31 Mayıs 2019 Cuma 11:06

GÜNDEM

Koçsistem, Apple’In Türkiye’Deki İlk ‘Yetkili Kurumsal Satış Ortağı’ Oldu

İSTANBUL - Türkiye’nin lider markalarına dijital dönüşüm hizmetleri sunan KoçSistem, Apple ile iş birliği kapsamında dünya üzerinde sayılı kurumun sahip olduğu Apple Authorised Enterprise Reseller (AAER - Apple Yetkili Kurumsal Satıcı) unvanı ile hizmet vermeye başladı. Bu sayede KoçSistem, Türkiye’nin ilk AAER’i oldu.

Koçsistem, Apple’In Türkiye’Deki İlk ‘Yetkili Kurumsal Satış Ortağı’ Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Apple ile işbirliğine 2014 yılında başlayan KoçSistem, 2017 yılından bu yana Apple Yetkili Sistem Entegratörü olarak hizmet veriyordu. KoçSistem’in teknik servis, yönetim ve danışmanlık ile uygulama geliştirme yetkinlikleri, AAER seviyesine yükselmesini belirleyen en önemli kriterler olarak öne çıkıyor.

KoçSistem ve Apple’ın birlikte gerçekleştirdikleri bir lansmanla AAER iş ortaklığını kamuoyuna duyuran KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca şunları söyledi: “KoçSistem olarak müşterilerimizin dijital dönüşüm projelerine uzun bir süredir Apple mobil çözüm ve hizmetleri ile uçtan uca destek veriyoruz. Mobil dijital çözüm ve hizmetlerimizi artık AAER kimliğimiz ile müşterilerimize çok daha avantajlı koşullarda sunabileceğiz. Apple Yetkili Sistem Entegratörü olarak Apple ile iş ortaklığımız başladığından bu yana her sene Apple ürün satış ciromuzu ciddi bir şekilde arttırdık. Apple Yetkili Servis Merkezi’mizin yanı sıra Apple Business Excellence Program dâhilinde gerçekleştirdiğimiz sürekli eğitimlerle satış, pazarlama ve teknik ekiplerin dijital dönüşüme hazır olmalarını sağladık. 2000’li yılların başından bu yana kurumsal mobil uygulamalar geliştiren KoçSistem, mobil cihaz yönetiminden (MDM), kurumsal sosyal ağ platformu Businessline Workplace’e, şirketlerin ve çalışanların mobil yaşam tarzlarını destekleyen birçok yenilikçi çözüme imza atıyoruz. Bunun yanı sıra Apple kullanıcısı müşterilerimize, Apple Tamamlayıcı Hizmet Paketlerimiz ile kurulumdan, danışmanlığa, cihaz yönetiminden konsinye cihaz sağlama hizmetlerine kadar destek vererek iş sürekliliklerini pekiştiriyoruz.

Dünyadaki sayılı şirket arasından Türkiye’nin ilk AAER’i olarak KoçSistem’in mobil çözüm ve hizmetlerdeki başarı öykülerinin sayısı Apple’ın yenilikçi teknolojileri ile daha da çeşitlenecektir.”

Şu anda 50’ye yakın küresel teknoloji markasının bölgedeki iş ortağı olan KoçSistem, günümüzün mobil yaşam tarzını destekleyen yenilikçi çözümlerle şirketlerin dijital dönüşümüne katkıda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Sarıyerli Edebiyatçılar aynı çatı altında buluştu

Sarıyer’deki kültür-sanat faaliyetleri içinde aktif olarak yer alan, üretken edebiyatçıları bir araya getirmek ve ortak etkinliklere imza atmak amacıyla Sarıyer Edebiyatçılar Platformu (SEP) oluşturuldu.


Simit Sarayı Mobil Uygulamasına Yoğun İlgi

Her yerde Hep Yanında!


İstanbul Kışa Hazır

İSTANBUL KIŞA HAZIR


Paıge Hurd, 2019 Soul Traın Ödül Töreninde Tommyxzendaya Giydi

NE GİYDİ: Tommy Hilfiger, oyuncu Paige Hurd’ün Las Vegas’ta gerçekleşen “2019 Soul Train Ödül Töreni”nde “En İyi Yeni Sanatçı” ödülünü sunarken TommyXZendaya giydiğini duyurdu.


Naim Filminden Şampiyona Yakışır Gala

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”


Etiketler: Apple, KoçSistem, mobil, olarak, AAER

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.