21 Ekim 2019 Pazartesi 13:30

GÜNDEM

Konukluk Önerisi Düğün.Com Ceo'su Emek Kırbıyık İle...

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Evlilik hazırlığı yapan çiftlerle firmaları 12 yıldır buluşturan Düğün.com, 150 kişilik ekibi ve 12 ülkedeki operasyonu ile kendi alanında dünyanın en büyük ikinci internet sitesi konumunda bulunuyor. Ayda ortalama 1,5 milyon kişi tarafından kullanılan Düğün.com, her yıl ortalama yüzde 50-60 oranında büyüme sağlıyor. Dünya’da 2. Türkiye’de ise sektör lideri olan düğün.com 40 Bin’den fazla firma ile çalışıyor.2015 yılında Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Kuveyt, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil 10 Orta Doğu ülkesinde yayın yapan Zafaf.net kurularak , Düğün.com’da uygulanan ve başarılı olan modelin aynısı adapte edildi. Benzer bir başarı burada da sağlandı ve Zafaf.net, çok kısa bir sürede Suudi Arabistan’da lider konuma geldi.

Türkiye’de her yıl ortalama 600 bin çift evleniyor ve her 2 çiftten 1’i Düğün.com’u tercih ediyor. Düğün yapacak çiftlerin neredeyse tümü Düğün.com’u kullanıyor. Düğün.com, çiftler için 36 farklı kategoride, istenen şehirdeki ve özellikteki firmaları filtreleyerek, saniyeler içerisinde ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlere ulaşılmasını sağlıyor.

Konuyla ilgili detaylı bir çalışma yapmak adına sizleri Emek Bey’le bir araya getirmek isterim.

Değerlendirme ve özel haber çalışması yapma imkanınız olursa çok sevinirim.

Sevgiler.

İlginizi Çekebilir

Bültenekonomi İçin Yeşil Işık Yenilenebilir Enerji

"Türkiye'de Yenilenebilir Enerjiyle Sanayi Gelişimi, Ticaret Fırsatları ve İnovasyon" çalışması kamuoyu ile paylaşıldı


Hapşuu Ve Arkadaşları Marmara Park’A Geliyor

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Hapşuu, 22-23 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunuyla Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor.


Türkiye’Deki Müze Sayıları İki Kata Yakın Arttı

BASIN BİLDİRİSİ


Milli Yazılım Kapasitematik Saniyenin 0.001 Hızında 10 Gb Veri Aktarabilecek

Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, 5G ile uyumlu hale getirilen Kapasitematik sayesinde makinadan makinaya saniyenin 0.001 hızında 10 GB veri aktarmanın mümkün olacağını söyledi. Üretim takip yazılımı olarak geliştirilen, bütün mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde tasarlanan ve dünyanın öteki ucunda bulunulsa bile üretime müdahaleyi olanaklı kılan Kapasitematik’i 2020 itibariyle yurt dışına ihraç edeceklerini aktaran Aydoğdu, 5G ile bin kat daha fazla mobil verinin kontrol edilebileceğini kaydetti.


Ism Bu Yıl Da ‘En İyiler’ Arasında Yer Aldı

İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” arasındaki ünvanını korudu. Deloitte Private tarafından düzenlenen programdan ikinci kez ödülle dönen ISM Minibar Genel Müdürü Niyazi Şencan, “Bir başarıdan daha güzeli bu başarıyı istikrarlı bir şekilde tekrarlamak ve sürdürülebilir nitelik kazandırmaktır” dedi.


Etiketler: Düğüncom, ortalama, yapan, firmaları, sağlıyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.