20 Şubat 2019 Çarşamba 09:56

GÜNDEM

Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, şimdi de bütçeleri rahatlatacak çeyiz seti kampanyası sunuyor. Koçtaş, kampanya kapsamında yeni ev kurarken yapılan harcamaların en büyük kalemlerinden biri olan beyaz eşyayı avantajlı fiyatlarla sunuyor. Beko markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutucu gibi üç farklı ürün grubundan alışveriş yapan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim kazanacak. 28 Şubat tarihine kadar Koçtaş mağazaları ya da koctas.com.tr’ye uğrayarak evliliğe giden yolda tasarruf etmek #güzelfikir…

Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koçtaş, yeni ev kuracaklara ya da beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere ‘Çeyiz Seti’ kampanyasıyla en tasarruflu beyaz eşya alışverişi fırsatı sunuyor.

Koçtaş beyaz eşya çeyiz seti kampanyasında, Beko markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu ve derin dondurucu gibi beyaz eşya ürün gruplarından üç ürün alan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim fırsatı yakalıyor.

‘Çeyiz Seti’ kampanyası ile BEKO no-frost buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan 3’lü set toplamda 6.367 TL yerine 5.517 TL’lik ayrıcalıklı fiyatıyla Koçtaş’taki yerini alıyor.

Yeni evlenecek ya da evlerine yenilik katarken tasarruf etmek isteyen Koçtaş Kart sahipleri, 28 Şubat’a kadar en yakın Koçtaş mağazasını ya da koctas.com.tr internet mağazasını ziyaret edebilir.

Yeni evleneceklerin Koçtaş’ın ‘Çeyiz Seti’ kampanyasından faydalanarak beyaz eşyalarını tamamlarken tasarruf etmesi #güzelfikir…

İlginizi Çekebilir

Yapay Zeka Teknolojisi İle Avm’Lere Özel Dijital Pazarlama Dönemi…

Türkiye dijital pazarlama dünyasında bir ilk:


Ng Sapanca’Da Bahara Taze Bir Başlangıç…

Doğanın huzur içindekiyansıması NG Sapanca Wellness & Convention, bahar aylarına kendinizi yenileyerek girmeniz için sizi benzersiz bir deneyime davet ediyor…


Cadem’İn Catıa V5 Dijital Eğitim Kitabı Güncellendi

Ürün tasarımı ve deneyimi konusunda dünyanın lider çözümü CATIA’nın Cadem tarafından hazırlanan eğitim kitabı güncellendi. Cadem’in 20 yıllık tecrübesiyle hazırlanan güncellenmiş CATIA V5 dijital eğitim kitabına ücretsiz olarak sahip olunabiliyor.


Kidzmondo’Da Arjantin Günleri! 23 24 Mart Çocuklar Kidzmondo’Da Dünya Kültürleriyle Tanışıyor

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, çocukları dünya kültürleri ile tanıştırmaya devam ediyor. Mart ayında Arjantin, KidzMondo’ya taşınıyor!


Enes Batur, Dlive’Da Genç Yayıncılara 100.000 Tl Dağıttı

Enes Batur, DLive’da genç yayıncılara 100.000 TL dağıttı


Etiketler: Koçtaş, beyaz, ‘Çeyiz, Seti, eşya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.