3 Ocak 2017 Salı 16:44

DEKORASYON

Klasik zamanların modern yansıması

Klasik zamanların modern yansıması
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tasarımda klasik çizgileri tercih eden modern zaman romantikleri için, Antik banyo takımını tasarladık. Lavabo, klozet ve bideden oluşan antik serisi, nostaljik olduğu kadar elegant duruşuyla da geçmiş zamanlara özlem duyanların banyolarında göz kamaştıracak. Creavit olarak Antik Serisini tasarlarken tüm detaylara önem verdik. Lavabo, klozet, bide, armatür ve aksesuar gibi ürünleri Antik takımın elegant çizgisi ile kombin oluşturacak şekilde özenle bir araya getirdik.

80 cm ve 100 cm’lik ebatlarıyla antik lavaboyu, ister klasik dönem mimarisinin simgesi olan sütunlardan esinlenen antik ayaklarıyla, isterseniz de mobilya uyumlu olarak antik banyo mobilyasıyla birlikte kullanabilirsiniz. Kullanıcısının farklı tercihlerini her alanda göz önünde bulunduran Creavit, antik banyo takımı, duvara dayalı ve asma olarak iki farklı klozet seçeneğiyle tamamlıyor.

İlginizi Çekebilir

Godiva Café Zorlu Center’Da Sonbaharı Yenilenen Konseptiyle Karşılıyor.

GODIVA CAFÉ ZORLU CENTER’DA SONBAHARI YENİLENEN KONSEPTİYLE KARŞILIYOR


Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION


Koton’Dan Şehirli Kadına Özgü Modern Tasarımlar

Koton, yeni sezon koleksiyonunu şehirli kadınların yaşam stillerinden ilham alarak hazırlıyor. Her vücut tipine uygun farklı ürün ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Koton, modayı yeni sezonda da herkes için ulaşılabilir kılıyor.


First’Ten Yepyeni Bir Konsept Lansmanı

Mondelez International Türkiye’nin markaları arasında yer alan First, müzik konseptli ürünleri ile raflarda yerini alıyor. First, Sensations ailesinin yeni Muz&Buz Nane tatlarını tüketicileriyle buluştururken aynı zamanda paketlerin içindeki Spotify kodu ile eğlenceli çalma listelerine ulaşma fırsatı sunuyor.


Şirinler Özel Şovuyla Trump Avm’Ye Geliyor! 30 Ağustos 8 Eylül

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek Şirinler Live Show, çocuklara eğlence ve neşe dolu bir gün yaşatacak. Gösteri 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında her gün Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de sahnelenecek, tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. Ayrıca gösteri sonunda her çocuğa Şirinler posteri hediye edilecek.


Etiketler: antik, Antik, banyo, klozet, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.