10 Eylül 2019 Salı 19:45

GÜNDEM

Kızarmış Ekmek Kokusu Mutfakları Saracak

Dünyadaki milyonlarca eve çözümler sunan küçük elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, Retro serisinin benzersiz ürünü Retro Ekmek Kızartma Makinesi ile sabah kahvaltılarınızın kurtarıcısı oluyor. Nostaljik tasarımın teknolojiyle birleştiği Russell Hobbs Retro Ekmek Kızartma Makinesi’nden yükselen kızarmış ekmek kokusu mutfakları sarmaya hazırlanıyor.

Kızarmış Ekmek Kokusu Mutfakları Saracak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’da 50 yılı aşkın süredir su ısıtıcısından, ütüye kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle hayat kolaylaştıran çözümler sunan Russell Hobbs, sabah kahvaltılarının en leziz konuğu kızarmış ekmek için benzersiz bir çözüm sunuyor. Nostaljik tasarımın teknolojiyle birleştiği Retro serisinin dikkat çeken üyesi Retro Ekmek Kızartma Makinesi ile kızarmış ekmek lezzetini her sabah sofranızda isteyeceksiniz.

Az pişmişten altın rengine kadar farklı farklı kızarmış ekmek seçenekleri sunan Retro Ekmek Kızartma Makinesi, damak tadınıza en uygun lezzetleri kolayca hazırlıyor. Sahip olduğu Faster Toasting teknolojisi ile de günün en yoğun anları olan sabah kahvaltılarında %65’e kadar daha hızlı ekmek kızartma şansı tanıyan Retro Ekmek Kızartma Makinesi, işe ya da okula geç kalma sorununu ortadan kaldırıyor.

Retro Ekmek Kızartma Makinesi sahip olduğu çok yönlü özellikle de dikkatleri üzerine çekiyor. Buz çözme özelliği ile donmuş ekmekleri ısıtma bölümüne yerleştirerek tek tuşla buzunu kolayca çözebilir, kaldır ve bak özelliği ile ekmekleri kolayca kontrol edebilir ve geri sayım ölçeği ile ekmekleri istediğiniz süre kadar yeniden ısıtabilirsiniz.

Retro Ekmek Kızartma Makinesi: 609,90 TL

Tuğçe Oral

Adnan Adil

Russell Hobbs Hakkında

Kişisel bakımdan, küçük ev aletlerine kadar Dünya çapındaki tüketicilerin gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olan Spectrum Brands markası olan Russell Hobbs, 1952 yılında Bill Russell ve Peter Hobbs tarafından İngiltere’de kuruldu. Elektrikli ev aletleri endüstrisindeki 50 yılı aşan deneyimini şık tasarımlarıyla evlere taşıyan Russell Hobbs, su ısıtıcılarından, ütülere, ızgaralardan, yemek hazırlama aletlerine kadar birçok konuda çözüm sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Düzenli Su Tüketimi Hayati Önem Taşıyor

Su, insan yaşamı için hayati bir önem taşıyor. İnsan vücudu pek çok hayati işlevi yerine getirebilmek için suya ihtiyaç duyuyor. Diyetisyen Melda Demiröz, "Araba için benzin ne ise bizim için de su aynı. Vücudumuz için en gerekli yakıt" diye konuştu.


Hapşuu Ve Arkadaşları Marmara Park’A Geliyor

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Hapşuu, 22-23 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunuyla Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor.


Kış Aylarında Su İçmeyi İhmal Etmeyin!

Pek çoğumuz kış aylarında su içmeyi unutuyor ya da su yerine sıcak içecekler içmeyi tercih ediyor ve kışın vücudumuzun daha az suya ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.. Oysa sanılanın aksine yaz kış fark etmeksizin vücudumuz suya ihtiyaç duyuyor.Hiçbir içeceğin suyun yerini tutmadığının altını çizen Sabri Ülker Vakfı, su tüketimini arttırmaya yönelik öneriler paylaşıyor.


Gyoder Gösterge Faiz İndirimi İpotekli Konut Satışlarında Sıçrama Yarattı

‘GYODER GÖSTERGE’ TÜRKİYE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ 2019-3. ÇEYREK RAPORU YAYINLANDI


9 . Uluslararası Suç Ve Ceza Film Festivali Gösterim Takvimi Belli Oldu

Festival Basın Koordinasyonu


Etiketler: kadar, Retro, Russell, Hobbs, Ekmek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.