15 Haziran 2019 Cumartesi 10:33

GÜNDEM

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO Mağazacılık, Türkiye’nin en köklü kurumlarından Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yıl dönümünde düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen gecede ödülü FLO Mağazacılık adına Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy, Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın elinden aldı. FLO Mağazacılık’ın aldığı Platin Madalya; Türk Kızılay’ı tarafından verilen en üst seviye madalya olarak biliniyor.

FLO Mağazacılık Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri tarafından ödüllendirildiklerini vurgulayarak bugüne kadar Kızılay’la gerçekleştirdikleri çalışmalarla ihtiyaç sahibi insanlara destek oldukları için mutlu olduklarını ifade etti.

Türk Kızılay’ının bağışçılarının ödüllendirildiği törene Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın yanı sıra Türk Kızılay’ına gönül veren bağışçılar ve gönüllüler de katıldı.

İlginizi Çekebilir

2019’Da

Tüm dünyada bu senin en sevilen Tweet’leri nelerdi? Kim en çok konuşuldu? İşte karşınızda senelik Twitter global raporu.


Tommy Hilfiger'dan Kar Tatiline Öze...

Tommy Hilfiger kış tatilinizi renklendireceğiniz, karlı günlerde sıcacık ve şık kalabileceğiniz özel tasarımlar sunuyor. Stilinizi tamamlayabileceğiniz eldiven, şapka, atkı vb. gibi parçalar da tarzından ödün vermek istemeyenlerin duruşuna farklı bir görünüm kazandırıyor.


Hearthstone’Un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons’Da Kadim Bir Ejderha Olmaya Hazır Mısınız

-


Şah Damar Hastalığının Ameliyatsız Tedavisi Mümkün

Beyne kan akışını sağlayan şah damarları, tıpkı kalp damarları gibi daralıp tıkanabiliyor. Karotis arter hastalığı adı verilen bu durum, birçok nedenle ortaya çıkabiliyor, kalıcı felçlik gibi sağlık sorunlarına neden olabiliyor ve hatta yaşamı tehdit edebiliyor. Karotis arter hastalığından korunmada yaşam tarzı değişikliklerinin yanı sıra modern tanı ve tedavi yöntemleri sayesinde hastalık kontrol altına alınabiliyor. Memorial Dicle Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Serkan Akdağ, şah damar hastalığının tanısı ve modern tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Renault Mais Contact Center World Dünya Finallerinde 4 Ödül Aldı

Renault MAİS, çağrı merkezi sektörünün en prestijli organizasyonu olan Contact Center World yarışması dünya finallerinde 4 ödüle layık görüldü.


Etiketler: Kızılay, Türk, Mağazacılık, Türkiye, Madalya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.