2 Ekim 2019 Çarşamba 15:31

MODA

Koche X Eastpak

24 Eylül’de, Paris’te Christelle Kocher bugüne kadarki en kalabalık seyirci kitlesine İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu tanıttı. Defile alanı ve model seçiminde “Gerçek Paris”’i yansıtmasıyla tanınan Kocher bu kez de defile alanı olarak üniversite yıllarında çalışmak için gittiği Centre Pompidou’un kütüphanesini seçti.

Koche X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sokak modasıyla couture’ün yollarının kesiştiği noktada olan KOCHE, Eastpak ile imza attığı ilk iş birliğini bu defilede tanıttı. Sokak kültürü, el işçiliği ve sporla şekillenen Eastpak’in ikonik modelleri futbol topu şeklinde yeniden tasarlandı.

KOCHE x Eastpak koleksiyonundaki Padded Pak’r ve Shop’r modelleri patchwork ve işlemelerle bir araya gelerek couture detaylarını, İlkbahar/Yaz 2020 sezonu için sokak modasıyla harmanladı.

Eastpak Hakkında:

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir.

2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

İlginizi Çekebilir

Silivri 3. Etap Projesinde Daire Teslimleri Başlıyor

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi’nde, bin 513 hak sahibinin daireleri teslim edilmeye başlıyor. Pazartesi günü gerçekleşecek törende, ilk dairenin anahtar teslimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapılacak.


Güneş Kreminizi Güncelleyin. Doğaya Ve Kendinize Zarar Vermeyin!

Yeni doğan bebekler de dahil tüm aile bireylerinin yüz ve vücuda kullanabileceği The Organic Pharmacy’nin en büyük gücü, en kaliteli malzemelerin taze ve birinci hasat soğuk sıkım en güçlü bileşenlerinin kullanılmasıdır. İnternet yada eczanelerde daima taze olarak raflarda satışa sunulan her ürün, doğanın gücünü doğru doz ve formül ile harmanlamasını sağlamak ve sağlığa canlılığa kavuşturan, o mucizevi etki için sevgi, bilim ve uzmanlık ile hazırlanır.


İstka’Dan İbb’Nin Üç Projesine Destek

İSTKA’DAN İBB’NİN ÜÇ PROJESİNE DESTEK


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 9 15 Haziran Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


“Karadeniz’E Dökülen Derelerin Islahı Dsi’Ye Ait” Dedi Ve İsyan Etti “Yapamıyorlarsa İşi, Bıraksınlar Biz Yapalım”

“KARADENİZ’E DÖKÜLEN DERELERİN ISLAHI DSİ’YE AİT” DEDİ VE İSYAN ETTİ: “YAPAMIYORLARSA İŞİ, BIRAKSINLAR BİZ YAPALIM”


Etiketler: Eastpak, olan, Sokak, modasıyla, couture

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.