan insanların çocuklarına ve ailelerine destek oluyor.

Kingston Moğol Rallisi Heyecanına Ortak Oluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en büyük motor sporları macerası olan Moğol Rallisi 23 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta başladı. Ralliye katılan 300’den fazla araç; iki kıta, 20 ülke ve yedi saat dilimini aşıp dünyanın üçte biri kadar yolu hiçbir yardım ve hazır rota olmadan gitmeye çalışacak. Katılımcıların yarışı bitirebileceklerinin bir garantisi yok. Yarışmacılar dağlar, stepler ve çöller arasında uzanan 10.000 mil uzunluğundaki zorlu yollarda veya hiç yol olmayan yerlerde 1000 cc’lik küçücük arabalarla ilerleyecek, yolda yüzlerce insan ve toplulukla tanışacak. Yakın zaman önce hayatını kaybeden Anthony Bourdain’e saygı amacıyla yarışa katılan Team No Reservations üyeleri ise 1,1 litre motora sahip Fiat Panda model arabalarıyla Prag’tan Ulan-Ude’ye doğru yola çıkacak.

Kingston, Team No Reservations’ın arabayı satın almasına destek olmanın yanı sıra; Canvas bellek kartları, Dayanıklı microSD kartlar, UV500 SSD’ler, DT Bolt Duo ve yüksek hızlı kart okuyucular tedarik ediyor. Kingston’ın tüm ürün çözümleri ekibin karşılaşacağı zorlu koşullara göre üretiliyor ve test ediliyor. Team No Reservations, uzun yolculuklarında fotoğraf ve videolar paylaşmak için Kingston ürünlerinden yararlanacak.

Kingston’ın desteğinden ve çalışanlarının gösterdiği ilgiden çok memnunuz.” diyen Team No Reservations ekip üyesi Peter Pham, sözlerini şöyle sürdürüyor: “İçerik üreticileri olarak, dayanıklık ve güvenilirlikte ilk tercih olan Kingston ürünlerini kullanmak için sabırsızlanıyoruz. Yolda karşılaşacağımız zorlu ve alışılmadık koşullarda çok işimize yarayacaklar.”

“Cool Earth ve CORE’a destek amacıyla maceraya atılan Team No Reservations’a destek olma kararının vermek bizim için zor olmadı.” diyen Kingston Pazarlama Direktörü Craig Tilmont, şunları kaydediyor: “Moğol Rallisi ve Team No Reservations’ın sahip olduğu ruh, Kingston’ın birlikte yaşadığımız ve dünyanın her yerindeki insanlara destek olma hedefine uyuyor. ‘Kingston Her Yerde’ diyerek kullanıcılarımızı dünyayı görmek için çıktığı tüm maceralarda yanlarına Kingston çözümlerini almaya davet ediyoruz. Bu cesur maceracıları, insanlara yardım etmek için gösterdikleri kararlıktan dolayı tebrik ediyoruz. Onlara bu yolda destek olmaktan da gurur duyuyoruz.”

Yarışla ilgili güncel bilgileri Team No Reservations ve Kingston Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kingston Technology Hakkında

Kingston Technology, 30 yılı aşkın süredir yeniliklere güç veren bellek ürünleri ve depolama çözümleri üretiyor. Tüm dünyada 3500’ten fazla çalışanı bulunan Kingston, ürünlerini 125 ülkeye gönderiyor. Kingston sunucular, masaüstü bilgisayarlar ve IoT cihazları için üretkenliği ve genel sistem performansını artıran ürünler geliştiriyor. Kingston teknoloji çözümleri insanların günlük ihtiyaçlarını nerede olursa olsun karşılıyor.

Kingston’a ulaşmak için:

Kingston Digital, Inc. hakkında

Kingston Digital, Inc. (“KDI”) bellek depolama ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.'in Flash bellek iştirakidir. KDI, Fountain Valley, California, ABD merkezli olup 2008 yılında kurulmuştur. Daha fazla bilgi için www.kingston.com/tr adresini ziyaret edin.

###

Kingston ve Kingston logosu Kingston Technology Corporation'ın tescilli ticari markalarıdır. IronKey, Kingston Digital Inc.'in tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm ticari markalar ilgili sahiplere aittir.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Etiketler: Kingston, Team, Reservations, için, destek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.