15 Haziran 2019 Cumartesi 10:33

GÜNDEM

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO Mağazacılık, Türkiye’nin en köklü kurumlarından Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yıl dönümünde düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen gecede ödülü FLO Mağazacılık adına Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy, Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın elinden aldı. FLO Mağazacılık’ın aldığı Platin Madalya; Türk Kızılay’ı tarafından verilen en üst seviye madalya olarak biliniyor.

FLO Mağazacılık Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri tarafından ödüllendirildiklerini vurgulayarak bugüne kadar Kızılay’la gerçekleştirdikleri çalışmalarla ihtiyaç sahibi insanlara destek oldukları için mutlu olduklarını ifade etti.

Türk Kızılay’ının bağışçılarının ödüllendirildiği törene Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın yanı sıra Türk Kızılay’ına gönül veren bağışçılar ve gönüllüler de katıldı.

İlginizi Çekebilir

Ege Bölgesi’Nde Teknik Tekstilin İlk 11’İ Urge Projesiyle Sahaya Çıktı

Ege Bölgesi’nde yıllık 100 milyon dolarlık ihracat potansiyeline ulaşan Egeli Teknik tekstil ihracatçıları, dünya teknik tekstil pazarından daha fazla pay almak için Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’nde kümelenme kararı aldı.


Pürüzsüz Yüzeylerin Ve Göz Alıcı Renklerin Fuarı 7 Kasım'da İstanbul'da Bülten

‘PAINTEXPO EURASIA 2019’ ve ‘SURTECH EURASIA 2019’ 7-9 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde uluslararası ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor


Özgür, Cesur Ve Şık Kadınlar İçin Armani Exchange

Şehirli gençlerin favori saat markalarından Armani Exchange,gümüşün asaletini ve kırmızının zarafetini bir araya getirdiği saatini klasik saat seven kadınların beğenisine sunuyor.


Yeni Bmw 1 Serisi Türkiye'de Satışa Sunuldu

BMW’nin kompakt sınıftaki temsilcisi Yeni BMW 1 Serisi 233 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu


Sporu Ve Teknolojiyi Sevenlere Yakışan Saat Diesel

Diesel’in yeni modeli Crusher, sahip olduğu şık tasarıma ek olarak Quartz teknolojisi ve sunduğu fonksiyonlarla sporu ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası olarak gören erkeklere hitap ediyor.


Etiketler: Kızılay, Türk, Mağazacılık, Türkiye, Madalya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.