17 Mayıs 2019 Cuma 13:09

GÜNDEM

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk

Mücevherlerinde tarihi yerlerden ve nesnelerden ilham alan Kiswah Jewellery, Al-Andalus koleksiyonu ile Güney İspanya’nın iki büyük mimari eserini mücevhere işliyor: Elhamra Sarayı ve Kurtuba Cami.

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elmaslarla süslenmiş anahtar şeklindeki kolye tasarımı, UNESCO tarafından Dünyanın 7 Harikası’ndan biri ilan edilmiş Elhamra Sarayı’nın giriş kapısındaki anahtar görselinden ilham aldı. Tasarımı renklendiren bordo püskül ise renkli tasarımların öne çıktığı sezon trendlerine uyum sağlıyor.

Kiswah’nin renkli tasarımları arasında yer alan altın ve mercan ile yapılmış tasarımı Kurtuba Camii’nin dünyaca bilinen kemerlerini yansıtıyor. Altının ışıltısını tek başına taşımak isteyenler için kolyenin sadece altınla yapılmış bir versiyonu da bulunuyor.

Kiswah Jewellery hakkında

4000 yıllık medeniyet tarihinin hazinelerinden alınan ilhamı akademik araştırmalarla bir araya getiren Kiswah Jewellery, 2017’de İstanbul’da kuruldu. Kapalıçarşı’da hizmet verdiği iki mağazasında tarihi sanat dallarını işleyen sanatsal mücevherler ve objeler sergiliyor. Kiswah Jewellery, zanaatkarlıkla şekillendirdiği ürünleri ile mücevher tasarımını sanat ile birleştiriyor ve mücevheri süs eşyasından daha fazlası olarak görme vizyonunu sahipleniyor.

İlginizi Çekebilir

Şekerbank Pos’Larından American Express Kartları İle İşlem Yapılabilecek…

Şekerbank POS’larından


Vip Transfer Gaza Bastı! Otobüs Fiyatına Lüks Seyehat!

Otobüs fiyatına VIP transfer


Geometry Global, 'Handle On Hygiene' İnovatif Ürününü Pazara Sundu Video Linkli

***


Global Compact Türkiye’Den Dünya Çevre Günü Mesajı Cesur Ve Vizyoner İşbirliklerine İhtiyacımız Var

GLOBAL COMPACT TÜRKİYE’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ MESAJI:


Mert Demir’Den Yeni Şarkı “Gittiler”

Farklı tarzı ve projeleriyle merak uyandıran Mert Demir, 2020’de yayımlanacak ikinci albümünden ilk teklisi “GİTTİLER”i Epic Istanbul etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. 2019’da yayımladığı ilk albümünde daha çok elektronik, alternatif pop ve etnik tarzları harmanlayan sanatçı, “GİTTİLER” şarkısı ile yeni albümü hakkında, hem müziğinin hem de hikâyelerinin farklı olacağının sinyallerini veriyor.


Etiketler: Kiswah, Jewellery, anahtar, tasarımı, renkli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.