23 Temmuz 2019 Salı 09:49

GÜNDEM

Koçtaş’Ta Chıppın’Le Mobil Ödeme Devri Başlıyor

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın dijital dönüşüme ve yeni nesil müşterilerin beklentilerine cevap veren mobil sadakat uygulaması Chippin’e Koçtaş da dâhil oldu. CRM alanında pek çok ilke imza atmış Tanı’nın geliştirdiği Chippin mobil sadakat programına katılan Koçtaş, müşterilerinin mağaza deneyimlerini daha da zenginleştirerek mobil ödeme kolaylığı sağlıyor.

Koçtaş’Ta Chıppın’Le Mobil Ödeme Devri Başlıyor
Koçtaş’Ta Chıppın’Le Mobil Ödeme Devri Başlıyor
Koçtaş’Ta Chıppın’Le Mobil Ödeme Devri Başlıyor
Koçtaş’Ta Chıppın’Le Mobil Ödeme Devri Başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Chippin üye markaları arasına ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş da katıldı. Chippin, bu işbirliğini tüketicilere avantajlı bir kampanya ile duyuruyor. Akıllı telefonuna Chippin’i indiren herkes, 24 Ağustos tarihine kadar Koçtaş mağazalarından yapacakları alışverişlerini Chippin ile ödemeleri durumunda 50 TL Chippin kazanacak. Kampanyadan faydalanmak için 30 gün içinde 2 defa 125 TL ve üzeri ödemenin Chippin ile yapılması gerekiyor. Kazanılan 50 TL Chippin, Koçtaş mağazalarında kullanılabileceği gibi farklı sektörlerden 250’yi aşkın markada da harcanabilecek. Tüketicileri memnun edecek bu lansman kampanyasının benzerleri yıl boyunca devam edecek.

Chippin kullanıcıları kampanya dönemi dışında da Koçtaş mağazalarından diledikleri zaman Chippin ile mobil ödeme yapabilecek ya da birikmiş Chippinlerini harcayabilecekler. Chippin bu işbirliği ile kullanıcılarına ev geliştirme sektörünün kapılarını açarken, Koçtaş da müşterilerini mobil ödeme kolaylığı ile tanıştırıyor.Tüketiciler cüzdanları yanlarında olmasa bile ödemelerini sadece cep telefonlarıyla Chippin ID ya da Chippin QR kod ile kolayca yapabiliyorlar. Ayrıca Chippin’in üye markalarına sunduğu deneyim ölçümleme hizmeti sayesinde Chippin, kullanıcılarının mağazalarda yaptıkları ödemelere ilişkin puanlamalarını ve değerlendirmelerini de alabilecek. Chippin bu özelliği ile Koçtaş’a müşterilerinin seslerini duyabileceği bir kanal daha sunmuş oluyor.

Chippin programının sahibi Tanı Genel Müdürü Hülya Varlık, yaptığı değerlendirmede “Her geçen gün daha da dijitalleşen dünyamızda müşterilerimizin deneyimlerini zenginleştiren, onların sesini duymamızı sağlayan çözümler sunmak son derece değerli. Chippin mobil sadakat programımız, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıp, onları yerelden Türkiye geneli yaygın üye firmalarımızla buluşturan, aynı zamanda markalarla beraber üye tüketicilerimize kazançlar sunmayı misyon edindiğimiz bir programımız. Dijitalleşmeye ve müşteri deneyiminde mükemmeliyete odaklanan Koçtaş ile olan işbirliğimiz, bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Chippin’in, mobil ödeme kolaylığı ve alışveriş sonrası anketleri Koçtaş mağaza deneyimini zenginleştirirken, kampanyaları da Chippin kullanıcısı Koçtaş müşterilerine kazanç sağlayacak. Koçtaş müşterileri, Chippin üye işyeri ağındaki tüm markaların mobil ödeme avantajlarından da faydalanabilecekler. Her gün yenilikçi servislerle zenginleştirdiğimiz Chippin’de, Koçtaş ile pek çok dijital yeniliği de hayata geçireceğimize inanıyoruz.” dedi.

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ise şöyle konuştu: “Birçok sektörde olduğu gibi perakende sektöründe de tüm iş yapış biçimleri dijitalleşiyor. Ev geliştirme sektörünün lideri olarak bu dijital dönüşüm sürecinin tam kalbinde yer alıyoruz.Hem mağazalarımız hem de dijital kanallarımız aracılığıyla eskisi ile kıyaslanamayacak kadar çok sayıda müşteriye dokunuyoruz ve onlara mükemmel alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı niteliğindeki bu işbirliği kapsamında, Chippin ile müşterilerimize mobil ödeme deneyimi ve kolaylığı yaşatıyoruz. Chippin dijitalleşme yolunda inovatif ve geleceğin koşullarına ayak uydurabilecek, şekillenebilecek bir platform. Müşterilerimize mobilden ulaşma imkânı bulduğumuz Chippin ile yıl boyunca güzel kampanyalara imza atacağımıza inanıyoruz.”

TANI Hakkında

17 yıldır şirketlerin pazar hâkimiyetini arttıracak geniş veri tabanına ve CRM deneyimine sahip olan Tanı, web, mağaza ve mobil platformlarda entegre pazarlama çözümleri sunar ve danışmanlık verir. Tanı, markaları insanlara, insanları markalara yakınlaştırarak daha verimli bir dünya yaratmak için çalışan veriden verim yaratmayı misyon edinmiş bir şirkettir. Koç Topluluğuna bağlı faaliyet gösteren Tanı, Sadakat Programları, Dijital Pazarlama Uygulamaları, Veri Yönetimi, Analitik ve İş Zekası Çözümleri, 360 Kampanya Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Bu alanlarda 19 yerel 9 uluslararası ödülün de sahibidir.

İlginizi Çekebilir

Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Çeşme’De Mabel Matiz Gecesi

ÇEŞME’DE MABEL MATİZ GECESİ


Sporun Adresi Yeni Sezonda Da Digiturk Basın Bilgi Notu

Digiturk’te nefesleri kesecek yeni spor sezonu açılıyor. Tüketicilerin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan yeni ekonomik paket seçenekleriyle Türkiye’nin ve dünyanın sporu yeni sezonda da Digiturk’te. Üstelik mevcut spor paketleri geçen sezonun fiyatları ile satışa sunuluyor.


Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Süt İçmeyi Sevmeyen Çocuklara, Tatlı Bir Alternatif Muhallebi

Büyüme çağındaki çocukların kemik gelişimi için düzenli süt tüketiminin önemli olduğuna dikkat çeken uzmanlar, süt içmeyi sevmeyen çocuklar için alternatif bir tatlı olan sütlü muhallebi tüketimini öneriyor.


Etiketler: Chippin, Koçtaş, mobil, ödeme, Tanı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.