6 Mayıs 2019 Pazartesi 09:46

MODA

Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi

Kokunun hayatımızdaki yeri nedir? Koku alamayan tat alabilir mi? Kendi kokumuzu nasıl yaratırız? 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen Koku ve Tat Zirvesi’nde bu soruların yanıtları tartışıldı. 58 yıllık esans üreticisi MG International Fragrance Company bir panel ve atölyeyle zirve davetlilerini kokunun gizemli dünyasında keşif dolu bir yolculuğa çıkardı.

Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’da düzenlenen Koku ve Tat Zirvesi’nde sağlık, gastronomi, parfümeri, moda, sanat, dalında uzman konuşmacılar bir araya geldi. Zirvenin 2. gün konuklarından biri olan MG International Fragrance Company bir panel ve atölyeyle katılımcılara koku dünyasının gizemli dünyasının kapılarını araladı.

Burnunun Dikine Gidenler Bu Panelde Buluştu:

Koku sektöründe başarılı işlere imza atmış isimleri biraraya getiren ‘’Burnunun Dikine Gidenler’’ panelinde MG International Fragrance Company Genel Müdür Yardımcısı Bülent Konca ‘’Türkiye’de 5 Kıtada Yayılan Esansın Hikayesi’’ başlığı altında MG’nin 58 yıllık başarı dolu serüvenini anlattı. Konca, MG’nin Antarktika hariç tüm kıtalara ihracat yaptığına dikkat çekti.

Zirvede kişisel parfümün nasıl seçileceğinden, dudak balmı yapımına, günlük kullanımda aromaterapi uygulamalarından kolonya ve parfüm yapımlarına kadar pek çok workshop yer aldı. MG International Fragrance Company’nin düzenlediği ‘’Ruhunu Keşfet’’ atölyesi ile katılımcılar yoğun zirve gündemine mis kokulu bir mola verdi.

Katılımcılar MG International Fragrance Company Kıdemli Şef Parfümörü Jorge Lee’nin verdiği bilgilerle sevdikleri koku akorlarını keşfetti, o akorların izinden giderek kendilerini yansıtan özel kokular üretti.

Koku ailelerini tanıma imkanı bulan katılımcılara, isme özel sertifikaları da etkinlik anısına takdim edildi.

İlginizi Çekebilir

Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Uluslararası Fizik Olimpiyatına Damga Vurarak Türkiye’Yi Gururlandırdı

Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Öğrencileri


Vodafone Freezone Gamer Paketleri’Nde Artık Pubg Mobıle Ve Dıscord Da Sınırsız

YOUTUBE’A EK OLARAK ARTIK PUBG MOBILE VE DISCORD DA


Instagram’Dan Van Gölü Ekspresi Paylaşımı

Instagram kendi hesabından Van Gölü Ekspresi paylaşımı yaptı. “#Hellofrom” hashtag’ı (etiket) ile yayımlanan fotoğraf Instagram’ın 307 milyon takipçisine ulaştı.


Polikistik Over Sendromlu Kadınların %60’I Obez

Polikistik over sendromu, özellikle üreme çağındaki kadınları etkileyen metabolik bozukluklardan biridir. Kısaca PCOS denen sendrom genetik veya çevresel faktörlerden dolayı gerçekleşebilir ve hastalık uzun dönemli sağlık sorunlarına sebep olabilir. Centrum Clinic Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, polikistik over sendromu hastalarının tanı ve tedavisi için uzman bir doktora başvurmalarının önemininin altını çiziyor.


Güneş Işınlarının Etkileri Hakkında Ne Kadar Bilgiliyiz

Güneş ışınlarının dünyamız ve sağlığımız için faydalarını saymakla bitmiyor. Ancak bilinçsizce güneş ışınlarına maruz kalmak da ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzm. Dr. Özgür Yürüker, güneş ışınlarından doğru faydalanmanın ipuçlarını paylaşıyor.


Etiketler: International, Fragrance, Company, Koku, katılımcılara

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.