5 Ağustos 2019 Pazartesi 11:20

GÜNDEM

Kocanız Başkasıyla Mı Mesajlaşıyor

Kocanız ya da birlikte olduğunuz erkeğin bir başkasıyla yazıştığını öğrendiniz. Belki küçük bir flört belki de çok önceden başlamış gizli bir ilişki var ortada. Çağımızın icadı sosyal medya ile herkes birbirine çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Ne yapacağınızı bile bilmiyor musunuz? İşte bu kitap tam size göre!

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kocanızı başka birisiyle mesajlaşırken yakaladınız. “Eyvah kocam beni sevmiyor!”, “İşleri kendim tekrar yoluna koyabilir miyim?” düşünceleri aklınızdan çıkmıyor. Tara Kitap etiketiyle raflardaki yerini alan “Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor” kitabı eşlerini geri kazanmak isteyenler için bir rehber niteliğinde.

“Sana Yeniden Nasıl Güvenebilirim?”, “Seni seviyorum, fakat…” kitaplarının yazarı Andrew G. Marshall’ın kaleme aldığı “Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor” çağımızda sosyal medya ile kaçamak partnerlerin mesajla, DM veya küçük bir Facebook mesajı ile ilişkilerin seyrini nasıl değiştirdiğini ve bu kriz dönemlerinin nasıl doğru bir şekilde atlatılabileceğiyle ilgili yol haritası çiziyor.

Aynı zamanda Evlilik Terapistliği yapan Marshall; “ Son otuz yıldır, artık sevmeyi bırakmış binlerce kadın ve erkeğe danışmanlık yaptım; kadınların çok az bir kısmı bir erkekle temas halindeyken, erkeklerin büyük bir çoğunluğu ya bir kadından “tavsiye alıyordu” ya da bir dereceye kadar bir kadınla temas halindeydi. Bazı kocalar bu sınırı, hayatın o diğer kadınla nasıl olabileceğini düşünmektense ona flörtleşmek için mesajlar atarak, duygusal olarak bağlanarak ya da onunla bir kaçamak yaşayarak aşmıştı. Neyse ki, benim umut dolu bir mesajım var. İlişkinizin durumunu tersine döndürüp daha iyi ve daha güçlü bir evliliğe sahip olmanız mümkün” diyor.

BU KİTAP İLİŞKİ YAŞAYAN KADINLAR İÇİN

Bu kitap evli veya değil, ilişki yaşayan tüm kadınlar için yazıldı. Kadın-erkek ilişkilerinin dinamiklerini öğrenmek, evliliğin bir erkek için ne anlama geldiğini daha iyi anlamak istiyorsanız bu kitap tam size göre. Özellikle de bir ihanetle burun buruna gelmiş bir kadınsanız eğer, içinden geçeceğiniz süreçleri en iyi şekilde atlatarak sevdiğiniz adamı nasıl geri kazanacağınızı bu kitabın rehberliğine bırakabilirsiniz. Adı ‘Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor’ olsa da, bu kitap onun hayatında başka bir kadın olmaması durumunda da size yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Hotels.Com, Dünyanın Dört Bir Yanında Renk Paletlerinin Özgünlüğüyle Öne Çıkan 5 Özel Oteli Derledi

Sonbaharın Son Günlerinde, Hesabınızı Renklendirmeye Ne Dersiniz?


Bantboru Off Road Team Podyumdan İnmiyor

BANTBORU OFF-ROAD


Vakkorama Cafe Akmerkez’De Acildi

Yeni Nesil Deneyim Noktası Vakkorama Cafe


Kaspersky'nin Son Apt Raporuna Göre Türkiye Tehditlere En Açık Ülkeler Arasında

11 Kasım


Columbıa’Nın Yeni Şehirli Ayakkabı Koleksiyonu Shft İle Beklentilerin Ötesini Keşfet!

Aktif yaşam tutkunlarına fonksiyonel çözümler sunan COLUMBIA, herkesi açık havayı keşfetmeye çağırıyor! Stil ve fonksiyonun en iyi birleşimiyle SH/FT Koleksiyonu, şehir hayatı temposunda özgürce hareket etme deneyimi arayan yeni nesil için eşsiz tasarımlar sunuyor!


Etiketler: için, nasıl, Başkasıyla, Mesajlaşıyor, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.