17 Mayıs 2019 Cuma 13:09

GÜNDEM

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk

Mücevherlerinde tarihi yerlerden ve nesnelerden ilham alan Kiswah Jewellery, Al-Andalus koleksiyonu ile Güney İspanya’nın iki büyük mimari eserini mücevhere işliyor: Elhamra Sarayı ve Kurtuba Cami.

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elmaslarla süslenmiş anahtar şeklindeki kolye tasarımı, UNESCO tarafından Dünyanın 7 Harikası’ndan biri ilan edilmiş Elhamra Sarayı’nın giriş kapısındaki anahtar görselinden ilham aldı. Tasarımı renklendiren bordo püskül ise renkli tasarımların öne çıktığı sezon trendlerine uyum sağlıyor.

Kiswah’nin renkli tasarımları arasında yer alan altın ve mercan ile yapılmış tasarımı Kurtuba Camii’nin dünyaca bilinen kemerlerini yansıtıyor. Altının ışıltısını tek başına taşımak isteyenler için kolyenin sadece altınla yapılmış bir versiyonu da bulunuyor.

Kiswah Jewellery hakkında

4000 yıllık medeniyet tarihinin hazinelerinden alınan ilhamı akademik araştırmalarla bir araya getiren Kiswah Jewellery, 2017’de İstanbul’da kuruldu. Kapalıçarşı’da hizmet verdiği iki mağazasında tarihi sanat dallarını işleyen sanatsal mücevherler ve objeler sergiliyor. Kiswah Jewellery, zanaatkarlıkla şekillendirdiği ürünleri ile mücevher tasarımını sanat ile birleştiriyor ve mücevheri süs eşyasından daha fazlası olarak görme vizyonunu sahipleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bilgi’De Tercih Günleri Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı. Aday öğrenciler ve aileleri 29 Temmuz tarihine kadar akademik kaliteden deneyimleyerek öğrenme anlayışına, uluslararası imkânlardan kampüs olanaklarına kadar merak ettikleri her türlü sorunun cevabını bulabilecek. BİLGİ, Tercih Günleri kapsamında kampüslerin yanı sıra dijital ortamdan da adaylara yardımcı olacak


Yeni Malatyaspor Kulübü’Nün Yeni Transferi Gökhan Töre Sağlık Kontrolünden Geçti

Yeni Malatyaspor Kulübü’nün yeni transferi Gökhan Töre, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


Vestel İki Yıl Üst Üste ‘En Yenilikçi Marka’ Seçildi

Vestel, dünyanın en prestijli teknoloji ve tasarım yarışması Plus X Award 2019’dan 8 ürünü ile 32 ödül alarak Beyaz Eşya kategorisinde en çok ödül kazanan firma oldu. Ayrıca yarışmada Vestel’in 4 ürünü kendi kategorilerinde ‘Yılın En İyi Ürünü’ seçildi. Bu başarısıyla, her kategoride en çok ödül sayısına ulaşan markalara verilen, Plus X ‘in en prestijli ve en büyük ödülü olan ‘En Yenilikçi Marka’ ödülüne geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vestel sahip oldu.


Dev Sahneler, Fabrikalar Ve Müziğimizin Kökleri Okurla Buluşuyor

VBKY’nin sanat ve kesişimler kategorilerindeki eserler


Yaz Aylarında Fondöten Seçimine Dikkat!

Yaz aylarında kapatıcılığı yüksek, ağır fondöten sürmek, cildin yorulmasına sebep oluyor. Sinosha Makyaj Sanatçısı Can Ağım doğru fondöten seçimi noktasında uyarılarda bulunuyor.


Etiketler: Kiswah, Jewellery, anahtar, tasarımı, renkli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.