21 Kasım 2019 Perşembe 12:46

GÜNDEM

Koçsistem'den Türkiye’Nin İlk “Hibrit Bulut Platformu” Hizmeti Tüm Bulut Platformlarına Tek Noktadan Erişim

Türkiye’nin İlk “Hibrit Bulut Platformu” Hizmeti

Koçsistem'den Türkiye’Nin İlk “Hibrit Bulut Platformu” Hizmeti  Tüm Bulut Platformlarına Tek Noktadan Erişim
Koçsistem'den Türkiye’Nin İlk “Hibrit Bulut Platformu” Hizmeti  Tüm Bulut Platformlarına Tek Noktadan Erişim
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

KoçSistem’in yeni hizmeti; Türkiye’nin ilk Hibrit Bulut Platformu “Maximus Hibrit Bulut”, şirketlerin tüm çoklu bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetme imkanı sunuyor.

Şirketler, ayrı sistemler ve farklı işlemler için kullandıkları bulut hizmetlerini “Maximus Hibrit Bulut” ile tek bir noktada toplayarak yüksek maliyet avantajı sağlıyor.

İSTANBUL- Türkiye’nin lider markalarının dijital dönüşümünü sağlayan KoçSistem, farklı bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetme imkanı sunan yeni hizmeti “Maximus Hibrit Bulut”u müşterilerinin hizmetine sundu.

KoçSistem “Maximus Hibrit Bulut” hizmeti ile şirketlerde, çoklu bulut kullanımı ile ortaya çıkan operasyonel zorluk, envanter takibi, kapasite kullanım oranlarının ayrı arayüzler üzerinden takip edilmesi ve farklı bulut ortamlarının maliyet yönetimi karmaşasına çözüm buluyor.

Dinamik maliyet yönetimi sağlayan, çoklu bulut platformlarına yüksek performansla eriştiren ve şirketlerin farklı platformları kolayca yöneterek iş değeri yaratmasını sağlayan “Maximus Hibrit Bulut” Türkiye’nin ilk Hibrit Bulut Platformu hizmeti olma özelliğini taşıyor. “Maximus Hibrit Bulut” hizmeti ile iki farklı hizmet modeli sunan KoçSistem, “Hibrit Bulut Platform Hizmeti” ve “Hibrit Bulut Yönetim Hizmeti” ile şirketlere iş değeri, çeviklik ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

MEHMET ALİ AKARCA: KOLAYLIK, VERİMLİLİK VE MALİYET AVANTAJI

Bulut hizmetlerinin rekabetçi avantajlara sahip platformlarla hızla büyüdüğünün altını çizen KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca; “Türkiye kurumsal bulut pazarı lideri Maximus Bulut hizmetimizin kapsamını genişleterek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz.Sunduğumuz yeni hizmetimiz “Maximus Hibrit Bulut” ile tüm bulut platformlarını tek bir arayüzden yönetiyor; şirketlere operasyonel kolaylık ve verimlilik sağlıyoruz. Şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen gelişmiş nitelikleri ve güçlü performansı ile “Maximus Hibrit Bulut”, birçok şirketin dijitalleşmesine olumlu katkıda bulunacak. Şirket içi (On-premise), özel (private) ve genel (public) bulut ortamlarını tek arayüzden yöneterek farklı bulut platformlarının kullanımını ve maliyet yönetimini kolaylaştıracağız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Fırat Ağacık’Tan Yeni Şarkı “Güzeldi”

Müzik yolculuğuna kendi şarkılarıyla ve artık tek başına devam eden Fırat Ağacık, solo kariyerindeki ilk çalışması ‘’Güzeldi’’yi dinleyiciyle buluşturuyor. Sony Music etiketiyle yayınlanan ve söz, beste ve düzenlemesi Fırat Ağacık imzası taşıyan bu şarkı, gelecekteki diğer çalışmalarının da habercisi olma niteliğinde.


Süper Star Ajda Pekkan, Tebessüm Kahvesi’Nin Yıldızı Down Sendromlu Gençlerle Buluştu

Gerçekleştirdiği etkinliklerle engelleri ortadan kaldıran Üsküdar Belediyesi tarafından, bir sosyal sorumluluk projesi olarak tüm İstanbulluların hizmetine sunulan Tebessüm Kahvesi, Türkiye’nin süper starını ağırladı. Üsküdar Belediyesi Hizmet Binası’nda 2’ncisi açılan Tebessüm Kahvesi’ni ziyaret eden Ajda Pekkan, down sendromlu gençlerle sohbet ederek, en sevilen şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile Tebessüm Kahvesi’nin açılış kurdelesini kesen Ajda Pekkan, coşkulu alkışlarla karşılandı.


Plastik Sektörü İkmib Alım Heyeti’Nde Bir Araya Geldi

PLASTİK SEKTÖRÜ İKMİB ALIM HEYETİ’NDE BİR ARAYA GELDİ


Dünyaca Ünlü Şefler Üreten Kadın Yarışması'nda En Güzel Reçeli Seçti

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sarılar Dış Ticaret ve Sakarya Ticaret Borsası’nın katkılarıyla düzenlenen “Üreten Kadın Yarışması”, gastronomi alanının önde gelen isimlerini Ramada Sakarya Hendek Otel’de bir araya getirdi. Yarışma kapsamında dünyaca ünlü şef Ali Ronay, Hazer Amani, BİLGİ Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Dilistan Shipman ve Öğretim Görevlisi David Andrew Shipman, Sakarya’nın en güzel reçelini seçti


Garanti Bbva Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’Nın 2019 Dönemi Tamamlandı

Garanti BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’nın bu yılki kazananları Es Kariyer, Puduhepa ve Kız Kardeşleri ile Mumo Wrap oldu.


Etiketler: Bulut, Hibrit, bulut, Maximus, farklı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.