15 Haziran 2019 Cumartesi 10:33

GÜNDEM

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO Mağazacılık, Türkiye’nin en köklü kurumlarından Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yıl dönümünde düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen gecede ödülü FLO Mağazacılık adına Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy, Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın elinden aldı. FLO Mağazacılık’ın aldığı Platin Madalya; Türk Kızılay’ı tarafından verilen en üst seviye madalya olarak biliniyor.

FLO Mağazacılık Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri tarafından ödüllendirildiklerini vurgulayarak bugüne kadar Kızılay’la gerçekleştirdikleri çalışmalarla ihtiyaç sahibi insanlara destek oldukları için mutlu olduklarını ifade etti.

Türk Kızılay’ının bağışçılarının ödüllendirildiği törene Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın yanı sıra Türk Kızılay’ına gönül veren bağışçılar ve gönüllüler de katıldı.

İlginizi Çekebilir

Adaylara Rehberlik Hizmeti Başladı

Adaylara rehberlik hizmeti başladı


Fatma Altay Shell Türkiye'nin İlk Kadın Motor Yağı Uzmanı Bb

Cumhuriyetin 100. yılına kadar 5000 kadını iş yaşamına kazandırmayı hedefleyen ‘Shell’de Kadın Enerjisi’ projesi, birinci yılında 1044 kadını iş sahibi yaptı. Bu kadınlardan biri de Adana’da Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı olarak görev yapan Fatma Altay.


Teksüt, Bandırma Bk’Nın Yeni İsim Sponsoru Oldu

Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firmalarından Teksüt, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün resmi isim sponsoru oldu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Bilgi Ve İletişim Güvenliği Tedbirleri” Genelgesi’Ne Cpm Yazılım’Dan Çözüm Önerisi

YERLİ ERP İLE VERİ GÜVENLİĞİ SAĞLAMAK MÜMKÜN


Lenovo, Yılın İkinci Çeyreğinde De Zirvede

Lenovo, yılın ikinci çeyreğinde de zirvede


Etiketler: Kızılay, Türk, Mağazacılık, Türkiye, Madalya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.