20 Şubat 2019 Çarşamba 09:56

GÜNDEM

Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, şimdi de bütçeleri rahatlatacak çeyiz seti kampanyası sunuyor. Koçtaş, kampanya kapsamında yeni ev kurarken yapılan harcamaların en büyük kalemlerinden biri olan beyaz eşyayı avantajlı fiyatlarla sunuyor. Beko markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutucu gibi üç farklı ürün grubundan alışveriş yapan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim kazanacak. 28 Şubat tarihine kadar Koçtaş mağazaları ya da koctas.com.tr’ye uğrayarak evliliğe giden yolda tasarruf etmek #güzelfikir…

Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
Koçtaş’In Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyasıyla Tasarruf Etmek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koçtaş, yeni ev kuracaklara ya da beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere ‘Çeyiz Seti’ kampanyasıyla en tasarruflu beyaz eşya alışverişi fırsatı sunuyor.

Koçtaş beyaz eşya çeyiz seti kampanyasında, Beko markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu ve derin dondurucu gibi beyaz eşya ürün gruplarından üç ürün alan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim fırsatı yakalıyor.

‘Çeyiz Seti’ kampanyası ile BEKO no-frost buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan 3’lü set toplamda 6.367 TL yerine 5.517 TL’lik ayrıcalıklı fiyatıyla Koçtaş’taki yerini alıyor.

Yeni evlenecek ya da evlerine yenilik katarken tasarruf etmek isteyen Koçtaş Kart sahipleri, 28 Şubat’a kadar en yakın Koçtaş mağazasını ya da koctas.com.tr internet mağazasını ziyaret edebilir.

Yeni evleneceklerin Koçtaş’ın ‘Çeyiz Seti’ kampanyasından faydalanarak beyaz eşyalarını tamamlarken tasarruf etmesi #güzelfikir…

İlginizi Çekebilir

Pubg Lıte, Türkiye'de Daha Çıkmadan 300 Bini Geçti!

9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini 23 Mayıs’ta tamamlayacak olan PUBG LITE,


Yiyecekleri Saklamanın En Pratik Yolu; Paşabahçe Frıgo Studıo

Türkiye’nin sevilen markası Paşabahçe, annelerin yıllardır severek kullandığı Frigo’ya yeni bir soluk getirdi. Yeni Frigo Studio, tek kasede iki ayrı haznesi sayesinde yiyecekleri kolayca saklamaya yardımcı oluyor. Retro esintisi ile Frigo Studio saklama kabı mutfakların yeni favorisi olacak.


Dünya Yetimleri İçin Dünyanın Dört Bir Yanında Sofralar Kuruldu

Ankara Basın Ofisi


Diş Hekimliği Dijital Dünyaya Ayak Uyduruyor!

Dijital diş hekimliği, son derece hızlı bir şekilde hayatımıza girmekte! Hastaya konfor ve zaman kazancı sağlayan; son dönem diş hekimliği yöntemlerini anlatan İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Protetik Diş Tedavisi Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Burcu Diker, açıkladı!


Rıtten Dünya Piramitleri’Nden İlham Alan Nude’Un Ecrın Koleksiyonu

RITTEN DÜNYA PİRAMİTLERİ’NDEN İLHAM ALAN NUDE’UN


Etiketler: Koçtaş, beyaz, ‘Çeyiz, Seti, eşya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.