29 Mart 2019 Cuma 09:19

GÜNDEM

Koku Dünyasında Yolculuk

“İnsan burnu 1 trilyon koku alıyor’’

Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
Koku Dünyasında Yolculuk
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Katılımcılar hayatını kokuya adamış uzman ve parfümörlerin anlatımıyla kokunun gizemli dünyasında yolculuğa çıktı. MG International Fragrance Company Kıdemli Şef Parfümörü Jorge Lee’nin parfümün nasıl tasarlandığını anlattığı atölyede, Doç. Dr. Yener Girişken nöro pazarlama yöntemlerinden bahsetti. MG International Fragrance Company Pazarlama Ekibi’nden Koray Sevinç ise geleceğin koku trendlerini anlattı. Buluşmanın en dikkat çekici bölümlerinden biri de kokunun anne karnından sonra nasıl geliştiğini ve bir kişinin koku alamadığı zaman nelerden mahrum kaldığını anlatan Doç. Dr. Aytuğ Altundağ’ın konuşmasıydı. Altundağ insan burnunun 1 trilyon koku aldığını belirterek bu kokuların nasıl geliştiğinden bahsetti.

Kokunun cazibesine kapıldılar!

Konuşmalar sonrasında katılımcılar “Kokunu Keşfet” atölyesiyle ruhlarına en uygun kokuyu keşfetme imkanı buldu. Jorge Lee’den koku notalarıyla ilgili bilgi alan davetliler, kendilerine hitap eden akorları seçerek kendilerine özgü bir koku üretti. Atölye sonunda davetliler hem kendi kokularına hem de koku dünyasının gizemli bilgilerine sahip oldu. Yarım saat sürmesi planlanan koku atölyesi katılımcıların kokulara yoğun ilgisi ve soruları nedeniyle 1,5 saat sürdü. Etkinlik sonunda davetlilere MG International Fragrance Company Genel Müdür Yardımcısı Bülent Konca tarafından sertifikaları verildi.

Marketing Türkiye ve MG International Fragrance Company müşteri deneyimini tasarlamak, yönetmek ve yükselen pazarlama disiplininin nasıl doğru kullanılacağı konularında vizyon yaratmak amacıyla düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi’nde 28 Mayıs’ta tekrar bir araya gelecek.

İlginizi Çekebilir

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği Ortaya Koydu

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği ortaya koydu


Ece Vahapoğlu, Efe Bebeğin Kıyafetlerini Givin İle İyiliğe Dönüştürüyor!

Başarılı sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, Aralık ayında dünyaya gelen bebeği Efe’nin küçülen kıyafetlerini, Givin mobil uygulaması üzerinden TOÇEV ile maddi yetersizliklerinden dolayı eğitim almakta zorlanan çocuklar için bağışa dönüştürüyor. Efe bebeğin küçülenleri Givin mobil uygulaması ve Givin Akmerkez alt kattaki iyilik mağazasından görülebiliyor ve satın alındığında ödemesi eğitime destek oluyor.


Dünyanın Demiryolları Konya’Da Kesişiyor Eurasıa Raıl 2021 Konya’Da

Hyve Group’un Türkiye’de düzenlediği “Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı Eurasia Rail Fuarı’nın 9.’su 3-5 Mart 2021 tarihleri arasında TÜYAP Konya Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


Hearthstone'un Yeni Tek Kişilik Macerası Galakrond'un Uyanışı Yayında!

22.01.2019 - Ejderha Yılı'ının son tek kişilik macerası Galakrond'un Uyanışı, birinci bölümüyle karşınızda. Galakrond'un Uyanışı'nda Arch-Villain Rafaam'ın nihai planını hem kötüler tayfası League of E.V.I.L hem de kahraman Kâşifler Birliği saflarından deneyimleyecek ve bir bölümde iki macera birden yaşayacaksınız. Galakrond'un Uyanışı, her bölümünde hediye olarak koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz yeni kartlarla sizleri bekliyor. İlk bölümün League of E.V.I.L. versiyonu tüm oyuncular için ücretsiz. Ayrıca dört kart da yanında hediye!


Küresel Milyarderlerin Serveti, Dünya Nüfusunun %60’Inın Sahip Olduğu Toplam Varlıklardan Daha Fazla

Küresel milyarderlerin serveti,


Etiketler: koku, International, Fragrance, Company, nasıl

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.